Jak przygotować olśniewającą aranżację stołu na spotkanie karnawałowe?

Karnawał trwa w najlepsze, a to oznacza, że przed nami mnóstwo okazji do spotkań w gronie bliskich. Jeśli organizujesz takie spotkania, to doskonale wiesz, że oprócz przygotowania pysznych dań i przekąsek, warto też zadbać o otoczenie i efektowną aranżację stołu – naczynia, w których serwujemy posiłki, dekoracyjne detale. Mamy dla Was inspirację na stylową oprawę stołu. Spotkania w takiej atmosferze – pełnej życzliwych osób, ciepłych uczuć i w otoczeniu przedmiotów, które zachwycą nas swoim pięknem – będą niezapomniane!

Fot. mat. prasowe

Główna gwiazda wieczoru – serwis

Jednym z najważniejszych elementów aranżacji stołu jest serwis. Idealnie sprawdzi się serwis porcelanowy, zwłaszcza jeśli przed nami naprawdę szczególna okazja, której chcemy nadać wyjątkowy wymiar. Porcelana idealnie łączą urok i subtelność. Ta utrzymana w jasnych tonach i delikatnie połyskująca srebrem stanowi kwintesencję najlepszego stylu i poczucia smaku. Jest subtelna, a przy tym niezwykle efektowna

Fot. Porcelana LACE marki Fyrklövern / mat. prasowe

Nakrycie stołu

Zapraszając gości na spotkanie, pamiętajmy, by stół zaaranżować wcześniej. Niestosownym byłoby robienie tego dopiero przy gościach. Przygotowany nakryty stół z pełnym serwisem niech już czeka na Twoich bliskich. Z pewnością poczują się docenieni i z przyjemnością zasiądą do stołu.

Eleganckie kolory

Jeśli chcesz nadać spotkaniu wyjątkowości, postaw na eleganckie kolory. Aranżacja stołu ze złotymi dodatkami to doskonały wybór. Na środku, między przystawkami i przekąskami, możesz rozłożyć sznur delikatnie połyskujących lampek lub małe świeczki. To wprawi Was w wyjątkowy, elegancki, a zarazem przytulny nastrój.

Jak Wam się podoba propozycja aranżacji stołu od marki Fyrklövern?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...