Jakie nowości kosmetyczne interesują gwiazdy, czyli EVELINE COSMETICS sponsorem MTV Pożegnanie Lata 2012

23 sierpnia w warszawskim klubie H2O można było zobaczyć logo Eveline Cosmetics, marki kosmetycznej znanej i cenionej w ponad 70 krajach świata. Już po raz kolejny ten największy polski producent kosmetyków uczestniczy w sponsorowaniu wydarzeń kulturalnych. Tym razem Eveline Cosmetics była jednym ze sponsorów imprezy MTV Pożegnanie Lata 2012 – wieczoru muzycznego zorganizowanego przez telewizję MTV oraz sieć MTV Mobile. To jedno z niestandardowych działań, w które firma zaangażowała się w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

MTV Pożegnanie Lata 2012 z Eveline Cosmetics

Podczas wieczoru można było zobaczyć gwiazdy sceny muzycznej i osoby z pierwszych stron gazet. Firma Eveline Cosmetics zaprezentowała przybyłym gościom swe produkty w specjalnie przygotowanych kosmetycznych niespodziankach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowości kosmetyczne, prezentowane przez hostessy.

Wśród obecnych gwiazd byli m.in. Marina Łuczenko, Ewa Farna, Iwona Węgrowska, Doda z Dżagą i Błażejem Szychowskim, Michał Szpak, Magda Femme, Candy Girl, Ewa Wojtasik i Tomasz Lubert, Ola Szwed, Michał Lesień, Mandaryna.

MTV Pożegnanie Lata 2012 - Magda Femme & Paula

MTV Pożegnanie Lata 2012 - Iwona Węgrowska & Marina Łuczenko

MTV Pożegnanie Lata 2012 - Candy Girl & Ewa Farna

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. m258  30 sierpnia 2012 11:24

    Doda to wiadomo – miała nawet reklamę kosmetyków Eveline na swoim teledysku… ale że Michał Szpak? Ludzie co on sobie smaruje? No fakt przecież nawet makijaż robi jak kobieta, a co dopiero żeby balsamu na cellulit nie używał ;D

    Odpowiedz
  2. efffciaa  24 lutego 2016 22:41

    Uwielbiam kosmetyki Eveline Cosmetics . Każda szanująca się marka musi sponsorować takie imprezy , żeby zaistnieć . Aby sprzedać trzeba zainwestować – takie prawo rynku

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.