Jak zaskoczyć naszą rodzicielkę na Dzień Matki?

Jest jeden dzień w roku, w którym możesz okazać jej swoją wdzięczność za wszystko, co dla Ciebie zrobiła. Jak najlepiej to zrobić?

Mama to pierwsza osoba, która przywitała Cię na tym świecie. Była z tobą od zawsze, we wszystkich momentach Twojego życia. Wspierała Cię na każdym kroku. Jest jeden dzień w roku, w którym możesz okazać jej swoją wdzięczność za wszystko, co dla Ciebie zrobiła. 

Dzien Matki

Znasz ją od swoich pierwszych dni, wiesz o niej prawie wszystko, dlatego 26 maja nie zapomnij o jej święcie i pokaż jak wiele dla Ciebie znaczy. Pamiętaj, że zasługuje na to by być docenianą, dlatego nie biegnij w ostatniej chwili po bukiet kwiatów lub czekoladki. Przygotuj się z odpowiednim wyprzedzeniem.

Mama i obowiązki

Przemyśl dokładnie, jaka niespodzianka zadowoli twoją mamę i pokaże jej, jak bardzo ci na niej zależy. Zaskocz ją i nie dawaj kolejny raz praktycznego prezentu takiego jak żelazko, czy mikser. Mama nie jest osobą, która zajmuje się wyłącznie domem. To fantastyczna kobieta, która poza rodziną ma także swoją pracę i pasje. Choć jeden raz, właśnie 26 maja podaruj jej coś, co przypomnij jej, że powinna się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. Zaproś ją do SPA, w którym pozwoli sobie na prawdziwy odpoczynek albo do dobrej restauracji. Możesz też podarować jej voucher na jeden z masaży tajskich, chińskich lub czekoladowych, podczas którego będzie mogła się zrelaksować.

Mama i pasje

Mama zawsze dba o całą rodzinę, co nie znaczy, że to jej hobby. Każda mama tak jak ty ma swoje zainteresowania, jedna uwielbia kino, inna literaturę, jeszcze inna biega każdego wieczoru albo ćwiczy fitness kilka razy w tygodniu. A może marzy o przygodach podnoszących adrenalinę? Pewnie wiesz, co najbardziej lubi. Jeśli jest zbyt zajęta domem i pracą, przypomnij jej, jakie kiedyś miała pasje. Watro zabrać mamę do teatru, pozwolisz jej na prawdziwą ucztę dla ducha. A może twoja mama jest wyjątkowo aktywną osobą, która uwielbia sporty ekstremalne? Pozwól przeżyć jej niesamowite chwile w trakcie przejażdżki szybkim samochodem albo podczas skoku na bungee, czy lotu paralotnią. Zaskocz mamę i pokaż, że wiesz, o czym marzy tak naprawdę.

Mama i Ty

Gdyby nie ty, to ona nie miałaby swojego święta. Jesteście razem od pierwszych chwil, mama to twoja najlepsza i pierwsza przyjaciółka. Zastanów się jak możecie wspólnie spędzić ten czas? Możecie wybrać się wspólnie na naukę jazdy konnej albo na rozgrywki squasha. Macie także możliwość skorzystania ze spotkania ze stylistką i zrobienia wspólnych zakupów. Pamiętasz jak w dzieciństwie mama zabierała cię na różne wycieczki? Przypomnij jej jak było kiedyś i wręcz jej karnet na weekendowy wyjazd na Mazury. Wrócą wspomnienia i magia dawnych chwil spędzanych razem.

Z pewnością odgadniesz, jakie twoja mama ma marzenia. Nie zapominaj, że jest najważniejszą osobą w twoim życiu i że powinno się ją doceniać każdego dnia. Podziękuj jej za to z całego serca! Matka jest tylko jedna i zasługuje na wszystko, co najpiękniejsze.

Więcej inspiracji i propozycji niezapomnianych upominków z okazji Dnia Matki znajdziesz na stronie www.superprezenty.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (144 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...