Jak się bawią znaki zodiaku? Imprezowy horoskop na rozrywkowy weekend

Imprezy w gronie przyjaciół są jak dalekie podróże. To niezawodna okazja, by lepiej poznać, z kim mamy do czynienia i jak nasi znajomi zachowają się w trudnych sytuacjach. Kto zaszaleje z Tobą na parkiecie, odtwarzając słynny układ z „Dirty Dancing”? Kto zrobi Ci najlepszego drinka, a kto potrzyma za rękę, gdy pod wpływem procentów popadniesz w płaczliwy nastrój? Kto przewróci się na bar, tłukąc połowę kieliszków, a kto porozwozi do domów lecących przez ręce znajomych? Wszystkiego dowiesz się z horoskopu naszej wróżki Fortunaty!

Organizujesz wieczór panieński i zastanawiasz się, jak przebiegnie? Zaczęłaś urlop i chcesz przypieczętować dwa tygodnie wolności clubbingiem w stylu lat 90.? A może przyjaciółki wyprawiają Ci wielką fetę z okazji trzydziestych urodzin? Sprawdź, jak się bawią znaki zodiaku i zastanów się, kto stanie za konsoletą, kto przygotuje margerity, a kogo ze znajomych powinnaś mieć na oku aż do północy!

jak się bawią znaki zodiaku

źródło: www.pixabay.com

Jak się bawią znaki zodiaku? Imprezowy horoskop na rozrywkowy weekend

Poznaj na które znaki zodiaku warto postawić, gdy chcesz zabawić się do rana i pamiętać tę noc na długo!

 

Baran

źródło: giphy.com

Barany to urodzeni imprezowicze i króle parkietu. Nie ma znaczenia, czy ktoś tańczy obok i czy nastała już godzina nocnej ciszy. Baran szaleje, a w przerwach opowiada anegdoty, przy których całe towarzystwo dosłownie płacze ze śmiechu. Ich talent komiczny i kabaretowy sprawdza się na domówkach. Optymistyczne nastawienie do życia i otwartość sprawiają, że każdy chce naładować przy nich swoje baterie.

 

Byk

źródło: www.giphy.com

Byki to niestrudzeni imprezowicze, nie stroniący od alkoholu. Nie zrażają ich niedogodności i trud związany z udziałem w danym wydarzeniu, jeśli nagrodą ma być świetna zabawa. Dzięki temu są partnerami „do tańca i do różańca”. Pojadą na kilkudniowy festiwal z noclegiem pod namiotami, popływają kajakiem, nocując na karimacie przy ognisku, zatańczą na ladzie i wykonają zadania z zabawy „prawda czy wyzwanie”.

 

Bliźnięta

źródlo: www.giphy.com

Bliźnięta to osoby, które z każdym znajdą wspólny język. Wesołe i chętne do zabawy, od wejścia zapoznają się z każdym z gości i wypatrują kandydata do flirtowania. Już pięć minut po przybyciu rozśmieszą wszystkich, którzy przestają w kuchni, by przygotować drinki i wyślą im zaproszenia do znajomych na Facebooku.

Rak

źródło: www.giphy.com

Raki są bardzo emocjonalne, przez co nigdy do końca nie wiadomo, jak zakończy się dla nich impreza, w której będą uczestniczyć. Przez pierwszą część wieczoru mogą być najlepszymi kompanami do wspólnych szaleństw i ciekawych rozmów, lecz gdy wypiją za dużo sytuacja może ulec radykalnej zmianie. Wysokoprocentowe napoje obniżają ich nastrój i wprawiają je w melancholię. Zaczynają wspominać najgorsze chwile swojego życia i płakać, jakby właśnie w nich uczestniczyły. Jeśli komuś przydarzy się wypadek lub drobna kontuzja Raki będą jednak jednymi z nielicznych osób, które naprawdę pomogą. Opatrzą zwichnięte kostki i odwiozą do domu koleżanki, które nie są już w stanie ustać na nogach.

Lew

źródło: www.giphy.com

Jak przystało na przywódcę stada, Lew to naczelny wodzirej każdej imprezy. Robi wszystko to, co w danym momencie przyjdzie mu do głowy, a jego szaleństwa rozkręcą nawet najbardziej drętwe domówki. Uwielbia karaoke i potrafi do bólu zadręczać ludzi, nakłaniając ich do śpiewania. Niestety pod wpływem napojów wyskokowych potrafi wypowiadać gorzkie słowa i sypać jak z rękawa uszczypliwymi komentarzami. Zwyczajnie traci nad tym kontrolę, chociaż naprawdę nie ma złych intencji.

Panna

źródło: www.giphy.com

Panny lubią imprezy i wszelkie wieczorne wyjścia, ale nad zatłoczony klub przedkładają domówki w gronie najbliższych przyjaciół. Nie dla nich clubbing i strzelające z każdej strony korki od szampana. Gdy się rozkręcą, potrafią jednak porwać z sobą wszystkich imprezowiczów. Zawirują na parkiecie, będą się głośno śmiać i dolewać sobie whisky, a na końcu zaliczą spektakularny upadek.

Waga

źródło: www.giphy.com

Wagi są jak imprezujący Dumbledore. Silne psychicznie i przesycone wewnętrznym spokojem, są jednocześnie dalekie od nudziarstwa. Piją i tańczą, ale zawsze do końca twardo trzymają się na nogach. Roztoczą opiekę nad koleżankami, które nie mają równie silnej głowy, uspokoją zbyt gwałtownie dyskutujących przyjaciół i załagodzą nerwową atmosferę. Z każdym zamienią kilka życzliwych zdań.

 

Skorpion

źródło: www.giphy.comńc

Skorpiony na imprezach lubią się alienować albo trzymać wyłącznie kręgu starych znajomych. Niechętnie wpuszczają nowe osoby do prywatnego grona. Nie mają za to tendencji do psucia atmosfery pod wpływem alkoholu. W klubach czy na domówkach trzymają fason i nigdy nie wyciągają brudów. Niezależnie od tego, ile wypiją, ich zachowanie nie ulega zmianie. Mówią, tańczą i poruszają się zupełnie w taki sam sposób, jak na trzeźwo.

 

Strzelec

źródło: www.giphy.com

Strzelce to osoby pełne wewnętrznych sprzeczności. Nigdy nie wiadomo, jak się zachowają, a ich nastrój potrafi zmieniać się z prędkością światła. Na imprezach opowiadają gościom porywające i zdecydowanie podkolorowane historie swoich ostatnich przygód. Na zawołanie proponują też znajomym szalone zabawy, zakłady i konkursy, do których z łatwością namówią każdego. Jedno jest pewne – nie będziecie się z nimi nudzić.

 

Koziorożec

źródło: www.giphy.com

Koziorożec to jeden z najlepszych kompanów do imprezowania. Zabawie oddaje się bez reszty, rozkręca pląsy na parkiecie i wygłupia się w naprawdę śmieszny, niczym nieskrępowany sposób. Nie szuka zaczepek i nie odpowiada na prowokacje, bo doskonale utrzymuje na wodzy swoje emocje. Z tego samego powodu jest pożądanym partnerem podczas mocno zakrapianych uroczystości. Nie trzeba się martwić, że pod wpływem procentów wybuchnie płaczem lub zacznie cedzić przez zęby sarkastyczne komentarze.

 

Wodnik

źródło: www.giphy.com

Wodniki to łagodne, spokojne i dobre z natury osoby. Gdy są w świetnym nastroju, potrafią wygłupiać się w przezabawny sposób, trzymając jednocześnie klasę i nie zniżając się poniżej pewnego poziomu. Są godne zaufania i radosne, dzięki czemu ich towarzystwo wprawi wszystkich w dobry humor nawet, gdy sama impreza okaże się klapą. Podejmą też dyskusję na dowolny temat, swobodnie przeskakując po kolejnych wątkach i nim się zorientujesz, poznasz połowę ich biografii, ale nie będziesz znudzona.

 

Ryby

źródło: www.giphy.com

Dusze towarzystwa, zawsze ciekawe nowych ludzi i… oryginalnych drinków. Płynnie przechodzą od rozmów o błahostkach do poważnych zwierzeń i filozoficznych wynurzeń. Pod wpływem procentów popadają w huśtawki nastrojów, śmiejąc się i płacząc na przemian. Tracą do siebie dystans i łatwo się obrażają, a urazę potrafią pielęgnować w sobie przez wiele kolejnych dni. Imprezując z Rybami lepiej więc uważać na to, co mówisz i trzymać się lekkich tematów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (151 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...