Jak się zachować na randce – 4 złe nawyki, które natychmiast musisz porzucić!

Randkowanie nie jest łatwe, ale z drugiej strony wcale nie musi być aż takie trudne. Przecież już nie musicie myśleć, jak poderwać chłopaka, który wpadł Wam w oko. Ten etap jest już za Wami.

Zatem, jak się zachować na randce?  Każdy ma swoje własne zasady. To ważne, by ich przestrzegać i wiedzieć, co jest dla nas ważne. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, co jesteś gotowa znosić, a czego nie. Nie dopasowuj się tylko dlatego, że inni tak robią. Oto 4 złe randkowe nawyki, z których powinnaś zrezygnować, by Twoje relacje z potencjalnymi kandydatami na męża były trochę bardziej udane.

Zle nawyki randkowe

1. Wmawiasz sobie, że będzie lepiej

Spotykasz się z kimś już jakiś czas i regularnie wspominasz o rzeczach, które Ci przeszkadzają, ale jednak dalej pozostają one bez zmian – w takim przypadku po prostu marnujesz swój czas. Przestań oczekiwać, że nagle wszystko w cudowny sposób się odmieni. Jeśli wyrażanie uczuć i potrzeb w żaden sposób nie wpływa na jego zachowanie, pora zakończyć tę znajomość. Zasługujesz na coś lepszego.

2. Grasz zbyt trudną do zdobycia

Bycie kobietą niedostępną może okazać się dobrą taktyką w celu zwrócenia na siebie uwagi. Faceci uwielbiają zdobywać. Jeśli pozwolisz mu podjąć próbę, ale nigdy nie pozwolisz się do siebie zbliżyć czy zabrać na wspólną kolację, może okazać się, że grasz jednak zbyt trudną do zdobycia i wymarzony mężczyzna po pewnym czasie zrezygnuje i zajmie się swoim życiem. Nie możesz oczekiwać, że bez jasnych znaków z Twojej strony facet będzie nieskończenie cierpliwy i wytrwały w staraniach.

3.  Twoja relacja to pasmo rozstań i powrotów

Związek, w którym co chwilę zrywacie, po to żeby dwa dni później się pogodzić, to bardzo niestabilna relacja. Powody częstych rozstań zapewne są banalne. To rodzaj relacji pełnej niedojrzałych kłótni. Jeśli chcesz zmian na lepsze w swoim randkowym życiu, jest to nawyk, który koniecznie musisz porzucić – najlepiej już dzisiaj!

4. Zbyt szybko się angażujesz

Nawet jeśli przed poznaniem się w rzeczywistości spędziliście mnóstwo czasu na rozmowach online i przez telefon, nie chcesz żeby po pierwszym prawdziwym spotkaniu sprawy potoczyły się zbyt szybko. Mogliście naprawdę bardzo dobrze się dogadać na odległość, ale nie jest powiedziane, że w prawdziwym życiu będzie dokładnie tak samo. Możecie bardzo dużo o sobie wiedzieć, znać szczegóły ze swojego życia, ale randki to zupełnie nowe doświadczenie. Nie śpiesz się z wielkimi miłosnymi wyznaniami, a także nie wspominaj tych wielkich planów na przyszłość, o których tak gorąco dyskutowaliście poprzedniej nocy.

W momencie kiedy zdecydujesz się porzucić swoje złe nawyki randkowe i związkowe, zobaczysz, że Twoje relacje z facetami poprawią się. Łatwiej będzie Ci zrezygnować ze znajomości, w których się nie układa i zdasz sobie, że nie warto tracić czasu, bo czeka na Ciebie coś o wiele lepszego. Czy znacie jakieś inne złe nawyki, o których warto wspomnieć naszym czytelniczkom?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  14 listopada 2014 08:14

  Niestety bardzo dużo osób popełnia wymienione błędy.

  Odpowiedz
 2. martucha180  14 listopada 2014 19:18

  Nowy rozdział trzeba otworzyć z czystą kartą.

  Odpowiedz
 3. bbo  15 listopada 2014 09:45

  Bo kobiety pragną za bardzo – pamiętacie taki film?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany