Jak wyglądać świeżo i promiennie podczas letnich festiwali?

Wybierasz się jeszcze na Ostróda Reggae Festival, Tauron lub inny festiwal tego lata? Zastanawiasz się co zrobić, gdy kąpiel będzie wiązała się ze staniem przez kilka godzin w oczekiwaniu na swoją kolej? Znamy rozwiązanie tego problemu!

festiwalowy-look

Jeśli nie wyobrażasz sobie rezygnacji z makijażu podczas letnich wyjazdów, a po dłuższym czasie Twoja cera nie wygląda już tak świeżo, wystarczy, że do swojej kosmetyczki dorzucisz paczkę matujących bibułek. Zajmują mało miejsca, nie zmywają make-upu, są dyskretne w użyciu i pozwalają na zachowanie ładnego makijażu aż do końca wieczornych koncertów. Są dostępne w ofertach wielu firm, a ich cena waha się miedzy 9 a 15 zł.

Drugim niezbędnym elementem wyposażenia festiwalowego plecaka są suche szampony. Chusty, opaski, czy czapki można w łatwy sposób zastąpić piękną fryzurą w klimacie ulubionego zespołu. Szampony są łatwe w użyciu, podnoszą włosy u nasady i nadają im jedwabistą miękkość. Można je kupić w wielu sklepach, ale na festiwal najbardziej poręczna będzie wersja mini, którą oferuje na przykład Batiste (ich cena to 7,90 zł). To świetny sposób na błyskawiczne odświeżenie włosów bez użycia wody.

Suche szampony Batiste

Ostatnim elementem pozwalającym na zachowanie nieskazitelnego wyglądu podczas letnich imprez muzycznych to chusteczki odświeżające i żele antybakteryjne. Pomagają niwelować zarazki, które wiążą się festiwalowym stylem życia, czyli sypianiem pod gołym niebem i spożywaniem posiłków siedząc na ziemi. Dodatkowym zastosowaniem chusteczek jest użycie ich jako kosmetyk do demakijażu. Zarówno chusteczki, jak i żele antybakteryjne można nabyć w praktycznie każdym sklepie już od 5 zł.

Przy tak spakowanej kosmetyczce, nie ma szans, aby Waszą festiwalową zabawę zakłócało złe samopoczucie!

Więcej na www.batiste.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (93 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. lilkawodna  11 sierpnia 2014 09:23

    Suche szampony są świetne także w czasie pobytu w szpitalu.

    Odpowiedz
  2. marra  11 grudnia 2016 16:08

    Uwielbiam suche szampony Batiste 🙂 To niezbędnik w mojej kosmetyczce, szczególnie latem, gdyż dzięki niemu mogę szybko odświeżyć swoje włosy 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.