Jak postępować z mężczyzną – czyli kobieta w świecie faceta

W świecie mężczyzn jest dużo rzeczy, których my kobiety nie jesteśmy w stanie zrozumieć – niestety, ale można to zmienić. Oto kilka prostych męskich sprawek, które podpowiedzą, jak postępować z mężczyzną. Po przeczytaniu będziecie w stanie zrozumieć, ocienić i przeanalizować.

 

 Jak postępować z mężczyzną  – odpowiadamy na pytanie: Dlaczego mój kochany trzyma nasz związek w tajemnicy?

To proste, boi się publicznego okazywania uczuć, więc jeśli zastanawiasz się dlaczego nie ma waszych słodkich fotek na portalu społecznościowym, to nie znaczy, że boi się z tobą pokazać przed kumplami. Facet potrzebuje czasu na poukładanie sobie w głowie i oswojenie się z nową sytuacją, a ty jako jego dziewczyna daj mu na to szansę i nie naciskaj, ponieważ mężczyźni bardzo tego nie lubią. Faceci po prostu tacy już są, bardzo otwarci w sprawach seksu, ale bardzo zamknięci w miłosnych sprawkach, szczególnie publicznie. Bez obawy, twój facet na pewno nie myśli, że jesteś mało reprezentacyjna.

 Jak postępować z mężczyzną  – odpowiadamy na pytanie: Dlaczego mój chłopak nie cierpi zakupów?

Pamiętaj! Faceci nie ganiają po sklepach i nie szukają ubrań zgodnie z najnowszymi trendami, ubierają się w to na co mają ochotę, dlatego też nie krytykuj jego ubioru, możesz mu na przykład delikatnie wyperswadować i opowiedzieć o fajnej koszulce, w której by świetnie wyglądał. Dlatego też nie dziw się jeśli zaproponujesz wspólny weekend w centrum handlowym, a twój facet nie będzie skakał z radości. Na taki wypad lepiej jest zabrać przyjaciółki, z którymi można się pośmiać i które pomogą ci wybrać ciuchy, które dobrze leżą, na pewno nie będziesz zadowolona ani ty ani twój facet jeśli on będzie kręcił głową, że chce iść do domu.

 Jak postępować z mężczyzną  – odpowiadamy na pytanie: Dlaczego mój chłopak woli spotkać się z kolegami zamiast iść na spacer?

Jeśli pewnego pięknego wieczoru, gdy na niebie pojawią się gwiazdy, a ty będziesz miała ochotę na wieczorny spacer, a twój facet odmówi, bo jest ustawiony z kolegami, nie przejmuj się i nie myśl od razu o najgorszym. Męskie wieczorki to dla nich świętość, a bez kumpli życie nie miało by takiego smaku, a więc pozwól mu od czasu do czasu spotkać się z kolegami, bo pewnie chłopaki w spokoju chcą pooglądać mecz 🙂

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...