Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? 8 najbardziej oczywistych znaków

Spis treści:

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy ten facet coś do Ciebie czuje? Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Czy romantyczny tekst rzucony w Twoją stronę ma znaczenie? Czy on flirtuje właśnie ze mną? Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które wyjawią jego zainteresowanie Twoją osobą. Chociaż czasami ciężko jest zrozumieć mowę ciała, jest to możliwe, jeśli wiesz na co najpierw zwracać uwagę. Oto 8 znaków, których mężczyźni używają nieświadomie, a czasami i świadomie, by pokazać, że podoba im się dana kobieta. Sprawdź, co widzisz, a może już teraz znajdziesz swoją miłość! Czyli jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje.

Jak rozpoznać że mężczyzna flirtuje?

Wszystkie znaki opisane poniżej są niewerbalne. Po nich nastąpią działania świadome: jak zwierzanie się właśnie Tobie, pytania o Twoje plany na wieczór  czy magiczne pojawianie się w tych miejscach, które i Ty odwiedzasz. Jeśli do tego facet stara Ci się zaimponować – wiedzą, oczytaniem czy też szalonymi przygodami a jednocześnie w obecności innego mężczyzny natychmiast chce pokazać że już jesteś właśnie nim zajęta i lepiej byłoby by ten drugi odkochał się czym prędzej  – to możesz być pewna początków flirtu.  Już niedługo wejdziecie na nowy etap znajomości – gdy nie będzie mógł powstrzymać się od dotykania Ciebie: przelotny uścisk dłoni przy podawaniu kubka kawy, mimowolne otarcie się podczas przechodzenia przez drzwi a nawet przyjacielskie klepanie po ramieniu. Zanim jednak nastąpi ten etap – przeczytaj  jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje po niewerbalnych znakach wysyłanych przez jego ciało.

 

1. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Jego słodki uśmiech

Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Jego słodki uśmiech

Piękny uśmiech to dobry znak, jeśli chodzi o flirtowanie. To jeden z najpewniejszych znaków, że on jest Tobą zainteresowany. Jeśli zauważysz, że on się do Ciebie uśmiecha, to istnieje duża szansa, że mu się podobasz i ma zamiar do Ciebie podejść. Może jest nieśmiały? Nie czekaj i pokaż mu swoją pewność siebie i odwagę i podejdź pierwsza. Oczywiście, jeśli masz na to ochotę i też Ci wpadł w oko. W końcu w obecnych czasach to nic niespotykanego, że o kobieta pierwsza zagaduje do mężczyzny. Wystarczy odwzajemnić uśmiech, zainicjować rozmowę i nie udawać niedostępnej.

2. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Nieśmiały rumieniec w Twoim towarzystwie

Być może wiesz, jak trudno jest flirtować z nieśmiałymi facetami, ale to nie znaczy, że powinnaś ich unikać. Jeśli zauważysz, że w Twoim towarzystwie mężczyzna się rumieni, to jeden z najbardziej oczywistych znaków, że próbuje z Tobą flirtować. Jednak nie tylko nieśmiali się rumienią, u niektórych jest to po prostu reakcja na spotkanie pięknej kobiety. Rumieniec to odruch, którego nie możemy kontrolować, więc jeśli zdarza mu się, gdy na siebie wpadacie, na pewno wpadłaś mu w oko.

 

3. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Podtrzymywanie kontaktu wzrokowego

Ten znak, jest czasami ciężki do poprawnego zinterpretowania, ale na pewno warto zwrócić na niego uwagę. Kontakt wzrokowy to ważna część komunikacji i powinniśmy go używać tak często, jak to tylko możliwe. W zależności od tego, jak długo mężczyzna się w Ciebie wpatruje możesz dowiedzieć się, czy on jest Tobą zainteresowany. Jeśli utrzymuje kontakt wzrokowy dłużej niż przeciętna osoba, może to oznaczać, że mu się podobasz. My też w czasie flirtowania, staramy się nie odrywać wzroku od drugiej osoby. Z facetami jest tak samo.

4. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Trzyma ręce na biodrach

Jeśli on stoi z rękoma na biodrach albo trzyma kciuki w szlufkach, to może być Tobą zainteresowany. W ten sposób stara się pokazać, że jest pewnym siebie macho. Nie uważamy, żeby był to dobry sposób na flirt, ale nadal jest to jakiś znak.

Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Podtrzymywanie kontaktu wzrokowego

 

5. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Stara się Ciebie przelotnie dotknąć

Jeśli Twój obiekt zainteresowania Cię dotyka, to oczywiście wyraz tego, że Ty również mu się podobasz. Natomiast jeśli mężczyzna przypadkiem nawiązuje kontakt, to zupełnie inny znak, na który powinnaś zwrócić uwagę. To oznacza, że stara się on zwrócić Twoją uwagę i znaleźć wymówkę, by do Ciebie zagadać. Podoba Ci się? Rozpocznij flirt! Większość kobiet ignoruje takie zaczepki, ale Ty nie powinnaś. Przecież to może być Twój mężulek!

6. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Przechyla głowę w Twoim kierunku

W sposób w jaki mężczyzna przechyla soją głowę również może być wyznacznikiem jego uczuć wobec Ciebie. Jeśli przechyla ją w Twoim kierunku, to oznacza, że uważnie słucha każdego twojego słowa, a także że bardzo podoba mu się rozmowa z Tobą i chciałby ją kontynuować. Sama wiesz, że to wspaniałe uczucie, gdy facet uważnie słucha. Doceń to, nawet jeśli w tym konkretnym przypadku nie masz ochoty na flirt.

 

Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Przechyla głowę w Twoim kierunku

7. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Ma rozszerzone źrenice

Czasami nasze oczy zdradzają nasze emocje, nawet jeśli tego nie chcemy. Kiedy ktoś nam się podoba nasze źrenice rozszerzają się i stają się dużo większe. Natomiast gdy wydaje nam się bardzo mało atrakcyjny, źrenice kurczą się. Kiedy zauważysz, że jego oczy pozostają rozszerzone, to oczywisty znak, że go pociągasz.

8. Jak rozpoznać, że mężczyzna flirtuje? Ma uniesione brwi

Twój wybranek może ukrywać swoje oczy, kiedy przebywa w Twoim towarzystwie, by ukryć zainteresowanie Twoją osobą. Uniesione brwi, to również oznaka flirtu  – zwróć uwagę na to w jakiej pozycji się znajdują, gdy z Tobą rozmawia. Skup się, a na pewno zauważysz!

Teraz, kiedy jesteś już świadoma znaków oznaczających flirt, na co czekasz? Daj się poderwać, a kto wie, może dzisiaj wieczorem czeka Cię super randka? Czy znacie jakieś inne sposoby, jak rozpoznać, że ona z Tobą flirtuje? Podzielcie się!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (198 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...