Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line?

Portale randkowe cieszą się coraz większą popularnością. Na co dzień jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu na nowe znajomości i takie rozwiązanie wydaje się być idealne. Nie mamy też czasu na przypadkowe znajomości kiedy szukamy kogoś na stałe, a randkowanie on-line jest wygodnym rozwiązaniem na poznanie kogoś nowego. Randkowanie przez Internet jednak rządzi się nieco innymi zasadami niż osobiste spotkanie. Warto mieć przygotowany zestaw pytań dla rozmówcy, który zweryfikuje, czy rzeczywiście powinniśmy poświęcać czas tej znajomości. Podpowiadamy jakie pytania zadać mężczyźnie na pierwszej randce on-line .

Zobacz także: Jakie kobiety wolą mężczyźni? Poznaj 3 główne zasady

 

Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line  – Dlaczego wybrałeś randkowanie przez Internet?

To pytanie na rozgrzewkę. Warto dowiedzieć się dlaczego nasz rozmówca zdecydował się właśnie na taką formę poznawania kobiet. Odpowiedź jest jednak dość ważna. Czy randkuje przez Internet dlatego, że jest zapracowany, nieśmiały, czy może lubi wygodę i pełną swobodę, którą zapewnia mu domowe zacisze?

Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line  – Dlaczego zdecydowałeś się ze mną skontaktować?  Co Cię we mnie przekonało?

Powinnaś to wiedzieć i zawsze się o to pytać. Nie tylko dlatego, że masz okazję się dowartościować, bo z pewnością odpowiedź zawsze będzie miła. Warto wiedzieć dlaczego ktoś się nami zainteresował. Czy były to oczy, biust, figura, a może jednak zainteresowania, poglądy, szczery uśmiech? Dzięki temu pytaniu masz okazję dowiedzieć się co ceni w kobietach.

 

 

Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line  – Czego szukasz w kobietach?

To pytanie podobne do poprzedniego, ale tu dajesz mężczyźnie pole do popisu i masz okazję dowiedzieć się czy rzeczywiście do siebie pasujecie. Jeśli jesteś wulkanem energii, kobietą która lubi jeździć stopem na muzyczne festiwale, a on ceni sobie nieśmiałe kobiety, które będą czekać aż on wróci ze służbowego wyjazdu być może nie jesteś jego wymarzona partnerką, a on partnerem dla Ciebie?

Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line  – Czego szukasz w związku? Czy szukasz stałego związku?

Oczywiście na takich portalach również znajdziemy mężczyzn, którzy szukają jedynie przygody, ale jeśli założymy, że jednak facet jest z nami w miarę szczery możemy dowiedzieć się o jego związkowych priorytetach. Odpowiedzi mogą być różne, może jedni szukają bratnie duszy, kogoś z kim będą się śmiać, przeżywać niesamowite przygody podczas podróży w nieznane, a może chciałby już założyć rodzinę (tak, są tacy mężczyźni!), lub leniwie spędzać wieczory oglądając film.

Zobacz też: Seks na jedną noc – czy może być początkiem długiej miłości?

 

Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line  – Jak długo trwał jego najdłuższy związek, dlaczego się rozpadł?

To pytania, których raczej nie zadaje się na randkach w realu, jednak zupełnie dopuszczalne na portalach randkowych. Dystans umożliwia swobodne zastanowienie się i spokojną odpowiedź. Może jednak zdradzić też trzymane urazy czy brak szacunku do byłej partnerki. Sama ocenisz jaka odpowiedź powinna być poprawna, jednak uważamy, że prawdziwy dżentelmen o swoich byłych partnerkach nie mówi bardzo zwięźle, posługując się ogólnikami, a z pewnością nie mówi o nich źle.

Jakie pytania zadać mężczyźnie na randce on-line  – Gdzie chcesz być za 5 lat?

To pytanie często pojawia się na rozmowach kwalifikacyjnych, ale też dobrze sprawdza się podczas randek. Odpowiedzi mogą być niezwykle ciekawe. Przekonasz się czy masz do czynienia z osobą pragmatyczną, a może z marzycielem?  Z kimś kto jako swój cel zakłada sukces zawodowy, czy może założenie rodziny, sportowy samochód, albo podróż do egzotycznego kraju?

A jakie pytania dopisałybyście do tej listy? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (244 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...