Jak poznać, że On się w Tobie zakochał? Poznaj ważne sygnały

Mężczyźni nie zawsze odpowiednio wyrażają swoje emocje. To nie tak, że nie potrafią, po prostu nie myślą o nich zbyt często. Uczucia są obecne gdzieś wewnątrz ich psychiki, ale przez większość czasu ledwo zdają sobie z nich sprawę. Dlatego trudno nam – kobietom zrozumieć, co czują faceci. Często zadajemy sobie fundamentalne dla nas pytanie: jak poznać że On się zakochał ?  Jeżeli nam tego nie mówi, to kluczowe jest rozszyfrowanie sygnałów, świadczących o tym, że skradłyśmy mu serce. Poniżej znajdziecie typowe symptomy wskazujące na to, że ON Was kocha!

Zakochany mezczyzna

Jak poznać że On się zakochał? – Dzwoni, często i bez powodu

Są trzy powody, dla których mężczyźni odbierają telefony: a) praca, b) nagły wypadek, c) żeby usłyszeć czyjś głos. Jeśli nie jesteś jego koleżanką z pracy z którą musi ustalać bieżące zadania, to musi być coś innego w Twoim głosie, co go przyciąga. To prawdziwy znak zakochania.

Jak poznać że On się zakochał? – Wysyła głupie wiadomości

Im bardziej banalne, tym bardziej mu na Tobie zależy. Na przykład: jeśli pisze Ci o tym, że właśnie pije ciemne piwo w pubie albo że zobaczył psa goldena, który wygląda zupełnie jak Twój, to znak, że coś jest „na rzeczy”! Co tak naprawdę ma na myśli pisząc te sms-y? „Pamiętam, że, tak jak ja lubisz ciemne piwo”, „Nie przejmuję się tym, że Twój pies mnie na mnie warczy”. I co Ci  jeszcze mówi? „Chciałbym teraz,  abyś Ty, Twój złośliwy pies i ja pili razem ciemne piwo siedząc wspólnie na kanapie.”

Jak poznać że On się zakochał? – Przestaje dostawać dużo wiadomości

Dziewczyny piszą tylko do facetów, którzy odpisują. Znasz to z własnego doświadczenia. Jeżeli On stanowczo uciął inne sms-y to znaczy, że  naprawdę jest pewien swoich uczuć w stosunku do dziewczyny, z którą właśnie się spotyka.

 

Jak poznać że On się zakochał? – Prosi o porady odnośnie stylu

„Co powinienem napisać na kartce urodzinowej dla mojej siostry?”, „Czy ta koszula pasuje do tych spodni?”,  „Jaki kolor swetra powinienem wybrać na prezent dla taty?”. Ten typ pytań faceci zadają tylko w przypadku, jeśli za kimś naprawdę szaleją.

 

 Jak poznać że On się zakochał? – Słyszysz, że jego kumple się z niego nabijają

Nikt nie zna Twojego faceta lepiej niż jego przyjaciele. Wsłuchaj się. Jeśli usłyszysz, że ostatnio jest kiepskim skrzydłowym na imprezach albo że nie zachowuje się jak facet, to najprawdopodobniej mają uzasadnione przyczyny takich docinek. Oni tak naprawdę wnikliwie obserwują subtelne zmiany w zachowaniu, których Ty mogłaś nie wyłapać. Możesz im podziękować, bo teraz facet jest Twój!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  29 października 2014 07:32

  My kobiety potrafimy dostrzec kiedy facet się w nas kocha:-).

  Odpowiedz
 2. bbo  29 października 2014 10:58

  No jak nawet kumple się z niego nabijają, to jest coś na rzeczy 😀

  Odpowiedz
 3. martucha180  29 października 2014 15:45

  🙂

  Odpowiedz
 4. marta_12  31 października 2014 16:05

  Zwłaszcza to nabijanie się kumpli… Wiedz, że coś się dzieje.

  Odpowiedz
 5. as_sa  6 listopada 2014 08:19

  Hmm niekoniecznie bym uznała te oznaki jako symptomy zakochanego faceta no ale ok 😉

  Odpowiedz
 6. Hidari11  25 sierpnia 2016 07:49

  Po tym jednak ciężko odgadnąć, czy on się zakochał.

  Odpowiedz
 7. Hidari11  18 grudnia 2016 08:50

  Na pewno mężczyzna, który się zakochał, nie wysyła głupich wiadomości. A to dlatego, że on będzie się starał pokazać, że jest mądry, inteligentny, a nie głupi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany