Jak zagadać do chłopaka? Kilka wskazówek

Oto kilka rad, dzięki którym zwrócisz na siebie jego uwagę!

Jak zagadać do chłopaka? Jak zacząć rozmowę? Jak nawiązać kontakt z facetem, który Ci się podoba? Podpowiadamy! Oto kilka wskazówek i propozycji, które pomogą Ci przełamać nieśmiałość. To wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje!

Jak zagadać do chłopaka?

pexels.com

Najlepsze teksty na podryw – skuteczne i śmieszne oraz najgorsze, których unikaj!

Najlepsze teksty na podryw – skuteczne i śmieszne oraz najgorsze, których unikaj!

Oto najlepsze teksty na podryw, których możesz użyć jeśli nie jesteś flirciarzem i nie wiesz jak poderwać dziewczynę. Każdy z nich skutecznie oczaruje większość kobiet. Przeczytaj także prawdziwie śmieszne teksty i strzeż się najbardziej prostackich, które także przytaczamy. Część z nich możesz wykorzystać na portalu społecznościowym czy Tinderze. Udowodnią, że piszący je facet ma klasę, styl i jest oryginalny. Opisujemy również mowę ciała, którą trzeba kontrolować podczas podrywania.

Jak zagadać do chłopaka: kilka wskazówek

Niezależnie od tego, czy jesteś przebojowa i pewna siebie, czy nieśmiała oraz cicha, przed pierwszą rozmową z facetem, który Ci się podoba, możesz odczuwać niepokój lub niepewność. Wiedz jednak, że to nic złego zrobić pierwszy krok! Warto pamiętać o tym, że wielu mężczyzn też jest nieśmiałych lub wstydliwych. Jak więc oczarować, jak poderwać chłopaka lub po prostu zwrócić jego uwagę? Oto kilka podpowiedzi!

1) Nie używaj wyuczonych tekstów

„Przypominasz mi mojego przyszłego faceta”, „Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? A może powinnam przejść obok ciebie jeszcze raz”, „W głowie się nie mieści, jak można być tak przystojnym”… Te teksty to niezbyt dobry pomysł na zagajenie. Budzą zażenowanie. Lepiej więc je sobie odpuść i bądź sobą.

2) Powiedz mu „cześć”

Jeśli go często mijasz, zacznij mu mówić  z uśmiechem „cześć” lub „dzień dobry”. Z czasem on sam zacznie Cię pozdrawiać. Przywitanie z przyjaznym gestem może być dla niego sygnałem. Być może sam się odważy i zagada do Ciebie pierwszy.

3) Poproś o radę

Zapytaj o drogę do jakiegoś miejsca, najbliższą restaurację, kasę biletową czy kiosk. Jeśli jesteście w tym samym miejscu pracy lub na uczelni  – o szczegóły jakiegoś wydarzenia w firmie lub szkole. Facet, którego poprosisz z pewnością będzie chciał udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi. Ponadto można łatwo pociągnąć taką rozmowę. Wymienić się doświadczeniami lub opiniami. Każdego można zapytać o tego typu sprawy i są to naturalne pytania.

4) Skomentuj miejsce, w którym się znajdujecie

Znajdź coś, co was łączy! Może to być miejsce, w którym oboje się znajdujecie, np. autobus, impreza firmowa. Zacznij coś mówić na ten temat. Skomentuj atmosferę, porównaj z innym. W końcu… spytaj rozmówcę o opinię na ten temat.

5) Skomplementuj go

Zwróć uwagę na to, czy ten facet ma coś, co wzbudza Twoje zainteresowanie. Fajna koszulka, modne buty, tatuaż? Użyj tego jako wstępu do rozmowy. Oczywiście, postaraj się być nienachalna, nie przesadzaj z prawieniem komplementów. Pamiętaj, że każdy z nas chce być doceniany, więc miłe słowo na pewno zostanie przyjęte z uśmiechem.

Rozmowa się nie klei? Nie obwiniaj siebie! Odpowiedzialność za udaną konwersację leży po dwóch stronach. Jeśli się nie uda, to trudno. Nic nie stracisz, a zawsze warto spróbować! 🙂

Jak flirtować z mężczyzną? Sprawdzone wskazówki łamaczek serc!

Jak flirtować z mężczyzną? Sprawdzone wskazówki łamaczek serc!

Jak flirtować z mężczyzną? Flirt to wszak miłosna gra, która dla obu stron może być niewinną, choć przyprawiającą o przyjemny dreszcz, zabawą pod warunkiem, że przestrzegasz pewnych bezpiecznych granic flirtowania  bądź jesteś wolną duchem singielką. Nie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  6 lipca 2018 08:07

  W autobusie: „Cześć, Ty tez jedziesz tym autobusem?” 😉

  Odpowiedz
  • justi912  6 lipca 2018 10:35

   Hehehehe 🙂

   Odpowiedz
 2. j.dudek71  9 lipca 2018 16:22

  A jak zagadać do fajnego sąsiada?może jakieś propozycje?:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany