Jak wygląda konsultacja z dietetykiem online?

Konsultacje z dietetykiem to niewątpliwie pomocne narzędzia w redukowaniu masy ciała. Niemniej z racji postępu wsparcie specjalisty nie musi się odbywać stacjonarnie. Dzięki diecie online od dietetyka klinicznego możesz schudnąć równie skutecznie, a będzie to dla Ciebie spora oszczędność czasu!

Czym różni się konsultacja online z dietetykiem od wizyty w gabinecie?

Pierwszą różnicą między konsultacją online u dietetyka a standardową wizytą w gabinecie jest możliwość jej odbycia z każdego miejsca na ziemi. Pierwsza wizyta u dietetyka online odbywa się za pomocą kontaktu telefonicznego. Przed ułożeniem indywidualnego jadłospisu dietetyk kliniczny online dokładnie przeanalizuje wcześniej wypełniony wywiad żywieniowy, który wypełniasz, po wykupieniu pakietu na stronie  https://dietetykanienazarty.pl/dieta-online. Taka konsultacja dietetyczna z dietetykiem polega na dokładniejszym poznaniu Twoich preferencji czy też stylu życia. Dzięki temu Twój jadłospis będzie jeszcze bardziej dopracowany i możliwie przyjemny do stosowania.

W przypadku wizyty u dietetyka w gabinecie zazwyczaj odbędzie się pomiar obwodów oraz masy ciała, a do tego potrzebne będzie rozebranie się.Korzystając z diety online, nie trzeba dokonywać pomiarów w gabinecie dietetyka, a można to zrobić we własnym zakresie w domu!

Jak przygotować się do wizyty u dietetyka ?

Przede wszystkim warto zarezerwować wolny czas na dokładne wypełnienie ankiety żywieniowej. Przed rozpoczęciem współpracy i pierwszej wizyty u dietetyka online (czyli rozmowy telefonicznej) wypełniasz ankietę, dzięki której dietetyk kliniczny online pozna Twoje preferencje żywieniowe, choroby czy też dotychczasowy styl życia. Zdecydowanie warto w niej napisać wszystkie informacje zgodne z prawdą, gdyż każda nieprawdziwa odpowiedź może skutkować nieodpowiednio dobraną dietą.

A co powiedzieć podczas rozmowy z dietetykiem? Również odpowiedzieć zgodnie z prawdą na wszelkie pytania zadane przez dietetyka. Dzięki dokładnemu wypełnieniu ankiety żywieniowej i rozmowie telefonicznej dieta od dietetykanienazarty.pl będzie bardzo skuteczna, a porady dietetyka będą realne do zastosowania. Tak więc nie zwlekaj i skorzystaj z usług dietetyka klinicznego online, dzięki któremu osiągniesz swoją upragnioną sylwetkę!

O co można zapytać dietetyka?

O co można zapytać dietetyka? O wszystko, co związane z Twoją dietą online, jak i również jakąkolwiek tematykę związaną z żywieniem. Zamawiając indywidualny jadłospis, jesteś w ciągłym kontakcie ze swoim dietetykiem. Zawsze możesz go zapytać o nurtujące Cię pytania. Czy margaryna jest zdrowsza od masła? Czy słodziki są bezpieczne? Twój dietetyk kliniczny z chęcią odpowie na takie pytanie z wyjaśnieniem, czemu dana rzecz może być lepszym lub też gorszym wyborem. Dlatego też porady dietetyka są świetną wygodą, gdyż nie musisz szukać informacji w internecie, gdy jesteś w kontakcie ze specjalistą. Dodatkowo stały kontakt umożliwia wymianę posiłku lub doradzenie w sprawie zamiany produktu w diecie. Jeżeli znudził Ci się któryś z obiadów i chcesz spróbować czegoś innego, to z pewnością zostanie on wymieniony! Jeżeli chcesz lepiej poznać dietetyka, to odwiedź stronę Dietetyki #NieNaŻarty. Dowiesz się o swoim dietetyku klinicznym online więcej, a wymiana wiadomości będzie jeszcze przyjemniejsza!

Ile trwa konsultacja z dietetykiem?

Pierwsza wizyta u dietetyka trwa ok. 20 minut i odbywa się w formie rozmowy telefonicznej w wybranym przez Ciebie przedziale czasowym. Wcześniej należy wypełnić ankietę żywieniową, na której uzupełnienie warto poświęcić ok. 30 minut. Niemniej jest to zależne od ilości informacji, jakie chcesz przekazać dietetykowi klinicznemu online. Warto zarezerwować większą ilość czasu w przypadku chęci przekazania większej ilości informacji. Takie formy konsultacji pozwalają na dopasowanie indywidualnego jadłospisu, który będzie bardzo prosty w stosowaniu. Co więcej, stały kontakt z dietetykiem sprawia, iż możesz się z nim kontaktować w trakcie trwania współpracy nieograniczoną ilość razy. Tak więc możesz zasięgnąć po porady dietetyka w formie elektronicznej dowolną ilość razy.

Zalety wizyty u dietetyka online

Wizyta u dietetyka online niewątpliwie posiada wiele zalet. Pierwszą z nich jest jej koszt. Wybierając 3-miesięczne wsparcie dietetyczne ze strony dietetykanienazarty.pl, zapłacisz jedyne 233 zł za jeden miesiąc. Jest to bardzo niska cena, w której otrzymujesz ogromne wsparcie. Komunikujesz się z dietetykiem z każdego miejsca na ziemi oraz możesz ubrać się, jak tylko chcesz. Bez tracenia czasu na planowanie wizyt i dojazd do gabinetu. W cenie pakietu otrzymujesz również listę zakupów, listę wymienników, plan suplementacji czy też 14 filmów edukacyjnych. Dzięki tak szerokiemu wsparciu możesz schudnąć wiele kilogramów na diecie od dietetyka.

Podsumowanie

Konsultacja z dietetykiem online to bez wątpienia jeden z lepszych wyborów, aby zadbać o proste i przyjemne schudnięcie. Jest bardzo skuteczna, tania, oraz wygodna w korzystaniu. Możesz z niej korzystać z każdego miejsca na ziemi. Nie zwlekaj i skorzystaj z porad dietetyka online!


Artykuł sponsorowany

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Magdalena  23 marca 2023 20:07

  Nigdy jeszcze nie byłam u dietetyka

  Odpowiedz
 2. janka1312  23 marca 2023 21:29

  moja koleżanka kiedyś korzystała z porad dietetyka, ale mówiła, że takie jej dania wymyślał, że nie mogła ujechać…

  Odpowiedz
 3. Przychodnia Niepołomice  24 marca 2023 10:36

  Witam, poszukuje dietetyka z polecenia ! Razem z mężem chcielibyśmy przejść na wspólna dietę. Zależałoby nam na rozpisaniu konkretnych posiłków – dokładnie co, ile i kiedy jeść, czego nie jeść. Chciałabym tez móc przekazać nasze preferencje żywieniowe/pokarmowe, to co lubimy jeść (może dałoby radę „odchudzić” kilka przepisów). Zależy nam także na indywidualnym podejściu, np. tak aby posiłki w tygodniu nadawały się do zabrania i odgrzania w pracy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany