Jak poradzić sobie z cellulitem?

Spis treści:

Mimo że zima dopiero się rozpoczęła i na co dzień nie pokazujemy zbyt wiele ciała, to przecież niebawem nadejdzie wiosna, a zaraz po niej lato, kiedy to wypady na plażę, basen czy też do ogrodu na opalanie staną się naszą codziennością. Tylko jak tu się z niej cieszyć, gdy na udach, brzuchu czy pośladkach wciąż jest ta nieznośna „pomarańczowa skórka”? Można z nią wygrać! Wystarczy jedynie poddać się jednemu z polecanych przez specjalistów zabiegów.

Jak się pozbyć cellulitu: skuteczne kosmetyki na pomarańczową skórkę

 

Cellulit to zmora wielu kobiet. Pojawia się w każdym wieku i prezentuje się naprawdę niekorzystnie. Zmusza nas do rezygnacji z ulubionego bikini czy też wystrzałowych szortów, które ujrzałyśmy na wystawie w sklepie. Jednak nie musi tak być! Zima i początki wiosny to świetny czas na to, by pozbyć się niechcianych grudek tłuszczu pod skórą. Jeśli zaczniesz teraz, na lato uzyskasz efekty, które sprawią, że znowu chętnie wejdziesz w swój ulubiony strój kąpielowy i pomkniesz na plażę czy basen!

Zabieg laserowy CELLULAZE – faktycznie taki skuteczny?

Zabieg polega na laserowym oddziaływaniu na sfery objęte cellulitem celem pozbycia się go. Wykonuje się go raz, a efekty obserwuje się przez następny rok. Pojawiają się stopniowo, ale są naprawdę spektakularne. Warto zainteresować się CELLULAZE zwłaszcza wtedy, gdy cellulit doskwiera nam na udach (zarówno po zewnętrznych jak i wewnętrznych stronach), pośladkach, brzuchu, a nawet na kolanach!

 

Fale radiowe VENUS LEGACY – czy warto?

Z drugiej strony mamy jeszcze możliwość wypróbowania specjalnych fal radiowych, które wykorzystuje metoda VENUS LEGACY. Jeśli nie chcemy poddawać się zabiegowi z użyciem lasera będzie to jedna z najlepszych alternatyw. VENUS LEGACY działa na zasadzie matrycy ciepła, która oddziałuje na głębsze partie skóry, dzięki czemu stymuluję tkankę do regeneracji. Dzięki czemu nieregularne cząsteczki tłuszczu są ujędrniane bądź rozbijane, a skóra staje się bardziej napięta i pozbawiona zmarszczek.

Fale VENUS LEGACY to skuteczna broń przeciwko cellulitowi. Warto zastosować ją w różnych partiach ciała – na przykład na brzuchu, udach, pośladkach czy nogach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (45 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...