Jak wycisnąć więcej witamin z codziennej diety?

Dobrodziejstwo warzyw i owoców to fakt wszystkim dobrze znany. Nikogo nie trzeba przekonywać o konieczności stosowania ich w diecie. Poza spożywaniem w standardowy sposób, warzywa i owoce można również pić w formie soków. Niezbędnym urządzeniem ku temu będzie wyciskarka wolnoobrotowa.

Jak wycisnąć więcej witamin z codziennej diety

Dlaczego warto kupić wyciskarkę?

Na rynku mamy wiele różnych urządzeń, dzięki którym będziemy mogli przygotować sok. Pierwszy wybór musimy podjąć między sokowirówką a wyciskarką. Oba urządzenia pozwolą otrzymać upragniony koktajl, jednak są między nimi istotne różnice. Sokowirówka działa szybciej, ale traci na tym jakość wyciskanego soku. Aby otrzymać koktajl o najbogatszej zawartości właściwości odżywczych, najlepszym wyborem jest wyciskarka wolnoobrotowa. Największy na świecie producent takich urządzeń to marka Horum.

Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej możliwe jest uzyskanie posiłku bogatszego o witaminy i minerały aż o 35%. Dodatkowo te urządzenia świetnie sobie radzą z warzywami i ziołami, co automatycznie zwiększa możliwości kompozycji smakowych. Soki pomagają w prosty sposób polepszyć jakość życia, a przy okazji bezboleśnie wypełnić zalecenia dietetyków. Taki szybki zastrzyk energii każdego ranka to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. Wyciskarka wolnoobrotowa działa wolniej niż sokowirówka, ale za to wydaje znacznie cichsze dźwięki, co jest zdecydowanym atutem przy przygotowaniu posiłków rano. Żaden domownik nie zostanie przypadkiem obudzony przez głośne urządzenie.

Przyjaciel w twojej kuchni

Decydując się na zakup wyciskarki wolnoobrotowej, warto najpierw dokładnie przemyśleć swoje potrzeby. Czy zależy nam na funkcjonalności, czy na zajęciu jak najmniejszej powierzchni? Czy znajdziemy czas na krojenie owoców, czy też będziemy wrzucać całe? Wyciskarka wolnoobrotowa to bogactwo wyboru, a marka Horum zapewnia dostosowanie tego urządzenia do każdych potrzeb. Poza świetną inwestycją na lata we własne zdrowie otrzymamy też nowoczesny, atrakcyjny design, który przyciągnie uwagę gości w kuchni.

Pionowe wyciskarki to idealny wybór dla osób, które preferują oszczędzanie miejsca. Wyciskarki poziome zajmują więcej miejsca, ale za to oferują wielozadaniowość. Wielofunkcyjna wyciskarka wolnoobrotowa marki Horum poza przygotowaniem soku umożliwia przyrządzenie… makaronu! Każda osoba, która w domu jest odpowiedzialna za gotowanie, z pewnością doceni takie wszechstronne narzędzie kuchenne. Poza wartościowymi, szybkimi posiłkami w formie soku, codzienne przygotowywanie innych dań również może stać się łatwiejsze.

7 TOP koktajli odchudzających, które pomogą ci zrzucić kilka kilo. Pij i chudnij!

7 TOP koktajli odchudzających, które pomogą ci zrzucić kilka kilo. Pij i chudnij!

Niezależnie od tego, co motywuje Cię do odchudzania, ważne byś dążyła do osiągnięcia tego celu bez narażania swojego zdrowia. Proponujemy optymalne rozwiązanie pozwalające bezpiecznie chudnąć!  Po koktajle odchudzające możesz sięgać zarówno w ciągu dnia, jak

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (82 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Biomedka  17 sierpnia 2020 07:49

    Ja bardzo lubię blendować miękkie owoce. ☺

    Odpowiedz
  2. Skosa Sandra  17 sierpnia 2020 20:10

    Uwielbiam pić soki owocowe i mixy z warzywami. Rano taki sok potrafi nieźle pobudzić, a do tego jest to porządna dawka witamin. Wszystko dla zdrowia i urody 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany