Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku?

Zdarza Ci się czasami zastanawiać, czy On myśli poważnie o związku?  Chcemy przedstawić Wam kilka metod, jak rozpoznać, czy oboje czujecie to samo.

 W związku jednostronnym, jedna strona jest bardziej zaangażowana, druga zaś zdystansowana. Mówi się, że w związku cierpi ten, kto kocha bardziej, jednak my wierzymy, że można ustrzec się przed związkiem jednostronnym.  Przedstawiamy Wam kilka charakterystycznych objawów tego, iż być może znajdujecie się w takiej relacji.

 związek platoniczny

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Nie zaprasza Cię na spotkania z przyjaciółmi i rodziną

Jeśli Wasze kontakty, ograniczają się jedynie do spędzania czasu we dwoje, może to stanowić dla Ciebie znak ostrzegawczy.

Dobrze jest spędzać czas na wspólnej zabawie, chodzić na randki, jednak zaangażowanie równa się wpuszczeniu drugiej osoby, do swojego prywatnego życia. Gdy na kimś nam zależy, chcemy by nasi przyjaciele, nasza rodzina mogli go poznać. Robimy to dlatego, by mogli się polubić, dajemy do zrozumienia, że jest ktoś ważny w naszym życiu i obecnie jest jego częścią.

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Nie mówi o Waszej przyszłości

Rozmowy na temat małżeństwa, dzieci potrafią wystraszyć mężczyznę i z pewnością, nie jedną kobietę. Szczególnie na początku relacji. Nie zapuszczaj się, w tak odległą wizję przyszłości. Zwróć jednak uwagę, jak reaguje na propozycję wspólnego wypadu nad morze w przyszłym miesiącu, czy zgodzi Ci się towarzyszyć na weselu kuzynki za pół roku.

Nikt z nas na początku związku nie wie, dokąd zaprowadzi go ta droga. Osoba zaangażowana powinna jednak chcieć by przetrwał jak najdłużej.

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Bagatelizuje problemy

Każdy związek jakieś posiada. O ile mężczyźni często nie zdają sobie nawet sprawy, że jakiś problem istnieje, o tyle Ci zaangażowani potrafią stawić mu czoła.

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Chodzi mu tylko o to, by się Tobą pochwalić

Każdy mężczyzna chciałby, by jego kumple zazdrościli mu partnerki. Nie każdy jednak będzie się nią chwalił na spotkaniach biznesowych. Wspólna impreza firmowa, nie jest niczym nadzwyczajnym, ale czy przypadkiem nie mówi Ci co masz na siebie założyć? Nie proponuje Ci wyższych obcasów, krótszej sukienki? Zastanów się, czy nie jesteś kolejnym jego gadżetem, zaraz po nowym smartfonie i nowym zegarku. Ten facet potrzebuje pani do towarzystwa, a nie życiowej partnerki.

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Nie dotrzymuje obietnic

Obiecał, że zadzwoni będąc w podróży służbowej? A może mieliście dziś wybrać się do kina? Spóźnił się ponad godzinę na kolację?

Każdy może zapomnieć, jednorazowe wpadki tego typu pewnie zdarzają się i Tobie. W przypadku, gdy zdarza się to nagminnie, a on nie przykłada wagi do Waszych spotkań, Twojego czasu, zastanów się, czy z pewnością mu na Tobie zależy.  Zakochany mężczyzna, który złoży obietnicę stawia sobie za punkt honoru spełnienie jej.

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Nie szanuje Cię

Mężczyzna, który kocha swoją kobietę pragnie, by czuła się jak najlepiej. W przypadku, gdy bagatelizuje to, co mówisz, zaprzecza jakobyś miała w czymś rację, nie szanuje Twojej pracy, oznacza, że nie znajdujesz się w szczęśliwym związku. Twoja pozycja jest niżej niż jego, wytyka Ci błędy, nie wspiera.

Uciekaj!

Jak rozpoznać, czy On myśli poważnie o związku? – Nie  rozmawiacie

Wielu mężczyzn nie potrafi opowiadać o tym, jak minął im dzień. To kobiety przedstawiają wszystko szczegółowo, łącznie z tym, co zjadły na śniadanie i lunch, z kim rozmawiały, jakie problemy ma koleżanka z pracy i o tym, że szefowi padł samochód. W przypadku jednak, gdy ucina rozmowę, nie jest zainteresowany co się u Ciebie działo, powinna Ci się zapalić czerwona lampka.  Bycie ze sobą polega na akceptowaniu nawet kobiecego gadulstwa. Nie zawsze w Waszym związku będzie namiętnie, nie zawsze będziecie mieć siły na kolejną imprezę. Powinniście rozmawiać ze sobą i słuchać się wzajemnie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (253 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  12 stycznia 2015 08:37

  Wszystkie te zasady powinien spełniać facet, który kocha swoją kobietę.

  Odpowiedz
 2. bbo  12 stycznia 2015 10:38

  Wszystkie symptomy niepokojące.

  Odpowiedz
 3. martucha180  12 stycznia 2015 10:42

  Rozmowa to podstawa komunikacji.

  Odpowiedz
 4. justi912  1 lutego 2015 14:01

  Niestety często nie zauważamy nawet bardzo jasnych sygnałów :/

  Odpowiedz
 5. marcia7  27 marca 2015 17:20

  Z tym to nie ma reguły

  Odpowiedz
 6. mama_kazala  4 sierpnia 2015 10:26

  ach, aż za dobrze to znam 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany