Jak utrzymać kolor na włosach?

Kobiety kochają farować włosy. Satysfacji z intensywnego koloru włosów i jego blasku trudno porównać z czymś innym. Kolor daje nam nowy look a z nim pewność siebie i super samopoczucie. Jednak z czasem każdy kolor traci wyrazistość. Pojawia się więc pytanie: jak utrzymać kolor na włosach?  Eksperci Wella opracowali nowe rozwiązanie: innowacyjny zestaw Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru! Dzięki niemu można dłużej cieszyć się intensywnym kolorem i zachować jego świeżość  między farbowaniami.

Wellaton - efekt koncowy

Piękny kolor na dłużej w dwóch prostych krokach

Pierwszym krokiem koloryzacji z nowym zestawem Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru jest aplikacja wybranego kremu koloryzującego Wellaton. Efektywna formuła kremu wnika w głąb włosa, nadając mu intensywny kolor. Działanie kremu wzmacnia intensywna kuracja nabłyszczająca, która chroni powierzchnię włosa i sprawia, że kolor nie wypłukuje się tak szybko. Jednak z upływem czasu każdy kolor traci swoją intensywność. Często przyspieszają to czynniki środowiskowe, tj. promieniowanie UV czy też niewłaściwa pielęgnacja, które niszczą pigmenty, w rezultacie kolor przestaje przypominać ten tuż po farbowaniu, staje się mniej wyrazisty i nie cieszy tak, jak na początku. Aby temu zapobiec, marka Wellaton wprowadziła do zabiegu domowej koloryzacji drugi krok: reaktywator koloru Wellaton, który dostarcza włosom pigmenty koloru, sprawiając, że odzyskują one swoją świeżość, intensywność i blask.

Wellaton - rekatywotr koloru (2)

Wellaton - rekatywotr koloru (1)

Stylista fryzur i ambasador marki Wella, Sascha Breuer: Nie ma nic bardziej ekscytującego niż włosy tuż po farbowaniu. Niestety każdy kolor oraz jego blask często tracą swoją intentsywność, pozostawiając nam dwa rozwiązania: ponowną koloryzację albo przyzwyczajenie się do mniej intensywnego koloru.

Reaktywator koloru to bardzo proste rozwiązanie. Wystarczy tylko 10-minut, a efekt będzie równie zachwycający jak tuż po koloryzacji. Reaktywator nie wymaga zastosowania utleniacza. Produkt należy użyć ok. 2 tygodnie po farbowaniu włosów, kiedy kolor zaczyna tracić na swojej intensywności. Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru sprawi, że będziemy cieszyć się intensywnym kolorem włosów znacznie dłużej!

Wellaton - koloryzacja

Sascha Breuer o działaniu i rezultatach reaktywatora koloru Wellaton: Często mijamy na ulicy kobiety, które właśnie pofarbowały swoje włosy. Są pewne siebie, ich krok jest zdecydowany, urzekają innych swoim wyglądem i są tego w pełni świadome. Nowy krem koloryzujący Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru pomoże im zachować intensywny kolor świeżo farbowanych włosów na dłużej, bez ponownego ich farbowania.

Wprowadzenie na rynek innowacyjnego zestawu Wellatonu 2 w 1 z reaktywatorem koloru otwiera nową erę domowej koloryzacji włosów. Pozwala na dłużej zachować wygląd świeżo farbowanych włosów w ulubionym, idealnie dopasowanym do osobowości kolorze.

Krem koloryzujący Wellaton 2 w 1 to paleta słonecznych blondów, magicznych czerwieni głębokich brązów oraz czerni.

Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  13 października 2014 09:55

  Rekomendowana cena…. a w sklepie będzie o wiele drożej.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  13 października 2014 10:06

  Dobre rady, nie ma nic gorszego jak odrosty.

  Odpowiedz
 3. bbo  13 października 2014 12:29

  Ja też nie lubię odrostów, bo wtedy wychodzą na światło dzienne siwe pasemka 😉

  Odpowiedz
 4. dayzi  19 października 2014 18:42

  muszę wypróbować to farbę, moje włosy są dość wymagające i czasami mam już dość tego farbowania

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany