Jak sprawić by seks oralny był bardziej przyjemny?

Nie, tym razem nie o tym jak zadowolić mężczyznę, ale o tym, jak pozwolić zadowolić siebie! Cunnilingus, tak nazywa się fachowa nazwa seksu oralnego, którego celem jest doprowadzenie kobiety do orgazmu. W gruncie rzeczy, każda para ma swoją, bardziej przystępną nazwę na ten rodzaj pieszczot. Wiele kobiet jednak ma duże opory przed oddaniem się jej zupełnie i nie czerpie zadowolenia z intymnych pieszczot partnera. Jak sprawić, by seks oralny był bardziej przyjemny?

 

Jak sprawić by seks oralny był bardziej przyjemny?  – On naprawdę uwielbia Twoje ciało!

Porzuć kompleksy! Nie tylko te dotyczące cellulitu na udach, czy niekoniecznie wysportowanego brzucha. Wiele kobiet ma poważne problemy z akceptacją CAŁEGO ciała. A pisząc to, mamy na myśli miejsca intymne. Wagina, nazwijmy ją po imieniu. Dla innych cipka, muszelka, motylek, etc.  Nie bój się jej nazywać. W końcu nie rumienisz się mówiąc szyja, pierś, ręka, czy penis?

Problem z damskimi narządami płciowymi jest taki, że są ukryte. Męskie na wierzchu, codziennie oglądane, świat się z nimi oswoił. Mężczyźni oglądają je od dziecka! Ba, możemy ich rysunki zobaczyć na murach i w szkolnych zeszytach. Zdecydowanie mężczyźni żyją z nimi w przyjaźni. U kobiet sprawa jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Nasze narządy są ukryte i (co zaskakuje!) wiele kobiet ich nigdy u siebie nie widziało dokładnie. Nie do końca wiedzą, jak wyglądają, jak się zachowują w stanie podniecenia. Wręcz nienawidzą tej części ciała. Dlaczego? Według wielu kobiet wyglądają nieestetycznie. Wargi sromowe wydają im się za duże, zapach je drażni, nie są idealne.  Tylko wiecie co? Mężczyźni są tą częścią naszego ciała zachwyceni! Dlatego przestań się jej wstydzić, nie przejmuj się, że partnerowi może się nie podobać (to nieprawda!), że zapach wyda mu się dziwny,  smak nieodpowiedni. Jeśli tylko nie cierpisz na żadną infekcję, czy zakażenie bakteryjne nie musisz się niczym martwić! Wszystko jest z Tobą w jak najlepszym porządku 🙂

Jak sprawić by seks oralny był bardziej przyjemny?  – Daj znać co Ci się podoba

Nie musisz w trakcie kierować go jak GPS w samochodzie. Czasami wystarczy, dać znać kiedy jest dobrze i zamilknąć, kiedy coś nie będzie grało. Wystarczy nie udawać. Oczywiście możesz powiedzieć partnerowi dokładnie, co lubisz, a co nigdy nie sprawia Ci przyjemności. Nie bój się o jego wrażliwość. On naprawdę chce to wszystko wiedzieć, bo chce sprawić, by było Ci z nim cudownie!

 

Jak sprawić by seks oralny był bardziej przyjemny?  – Rozluźnij się

Rozluźnij wszystkie mięśnie, również mięśnie na nogach. Leż spokojnie, oddychaj spokojnie. Żadnemu z Was nigdzie się nie śpieszy. Twój partner powinien sobie zdawać sprawę z tego, że jako kobieta możesz potrzebować więcej czasu. W końcu to my najbardziej potrzebujemy gry wstępnej! Nie denerwuj się, że coś trwa za długo. Nie staraj się niczego przyśpieszać na siłę.

Jak sprawić by seks oralny był bardziej przyjemny?  – Musisz wiedzieć co sprawia Ci przyjemność

Jeśli chcesz by seks oralny sprawiał Ci przyjemność nie powinnaś się krępować. Żeby Twój partner wiedział co Cię zadowala, musisz sama o tym wiedzieć i mówić! Niestety będąc kobietą o swój orgazm musimy zabiegać same, a przede wszystkim nauczyć się go przeżywać.  Możesz spróbować masturbować się przy partnerze podczas gry wstępnej – niech ma okazję zobaczyć co sprawia Ci największa przyjemność!

Jak sprawić by seks oralny był bardziej przyjemny?  – Obserwuj jeśli chcesz!

W czasie seksu oralnego mężczyźni patrzą na swoje partnerki nie bez powodu. To pomaga im zintensyfikować doznania. Wypróbuj tego samego! Skupisz swoją uwagę na tym, co się właśnie dzieje i masz sporą szansę, że ten widok Cię podnieci. Oczywiście nie zmuszaj się, jeśli wolisz zamknąć oczy i położyć głowę na poduszce. Jeśli to ułatwi Ci skupienie się na danej chwili – śmiało.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  31 października 2015 06:58

  Dobrze, że potrzeby kobiet są stawiane na równi z męskimi!

  Odpowiedz
  • Żanett  1 listopada 2015 18:59

   Zgadzam się. I dobrze, że mężczyźni rozumieją, że kobiety również mają potrzeby i pragnienia 🙂

   Odpowiedz
 2. martucha180  31 października 2015 07:46

  Wstydliwość mamy przekazywaną od dziecka przez starsze pokolenia…

  Odpowiedz
  • Jaworka  1 listopada 2015 16:42

   to prawda zgadzam sie nawet rozmawiać o tym nie można bo to wstyd ale już dużo się zmienia z pokolenia na pokolenie kobiety sa coraz bardziej świadome swojego ciała

   Odpowiedz
  • bbo  1 listopada 2015 18:38

   Powoli się to zmienia, na plus oczywiście 😉

   Odpowiedz
 3. Gocha  31 października 2015 19:36

  W dzisiejszych czasach tak ciężko się w 100% rozluźnić 🙂

  Odpowiedz
  • skrabi  31 października 2015 21:02

   co „dzisiejsze czasy” mają do rozluźnienia w „takiej” chwili? 🙂

   Odpowiedz
 4. AnnaKwasniak  2 listopada 2015 10:32

  Świetny artykuł, nie jeden Pan powinien go przeczytać

  Odpowiedz
 5. Patriszia  4 listopada 2015 19:42

  Kobiety też mają swoje potrzeby 🙂 Ważne żeby się nie wstydzić

  Odpowiedz
 6. Agnieszka  26 lutego 2016 16:55

  zastanawiam sie kto pisze takie dyrdymały

  Odpowiedz
 7. Ewelina  5 marca 2016 15:23

  Te rady nic nowego nie wniosły do mojego życie, żadne dla mnie odkrycie 🙂 Takie trochę pitu pitu. „Problem z damskimi narządami płciowymi jest taki, że są ukryte. Męskie na wierzchu, codziennie oglądane, świat się z nimi oswoił”- na wierzchu codziennie? xD

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany