Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? 5 cennych wskazówek

Czy zastawiałaś się kiedyś, dlaczego Twoja skrzynka odbiorcza na portalu randkowym świeci pustkami? Jeśli tak,  to nadeszła pora na zmiany na profilu.  A zatem jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Wiele „oczywistych” dodatków może działać na Twoją niekorzyść. Oto kilka podpowiedzi, jak uatrakcyjnić Twoją sylwetkę w świecie online.

Dobry profil na portalu randkowym

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 1: Nie wrzucaj zdjęć przyjaciół

Może Ci się wydawać, że zamieszczanie zdjęć Twoich znajomych przedstawia Cię jako osobę o bogatym życiu towarzyskim, jednak w rzeczywistości może odwracać uwagę od najważniejszej osoby na profilu: Ciebie! Wrzuć zdjęcie na którym prezentujesz piękny i szczery uśmiech, zamiast zdjęcia swoich ładnych koleżanek. Tym sposobem faceci pozostaną skupieni.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 2: Bądź zabawna

Kobieta musi być zabawna i zalotna. Chcesz, żeby on myślał o przygodzie i seksownych gierkach, więc musisz je wywołać właśnie odrobiną humoru! Pokaż mu przedsmak tego, jak będzie wyglądać życie z Tobą i pamiętaj, by na stronie profilowej umieścić pytanie, którą będzie zachęcać do rozpoczęcia rozmowy i przełamania lodów. Facetom trzeba trochę ułatwiać.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 3: Zrezygnuj z seksownych zdjęć

Wielu kobietom wydaje się, że seksowne zdjęcia pozwolą im się wyróżnić w internetowym świecie. I zapewne tak właśnie się stanie, ale co z jakością tych mężczyzn, których przyciągną takie zdjęcia? Lepiej pozostawić więcej dla wyobraźni. Jeśli chcesz siebie zareklamować jako potencjalną dziewczynę pokaż się jak interesująca dziewczyna, która ma coś do powiedzenia, a nie jako seksowny kociak w obcisłej, krótkiej sukience.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 4: Zamieść na profilu tylko najważniejsze rzeczy

Wiemy, że masz o sobie naprawdę dużo do powiedzenia, w końcu prowadzisz ciekawe życie, ale lepiej większość z tego zostawić na spotkanie w cztery oczy. Ogranicz treść na profilu do 120-150 słów. Świetne zdjęcie i krótki akapit o Twojej osobie powinny go wystarczająco zaciekawić.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 5:  Ogranicz pisanie o hobby

Mnóstwo ludzi robi długie listy na temat swoich zainteresować i pasji, mając nadzieję, że w ten sposób znajdą kogoś bardzo do nich podobnego. Jednak ten aspekt jest lekko przeceniany. Kiedy dochodzi do utrzymania związku, tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia, że obydwoje lubicie psy i rowerowe wycieczki. Pomyśl o cechach, które mają znaczenie. Wyobraź sobie, że Twój profil to reklama jakiegoś produktu – podkreślasz najważniejsze rzeczy. Co czyni Cię cudowną potencjalną dziewczyną? Twoja miłość do sportu? Twoje niezwykłe umiejętności kucharskie?

A może macie swoje przemyślenia na ten temat? Napiszcie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (160 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...