Jak wrócić do formy po porodzie? Może pas wyszczuplający pomoże?

Po ciąży ciało kobiety się zmienia – to prawdziwy krajobraz po burzy. Największą zmorą dla wielu z nich jest brzuch, który nie jest już tak elastyczny i plaski. Wiele kobiet marzy więc, aby pozbyć się tej krępującej fałdki i wrócić do wcześniejszego rozmiaru. Niestety mimo chęci brakuje niekiedy czasu lub odpowiedniego zapału, aby coś z tym fantem zrobić. Pas wyszczuplający może w tym pomóc. 

Pas wyszczuplający

Pas wyszczuplający – rozwiązanie znane od lat

Problem ten jest znany kobietom od dawien dawna. Od wielu wieków kobiety wymyślały najróżniejsze sposoby na to, aby ujędrnić skórę brzucha i szybko wrócić do wcześniejszej formy. Wierzono na przykład, że obwiązywanie brzucha po ciąży ma zastosowanie lecznicze i terapeutyczne. W Japonii kobiety używały pasów tzw. „Sarashi” , natomiast w Hiszpanii popularne były gorsety. Natomiast rytuałem Indianek po porodzie zawsze było obwiązywanie brzucha ciepłymi bandażami w celu zmniejszenia jego objętości oraz zamknięcia kanałów rodnych. Wszystkie te zabiegi miały na celu, aby kobiety mogły poczuć się atrakcyjnie oraz szybko i skutecznie wrócić do formy. I choć czasy się zmieniły, kobiety dalej stoją przed tym samym dylematem – jak sprawić, aby czuć się dobrze po urodzeniu dziecka?

Pas wyszczuplający – dzisiaj

Wbrew pozorom powrót do formy po ciąży wcale nie musi być trudny. Okazuje się, bowiem, że można w łatwy sposób powrócić do dawnej figury. Pomocny w tym może być pas Belly Bandit (www.babymama.pl). W Stanach Zjednoczonych zdobył on dużą popularność. Dzięki niemu po ciąży szybko do formy doszły takie sławy jak Angelina Jolie, Halle Berry, Ashlee Simpson, Gwen Stefani, czy Nicole Kidman. Na szczęście pas Belly Pandit dostępny jest również w Polsce.

Pas wyszczuplający

Pas wyszcuplacjący pozwala poczuć się atrakcyjnie kobiecie już parę dni po porodzie. Regularne stosowanie pasa znacznie zmniejsza lub całkowicie ogranicza pojawianie się rozstępów po urodzeniu dziecka. Ale to oczywiście nie wszystkie dobrodziejstwa, jakie płyną z używania pasa Belly Bandit. Pozwala on, bowiem nie tylko powrócić do wcześniejszego rozmiaru i poprawić sylwetkę, ale również redukuje wiele nieprzyjemnych dolegliwości związanych z wysiłkiem, jakim było wydanie na świat potomka. Stosowanie pasa ma na celu zredukowanie przede wszystkim dyskomfortu związanego z dolegliwościami poporodowymi, takimi jak rozciągnięte mięśnie ABS, zatrzymanie wody w organizmie czy też ból pleców. Przydatny jest również w czasie karmienia piersią, ponieważ pozwala utrzymać odpowiednią pozycję ciała.

Marka Belly Bandit jest t wielokrotnym laureatem nagród przyznawanych przez opiniotwórcze amerykańskie media parentingowe i organizacje.
Pas można kupić na stronie www.babymama.pl .

Pas Original Belly Bandit – 229 pln
Pas Couture Belly Bandit – 269 pln
Pas Bamboo Belly Bandit – 289 pln
Pas Belly Bandit Kourtney Kardashian – 319 pln

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (119 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany