Jak przekonać partnera do zmiany stylu?

 Jak przekonać partnera do zmiany stylu? Co zrobić, by zaczął lepiej się ubierać? Jak zasugerować ukochanemu, że powinien zmienić swoją garderobę i wybrać się z nami na zakupy? Podpowiadamy!

Jak przekonać partnera do zmiany stylu?

pixabay.com

Zobacz także: Dobrze ubrany mężczyzna jest w modzie – 7 porad stylisty dla Panów

Nie śmiej się

Nawet jeśli na zakupach wybierze model, który pozostawia wiele do życzenia, nie wyśmiewaj go. Zaproponuj coś innego i poproś, żeby to przymierzył. Możliwe, że porównując obie rzeczy, sam dojdzie do wniosku, że masz racje.

Pokazuj mu udane stylizacje

Przeglądając różne strony i artykuły w Internecie, pokazuj mu co jakiś czas ciekawe propozycje. Będąc na spacerze, czy w sklepie spróbuj pochlebnie wypowiedzieć się o jakimś zestawie, który widziałaś na manekinie czy przechodniu.

Wyrażaj zachwyt

Mężczyźni lubią komplementy i uwielbiają być doceniani. Jeśli będziesz czasem chwalić swojego partnera za ubiór, na pewno z czasem zacznie wybierać częściej podobne stylizacje. Głośno wyrażony zachwyt podziała na mężczyznę motywująco. Będzie skuteczną metodą perswazji!

Zachęcaj partnera do kupowania dobrych marek

Zazwyczaj nad wizerunkiem takich firm pracuje sztab ludzi, którzy wiedzą, jak dobrać ubrania, by trafiły do szerokiego grono odbiorców. Stawiają na klasykę i ponadczasowe fasony, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Twój ukochany przeglądając ich ofertę, katalogi, to co będzie widział w sklepowych witrynach, opatrzy się z tym i uzna za normę. Później podświadomie będzie wybierał podobne zestawy.

Jak przekonać partnera do zmiany stylu?

giphy.com

 

Jak przekonać partnera do zmiany stylu?

Jak przekonać partnera do zmiany stylu?

pixabay.com

Zaproponuj mu ciekawe dodatki

Mężczyźni zazwyczaj nie lubią stroić, ale uwielbiają akcesoria. Zegarek, okulary czy portfel zawsze się przydadzą. Wybierz się z ukochanym na zakupy i doradź mu wybór klasycznych dodatków. Modele w stylu basic będę modnym uzupełnieniem każdego stroju.

Kupuj mu czasopisma dla mężczyzn, pokazuj blogi

W męskiej prasie, tak jak w kobiecej, zawsze pojawiają się porady na temat ubioru i stylu. Nawet jeśli partnera bardziej zainteresują strony z reklamą szybkich aut, to przeglądając czasopismo na pewno choć raz zerknie na modowy artykuł.

Dobrym pomysłem jest też podsyłanie ukochanemu linków do artykułów z męskich blogów. Wiele z nich jest bardzo dobrze napisanych, mają szeroką tematykę i całkiem niezłe działy mody.

Małymi krokami zmieniaj jego garderobę

Za każdym razem, gdy zobaczysz podartą koszulkę, przetarte spodnie czy starą bluzę, wykaż się zmysłem praktycznym i zasugeruj ukochanemu zastąpienie zniszczonego ubrania – nowym. Po kolei, małymi krokami, pozbędziesz się szkarad i stworzysz swojemu mężczyźnie atrakcyjną bazę. Na pewno kiedyś Ci za to podziękuje.

Jak przekonać partnera do zmiany stylu?

giphy.com

Znacie ten kłopot? Wiecie, jak przekonać partnera do zmiany stylu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...