Jak się ubrać na Walentynki – czyli „licencja na uwodzenie”

Czerwone róże, pudełka czekoladek, pluszowe misie… Te nico banalne wyrazy miłości zyskują zupełnie nowego znaczenia w Walentynki. Każda z nas pragnie by  wieczór z ukochanym był niezwykły i wyjątkowy, nic tak jednak nie psuje naszego samopoczucia jak brak pomysłu na odpowiedni ubiór. Prezent dla chłopaka na Walentynki już zapakowany – czas pomyśleć o sobie.

 

Jedne z nas przywiązują do nich wiele wagi, inne traktują jak zwyczajny dzień, kiedy jednak otrzymujemy zaproszenie od ukochanego mężczyzny bądź przystojnego nieznajomego na wieczorne walentynkowe wyjście, wszystkie chcemy lśnić! I bez znaczenia jest fakt, czy miejscem spotkania jest elegancka restauracja, a w niej kolacja przy świecach czy też romantyczny seans w kinie.

Wybierając odpowiedni outfit postawmy na wygodę i klasykę. Nigdy nie wiadomo jaki jest plan na resztę wieczoru- jeśli okaże się, że jest to romantyczny spacer w świetle księżyca będziemy zmuszone wytrwać w,  zapewnie stylowym, lecz potwornie niewygodnym stroju do końca i słuchać romantycznych wyznań licząc pęcherze na stopach. Idealna będzie mała czarna bądź klasyczne rurki w zestawieniu z trendowym topem. Swój modowy zamysł wyraźmy w ekstrawaganckich dodatkach, które dodadzą szczypty pikanterii.

Ten wieczór będzie niezapomniany?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (354 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany