Jak wyglądać elegancko latem? Czy niezbędne są nam rajstopy?

Coraz więcej firm w Polsce ma określone zasady dotyczącego naszego ubioru w pracy. Pewne stroje są od razu skreślone i to właśnie latem najtrudniej jest dopasować swoje ubrania do panującego w firmie, tzw. dress code’u. Największym problemem są kwestie związane z odkrytymi nogami i przewiewnością ubrań oraz tym, ile ciała odkrywamy. Musimy pamiętać, że pomimo panujących na dworze wysokich temperatur, nie możemy sobie pozwolić na noszenie bardzo krótkich spódniczek i sukienek oraz głębokich dekoltów. A jak rozwiązać kwestię odkrytych nóg? Marka Gabriella ma na to kilka prostych i sprawdzonych sposobów.

Stylizacja Gabriella  (3)

Jeśli chcemy, żeby rajstopy były niemal niewidoczne i prawie niewyczuwalne dla nas w trakcie noszenia, warto kupić model o grubości 8 DEN. To jedne z najcieńszych rajstop dostępnych na rynku. Pozwalają nam na zachowanie elegancji, ale jednocześnie nie jest nam w nich gorąco.

Stylizacja Gabriella  (4)

W dni, kiedy temperatury nie są aż tak wysokie, możemy wybrać odrobinę grubsze rajstopy 20 DEN. Są równie eleganckie i świetnie nadają się do biurowych stylizacji latem!

Stylizacja Gabriella  (1)

Latem kobiety często skarżą się, że nie mogą założyć rajstop, jeśli chcą ubrać buty peep toe, czyli z odkrytymi palcami. Nic bardziej mylnego! Model Velia marki Gabriella to odpowiedź na ten problem – cienkie rajstopy bezpalcowe sprawia, że nogi będą wyglądać idealnie.

Stylizacja Gabriella  (2)

Często również latem nosimy rzeczy z obniżonym stanem – np. spódnice. Nieestetycznie wystające ponad strój rajstopy już nigdy więcej nie będą problemem. Wystarczą rajstopy Hipsters – ich obniżony stan to odpowiedź na dotychczasowe rozterki kobiet dotyczące ich idealnego wyglądu!

Wszystkie rajstopy można zamówić na stronie www.e-gabriella.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (235 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...