Jakie popełniasz błędy na randkach?

Często zastanawiasz się, jakie popełniasz błędy na randkach? Codziennie bowiem obserwujesz, jak Twoi znajomi spędzają czas na wystrzałowych randkach, zaręczają się i biorą śluby, kiedy w międzyczasie Ty samotnie spędzasz wieczory w domu, bo nikt nawet nie był zainteresowany Twoim numerem telefonu, nie wspominając już o wspólnej kolacji. Przyczyn może być wiele – dzisiaj przedstawiamy krótki poradnik: Randki – co robisz źle? Zasady te dotyczą pierwszej randki, jak i następnych. 

błędy na randkach

Jeśli o będzie Twoja kolejna pierwsza randka – koniecznie przeczytaj te rady:

Błędy na randkach – Nie jesteś otwarta na możliwości wokół siebie

Nie ma idealnego miejsca i czasu na spotkanie tej właściwej osoby, a jeśli Tobie wydaje się, że jest, albo czekasz kiedy ta „idealna” okazja się pojawi, możesz po drodze wiele przegapić. Wiele singielek uważa, że istnieje tylko określone miejsce i czas, kiedy mogą poznać swoją bratnią duszę, gdy w rzeczywistości może się to zdarzyć zawsze i wszędzie! Tak więc następnym razem, kiedy będziesz tankować auto, czekać na swoje latte w kawiarni, robić zakupy czy przechodzić przez ulicę, pamiętaj, że miłość Twoje życia może być tuż obok!

Błędy na randkach – Sprawiasz wrażenie niedostępnej

Znamy wiele osób, które według standardów społecznych uznawane są za „idealne”, a jednak mają one problem ze zdobyciem randki, nawet gdyby od tego zależało ich życie. Dlaczego? Nieświadomie zniechęcają potencjalnych partnerów swoim negatywnym nastawieniem, a także sprawiają wrażenie niedostępnych (np. brak uśmiechu, mało przyjazny mina). Niezależnie od tego kim jesteś i jak wyglądasz, upewnij się, że szczery uśmiech będzie gościł i w Twoich myślach, i na twarzy, a na pewno pojawi się szansa na miłość.

Błędy na randkach – Boisz się znów zostać zraniona

Wszystkie wiemy, że złamane serce może goić się miesiącami, ale nie pozwól, by Twoja przeszłość miała wpływ na Twoje życie towarzyskie i potencjalne randki. Wiele osób zostało zranionych z powodu nieudanej miłości i sabotowali oni każdą okazję na nową miłość, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Nawet jeśli codziennie mieli okazję do randkowania, znajdowali sposób, by ja odwołać czy zrezygnować. Unikaj takiego zachowania, otwórz się na nowe znajomości, a pojawi się szansa na miłość.

Błędy na randkach – Nie przywiązujesz uwagi do stroju

Wiele singielek nie przywiązuje zbytniej wagi do swojego stroju. Wybierają ubrania, które im nie pasują albo ukrywają ich najlepsze cechy. Może się tak dziać przez noszenie ciuchów oversize, wyłącznie czarnych zestawów, które mają wyszczuplać albo wybieranie fryzur i makijażu, które były hitem w czasach licealnej popularności, mimo tego że od tego momentu minęło dobrych 10 lat. Jeśli nie jesteś pewna, jak się prezentujesz, skonsultuj się z przyjaciółką, które zawsze wyrazi szczerą opinię, a następnie zastosuj się do jej rad.

Błędy na randkach – Podczas randek za dużo mówisz

Nie otrzymujesz propozycji kolejnego spotkania, pomimo wrażenia, że na pierwszej było bardzo miło? Wiele osób, niezależnie od ich randkowego doświadczenia, narzeka głównie na to, że druga osoba nie wie, kiedy przestać mówić. Daj facetowi szansę się wypowiedzieć, pamiętając, że to okazja byście oboje przekonali się, jak wiele Was łączy i czy jesteście sobie pisani. Utrzymuj rozmowę na zrównoważonym poziomie, tak by każde z Was miało okazję być zarówno słuchaczem, jak i mówcą.

Błędy na randkach – Jesteś zbyt zajęta i nie masz czasu dla miłości

Jeśli nie masz żadnych randek, zastanów się, czy w ogóle masz na nie czas? Singielki skarżą się, że są zbyt zajęte i nie mają czasu, by znaleźć miłość. Najważniejsze jest, by w codziennym pędzie poświęcić chwilę na wszystko, co jest dla Ciebie ważne. Otworzyć się na nowe możliwości – jeśli żyjesz tylko karierą i nauką, to kiedy chcesz spędzać czas ze swoją miłością?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...