Jakie nosidełko będzie idealnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka?

W dzisiejszych czasach rodzice stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo swojego Maleństwa, ale również na wygodę. Kobiety chcą połączyć rolę matki z domowymi obowiązkami. Jak wiadomo, niemowlaki i małe dzieci potrzebują bliskości mamy na okrągło – najlepiej 24h/dobę. Dlatego mamy coraz częściej i chętniej szukają idealnych rozwiązań, aby być blisko swojego dziecka, a jednocześnie móc wykonywać podstawowe obowiązki w domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są ergonomiczne nosidełka, w których dziecko czuje się bezpieczne i komfortowo, a rodzic ma pewność, że dba o dobro swojego dziecka najlepiej jak potrafi.

Jakie nosidełko będzie idealnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka

 

Zalety nosidełek ergonomicznych

1. Doskonale nadają się na co dzień, ale również w podróży – nie trzeba zabierać ze sobą wózka, który niejednokrotnie jest bardzo ciężki i zajmuje dużo miejsca w bagażniku.

2. Ułatwiają komfortowe przemieszczanie się wraz z dzieckiem, a dodatkowo zapewniają swobodę ruchów.

3. Ergonomiczne nosidełka są zdrowe i bezpieczne dla dziecka.

4. Wykonane z materiałów najwyższej jakości (tkanina typu eko-len oraz satynowa bawełna) – tkaniny, z których wykonane są nosidełka są miękkie i delikatne dla skóry dziecka, zapewniają odpowiednią wentylację (skóra dziecka nie przegrzewa się, a ciepło jest skutecznie odprowadzane na zewnątrz). Nosidełko wyposażone jest również w siateczkę, która przeznaczona jest na bardziej upalne dni (w łatwy sposób można rozpiąć suwak, zdemontować przednią pokrywę i odsłonić siateczkę wentylacyjną). Ponadto w miejscach, gdzie tkanina styka się z nóżkami dziecka zastosowano wstawki z tkaniny o właściwościach chłodzących, które zapobiegają odparzeniom w ciepłe dni. Każdy rodzic znajdzie model odpowiedni dla siebie, dzięki bogatej ofercie kolorystycznej.

4. Zakup nosidełka dla dzieci to inwestycja na długo – przystosowane są dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia (waga maksymalna dziecka to 18 kg).

5. Jakość i bezpieczeństwo – wszystkie modele przeszły najsurowsze testy bezpieczeństwa i są certyfikowane.

6. Nosidełka ergonomiczne odciążają kręgosłup rodziców – dobrze dobrane i dopasowane nosidełko wesprze prawidłową postawę oraz jest bezpieczne dla osoby noszącej dziecko.

Sposoby przenoszenia dzieci w nosidełkach

Istnieje aż 12 opcji przenoszenia – zależą one od konfiguracji oraz wieku dziecka i można podzielić je na dwie grupy:

1. Dzieci w wieku 3-6 miesięcy – nosidełko połączone z siodełkiem biodrowym.

2. Dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy – przenoszenie w nosidełku połączonym z siodełkiem, ale można korzystać również z samego nosidełka ergonomicznego.

Nosidła ergonomiczne umożliwiają rodzicom przenoszenie dziecka z przodu, na plecach oraz na boku. Pamiętajmy, że nosimy dziecko zawsze brzuszkiem do rodzica.

Dlaczego warto wybrać nosidełka ergonomiczne niż zwykłe niecertyfikowane nosidełka?

1. Bezpieczeństwo – ergonomiczne nosidełka zapewniają bezpieczeństwo osobie noszącej oraz dzieciom.

2. Komfort noszenia.

3. Jakość – wykonane z najwyższej jakości surowców, które są odpowiednio testowane. Rodzic pewność, że nie zaszkodzi dziecku.

Jakich nosidełek należy unikać?

1. Należy wystrzegać się nosidełek, które są usztywniane.

2. Nosidełka nie mogą posiadać wąskiego panelu.

3. Należy unikać nosidełek dla dzieci, które mają jedynie opcję noszenia dziecka przodem do świata.

Dlatego nie warto czekać – zakup nosidełka, które będzie bezpieczne dla rodzica i dziecka to bardzo dobra i długoterminowa inwestycja. Warto postawić na ergonomiczne nosidełka dla dzieci, które są odpowiednio testowane, certyfikowane oraz zyskały zaufanie wielu zadowolonych mam.

Artykuł przygotowano przy współpracy z Colibro – producentem akcesoriów dziecięcych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (26 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...