Jak wybrać zabawkę dla dziecka z kolekcji Świat Małej Księżniczki?

Wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka to nie lada wyzwanie. Mnogość dostępnych na rynku zabawek sprawia, że rodzice dwoją się i troją, aby sprostać wymaganiom swoich pociech. Jeżeli jednak znamy ulubionych bohaterów naszych dzieci to zadanie staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Jak wybrać zabawkę dla dziecka z kolekcji Świat Małej Księżniczki?

 

Rozpoznaj potrzeby własnego dziecka

W przypadku dziewczynek dopiero wchodzących w świat zabawek wybór nie powinien przysporzyć dużych problemów. Warto jedynie pamiętać, aby wybierać zabawki kolorowe, posiadające interesujący kształt. Dzięki temu zachęcimy najmłodszych do pierwszej aktywności, która z pewnością zaprocentuje na dalszym etapie życia.

Wybierz najciekawszą zabawkę z kolekcji Świat Małej Księżniczki

Kolekcja Świat Małej Księżniczki to bogactwo kolorów i kształtów, ale również zabawek dopasowanych do określonych potrzeb najmłodszych. Interaktywna mata edukacyjna Gigant Świat Małej Księżniczki pozwala uaktywnić poszczególne zmysły najmłodszych. Zabawka zmusza maluchy do rozciągania, obracania, a nawet raczkowania.

Znajdziemy tu także szereg elementów wspierających rozwój emocjonalny i społeczny. Co ważne, mata została wyposażona w grzechotki, elementy grające, wypustki. Nie ma więc czasu na nudę, a materiały, z których została wykonana stymulują pracę dłoni, stóp, rozwijają dotyk. Innym przykładem zabawki, której warto się bliżej przyjrzeć jest Zabawka Karuzela Czas dla brzuszka.

To niesamowite jak wiele radości daje zabawka zajmująca tak mało miejsca. Dzięki wprowadzeniu tej fantastycznej zabawki do świata dziecka mamy okazję obserwować jak maluch nabywa umiejętności społeczne i emocjonalne.

Nie może oczywiście zabraknąć tu wyjątkowej, radosnej, a kiedy potrzeba wyciszającej muzyki oraz delikatnego światła. Chcesz, aby Twoje dziecko śmiało się na cały głos? Nic prostszego! Wystarczy uruchomić karuzelę w odpowiednim trybie.

Wakacje ze świetną zabawą?

 

Kolekcja Świat Małej Księżniczki to nie tylko ruchoma karuzela gigant, czy też mata interaktywna. W portfolio marki znajdziemy także zabawki umilające czas dzieciom w trakcie wakacyjnych podróży.

Spośród nich najefektowniej prezentują się karuzela podróżna Świat Małej Księżniczki oraz karuzela Rośnij z muzyką. Obie możemy zabrać ze sobą na wyjazd, dzięki czemu zapewnimy dzieciom wspaniałą zabawę, a nam samym chwilę oddechu. Obie zabawki wyposażono w elementy grające oraz ruchome.

Na szczególną uwagę zasługuje karuzela podróżna wyposażona w specjalny klips umożliwiający przymocowanie zabawki do wózka, łóżeczka, czy też szafki nocnej. Grające zabawki wyposażono w liczne melodie, które trafią w gusta najbardziej wybrednych maluszków.

Jeśli mamy możliwość zabrania ze sobą nieco większej zabawki w podróż to zachęcamy do przyjrzenia się karuzeli Rośnij z muzyką. Producent zadbał tu nie tylko o czystą rozrywkę, ale też o zapoznanie maluchów z najróżniejszymi dźwiękami.

W ten oto sposób z głośnika zamontowanego w urządzeniu do uszu naszej pociechy dotrą dźwięki natury, muzyki, klasycznej, czy jazzu. Nie zapomniano także o rodzicach, którzy zmagają się z procesem usypiania dziecka. Jedno wciśnięcie przycisku i nasz maluch zasypia do kojących dźwięków kołysanki, czy białego szumu.

Ząbkowanie, problemy ze skupieniem uwagi? Mamy rozwiązanie!

Jeżeli dziecko przechodzi trudny okres ząbkowania to polecamy wybór zawieszki z gryzakiem Jeżyk Marie. Ten niewielki bohater pozwoli maluszkowi odstresować się, a w razie potrzeby posłuży do ukojenia negatywnych emocji związanych z bólem.

Kolekcję Świat Małej Księżniczki uzupełnia książeczka edukacyjna, w której nie zabrakło wypustek i radosnej kolorystyki. Na czterech stronach odkryjemy świat faktur, materiałów, ale również zacieśnimy więzi z najmłodszym członkiem rodziny.

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (24 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  29 czerwca 2022 20:57

    teraz jest tak dużo wybór i każda zabawka jest śliczna

    Odpowiedz
  2. Kasia  30 czerwca 2022 14:02

    U mnie córka już ma 3 lata więc innymi zabawkami się bawi 🙂 Ostatnio najlepszą jej zabawką jest hulajnoga toyz. Jeździła by na niej cały czas. nawet jej ulubione lalki poszły w odstawkę

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany