Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? 5 cennych wskazówek

Czy zastawiałaś się kiedyś, dlaczego Twoja skrzynka odbiorcza na portalu randkowym świeci pustkami? Jeśli tak,  to nadeszła pora na zmiany na profilu.  A zatem jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Wiele „oczywistych” dodatków może działać na Twoją niekorzyść. Oto kilka podpowiedzi, jak uatrakcyjnić Twoją sylwetkę w świecie online.

Dobry profil na portalu randkowym

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 1: Nie wrzucaj zdjęć przyjaciół

Może Ci się wydawać, że zamieszczanie zdjęć Twoich znajomych przedstawia Cię jako osobę o bogatym życiu towarzyskim, jednak w rzeczywistości może odwracać uwagę od najważniejszej osoby na profilu: Ciebie! Wrzuć zdjęcie na którym prezentujesz piękny i szczery uśmiech, zamiast zdjęcia swoich ładnych koleżanek. Tym sposobem faceci pozostaną skupieni.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 2: Bądź zabawna

Kobieta musi być zabawna i zalotna. Chcesz, żeby on myślał o przygodzie i seksownych gierkach, więc musisz je wywołać właśnie odrobiną humoru! Pokaż mu przedsmak tego, jak będzie wyglądać życie z Tobą i pamiętaj, by na stronie profilowej umieścić pytanie, którą będzie zachęcać do rozpoczęcia rozmowy i przełamania lodów. Facetom trzeba trochę ułatwiać.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 3: Zrezygnuj z seksownych zdjęć

Wielu kobietom wydaje się, że seksowne zdjęcia pozwolą im się wyróżnić w internetowym świecie. I zapewne tak właśnie się stanie, ale co z jakością tych mężczyzn, których przyciągną takie zdjęcia? Lepiej pozostawić więcej dla wyobraźni. Jeśli chcesz siebie zareklamować jako potencjalną dziewczynę pokaż się jak interesująca dziewczyna, która ma coś do powiedzenia, a nie jako seksowny kociak w obcisłej, krótkiej sukience.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 4: Zamieść na profilu tylko najważniejsze rzeczy

Wiemy, że masz o sobie naprawdę dużo do powiedzenia, w końcu prowadzisz ciekawe życie, ale lepiej większość z tego zostawić na spotkanie w cztery oczy. Ogranicz treść na profilu do 120-150 słów. Świetne zdjęcie i krótki akapit o Twojej osobie powinny go wystarczająco zaciekawić.

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym? Podpowiedź 5:  Ogranicz pisanie o hobby

Mnóstwo ludzi robi długie listy na temat swoich zainteresować i pasji, mając nadzieję, że w ten sposób znajdą kogoś bardzo do nich podobnego. Jednak ten aspekt jest lekko przeceniany. Kiedy dochodzi do utrzymania związku, tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia, że obydwoje lubicie psy i rowerowe wycieczki. Pomyśl o cechach, które mają znaczenie. Wyobraź sobie, że Twój profil to reklama jakiegoś produktu – podkreślasz najważniejsze rzeczy. Co czyni Cię cudowną potencjalną dziewczyną? Twoja miłość do sportu? Twoje niezwykłe umiejętności kucharskie?

A może macie swoje przemyślenia na ten temat? Napiszcie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  1 listopada 2014 21:27

  Na pewno trzeba pisać prawdę.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  2 listopada 2014 09:23

  Prawda to podstawa i tak wszystko wyjdzie z czasem .

  Odpowiedz
 3. bbo  2 listopada 2014 19:55

  Jako szczęśliwa mężatka nie planuję zakładać profilu… ale nigdy nie mów nigdy 😀

  Odpowiedz
 4. Patriszia  4 września 2015 23:06

  Nie korzystam 🙂

  Odpowiedz
 5. olenka  23 kwietnia 2018 22:36

  A czemu ograniczyć pisanie o hobby? Nie twierdzę, żeby pisać tylko o nim, ponieważ faktycznie to nie jest rzecz najważniejsza, jednak warto opisać swoje hobby. Jest to przecież jedna z kwestii, które może nas połączyć na dłużej. Realizowanie wspólnego hobby jest naprawdę czymś, co może złączyć związek na dłużej. Jak poznałam swojego partnera na mydwoje, to właśnie w dużej mierze nasze wspólne hobby, czyli wycieczki rowerowe nas połączyły. Już nawet portal nas dopasował pod tym względem, a jak później zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, to okazało się, że to jest to, co możemy robić wspólnie. I mimo, że jesteśmy już ze sobą ponad 4 lata, to nadal razem jeździmy w dalekie podróże rowerowe, nadal nas to kręci i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwą parą. Oczywiście, inne rzeczy też muszą pasować, jednak hobby moim zdaniem jest całkiem istotnym aspektem związku, dlatego uważam, że warto o nim pisać w swojej wizytówce na portalu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany