Jak w pełni cieszyć się Wielkanocą?

Tegoroczne Święta Wielkanocne rozpoczynają się wyjątkowo szybko, bo już w ostatni weekend marca usiądziemy przy wspólnym stole. Aby w pełni cieszyć się ich atmosferą, warto zadbać o odpowiednie przygotowania i rozważyć dekoracje domu. Prezentujemy kilka inspiracji, które pomogą stworzyć wyjątkowy klimat Wielkanocy w Waszych czterech kątach.

Spis treści:

Fot. https://stock.adobe.com/pl/

Święta Wielkanocne to doskonała okazja do odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi. Przygotowania do nich, choć bywają czasochłonne, są także okazją do wspólnego budowania świątecznej atmosfery, a dzięki odpowiednim dekoracjom jeszcze bardziej możemy poczuć magię tych dni. Przygotowaliśmy kilka propozycji gadżetów, które pomogą uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym.

Wiosenna Wielkanoc

Wielkanoc często kojarzy się z nadejściem wiosny. To idealny moment, aby wpuścić do domu więcej kolorów i wiosennych akcentów. Dekoracje w postaci zielonego wianka na drzwi w kształcie zajączka czy ozdobnego wycieraczka przed drzwi mogą przywitać gości już od samego progu, wprowadzając ich w świąteczny i wiosenny nastrój.

Fot. TEMU

Oświetlenie pełne uroku

Choć lampki kojarzą się przede wszystkim z Bożym Narodzeniem, mogą one równie dobrze w marcu wprowadzać wyjątkowy klimat. Utrzymane w motywie wielkanocnym stworzą niepowtarzalną atmosferę. Dla szukających nowości, neon w kształcie zajączka będzie oryginalnym akcentem.

Fot. TEMU

Niepowtarzalny stół

Wielkanocny stół to centrum rodzinnych spotkań. Zadbajmy więc o to, by był on pięknie udekorowany. Sztućce podane w kolorowych uchwytach w kształcie zajączków dodadzą uroku każdej wielkanocnej biesiadzie, a efektowny bieżnik stanie się doskonałym tłem dla świątecznych potraw.

Fot. TEMU

Kreatywne koszyczki wielkanocne

Koszyki wielkanocne są nieodłącznym elementem świąt, które zdobią domową przestrzeń, jednak i w tym aspekcie można popisać się kreatywnością! Jeżeli należymy do grupy zabieganych osób, doskonały wyborem będą gotowe, kolorowe pisanki jako ich wypełniacz. Z takim asortymentem, w naszym domu czuć będzie świąteczny czas.

Fot. TEMU

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 4,83 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  25 marca 2024 20:15

  bardziej lubię niż Boże Narodzenie 🙂

  Odpowiedz
 2. efffciaa  25 marca 2024 21:18

  Mimo tego , że nie przepadam za Wielkanocą , bo zdecydowanie bardziej lubię Boże Narodzenie to ozdoby są całkiem ładne i być może w tym roku skuszę się na którąś z nich ?

  Odpowiedz
 3. mswitalska1985  25 marca 2024 23:11

  Święta Wielkanocne mają swój urok podobnie jak Boże Narodzenie.

  Odpowiedz
 4. janka1312  31 marca 2024 20:49

  lubię Wielkanoc, bo to taka granica między zimą a wiosną 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany