Jak poradzić sobie z cellulitem?

Mimo że zima dopiero się rozpoczęła i na co dzień nie pokazujemy zbyt wiele ciała, to przecież niebawem nadejdzie wiosna, a zaraz po niej lato, kiedy to wypady na plażę, basen czy też do ogrodu na opalanie staną się naszą codziennością. Tylko jak tu się z niej cieszyć, gdy na udach, brzuchu czy pośladkach wciąż jest ta nieznośna „pomarańczowa skórka”? Można z nią wygrać! Wystarczy jedynie poddać się jednemu z polecanych przez specjalistów zabiegów.

Cellulit to zmora wielu kobiet. Pojawia się w każdym wieku i prezentuje się naprawdę niekorzystnie. Zmusza nas do rezygnacji z ulubionego bikini czy też wystrzałowych szortów, które ujrzałyśmy na wystawie w sklepie. Jednak nie musi tak być! Zima i początki wiosny to świetny czas na to, by pozbyć się niechcianych grudek tłuszczu pod skórą. Jeśli zaczniesz teraz, na lato uzyskasz efekty, które sprawią, że znowu chętnie wejdziesz w swój ulubiony strój kąpielowy i pomkniesz na plażę czy basen!

Zabieg laserowy CELLULAZE – faktycznie taki skuteczny?

Jedna z najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce – Klinika Ambroziak – posiada w swojej ofercie zabieg z wykorzystaniem nowoczesnej technologii CELLULAZE, która – jak sama jej nazwa wskazuje – ma świetnie radzić sobie z redukcją cellulitu na naszym ciele.

Zabieg polega na laserowym oddziaływaniu na sfery objęte cellulitem celem pozbycia się go. Wykonuje się go raz, a efekty obserwuje się przez następny rok. Pojawiają się stopniowo, ale są naprawdę spektakularne. Warto zainteresować się CELLULAZE zwłaszcza wtedy, gdy cellulit doskwiera nam na udach (zarówno po zewnętrznych jak i wewnętrznych stronach), pośladkach, brzuchu, a nawet na kolanach!

Czy zabieg jest bolesny?

„Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, czasami wspomaganym krótkotrwałym znieczuleniem dożylnym, więc nie odczuwa się bólu w trakcie jego trwania. Niewielki dyskomfort może pojawić się po zakończonym zabiegu, kiedy znieczulenie przestanie działać.” możemy przeczytać na stronie Kliniki Ambroziak.

Fale radiowe VENUS LEGACY – czy warto?

Z drugiej strony mamy jeszcze możliwość wypróbowania specjalnych fal radiowych, które wykorzystuje metoda VENUS LEGACY. Jeśli nie chcemy poddawać się zabiegowi z użyciem lasera będzie to jedna z najlepszych alternatyw. VENUS LEGACY działa na zasadzie matrycy ciepła, która oddziałuje na głębsze partie skóry, dzięki czemu stymuluję tkankę do regeneracji. Dzięki czemu nieregularne cząsteczki tłuszczu są ujędrniane bądź rozbijane, a skóra staje się bardziej napięta i pozbawiona zmarszczek.

Fale VENUS LEGACY to skuteczna broń przeciwko cellulitowi. Warto zastosować ją w różnych partiach ciała – na przykład na brzuchu, udach, pośladkach czy nogach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (40 głosów, średnia: 4,83 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Blanka  27 sierpnia 2019 12:51

    U mnie cellulit nie zaczął postępować jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, a zrobiłam to z racji chęci posiadania dziecka i starania się o ciążę. Ciało stało się jakby jędrniejsze no i ta woda, już mnie tak nie rozpierała od środka. Teraz już nie wiem czy zdecyduje się na pigułki, zastanawiam się nad mechaniczną anty, lekarz coś mówił o diafragmie caya, chyba na nią się zdecyduję!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany