Jak poprawić życie seksualne?

Jeśli odczuwasz mniejszą satysfakcję ze swojego życia seksualnego, to nie załamuj się. Pomyśl, gdzie może tkwić problem. Może wystarczy dobry lubrykant – żele te uatrakcyjniają seks i są remedium na suchość pochwy. Jeśli nie tutaj tkwi przyczyna – kup kilka zabawek i gadżetów erotycznych – przyniosą Ci zupełnie nowe doznania. Jeśli i to nie pomaga, pomyśl o zabiegu ginekologii estetycznej. To jeden ze sposobów, jak poprawić życie seksualne

Sfera seksualna jest jednym z ważniejszych elementów życia każdej z nas. Zbliżenie wpływa na relacje z partnerem, buduje poczucie więzi, pewność i podnosi samoocenę. Natomiast spadek napięcia ścianek i rozluźnienie pochwy (VRS) są powodem trudności osiągania przyjemności podczas każdego aktu i problemów w innych sferach życia. Lifting pochwy i poprawę doznań gwarantują zabiegi wykorzystujące laser. Na czym polega zabieg odmładzania kobiecych narządów i jakie ma dodatkowe właściwości tłumaczy specjalista.

Problem ma wielkie oczy

Spadek napięcia ścianek i rozluźnienie pochwy są częstą konsekwencją trudnego porodu. Przypadłość może dotyczyć również kobiet, które mają taką „urodę” lub są po menopauzie – wspomniane objawy mogą być wynikiem naturalnego starzenia się organizmu.

Dolegliwość rozluźnienia pochwy przestaje być tematem tabu, ponieważ życie seksualne jest dla nas ważne, a skala problemu jest duża. Powodem są wydłużająca się długość życia i większa aktywność seksualna. Sama przypadłość może prowadzić do obniżenia tylnej ścianki narządu, a następnie do infekcji i NTM, czyli wysiłkowego nietrzymania moczu – tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej. – Objawy można leczyć dzięki zabiegowi laserem „Beladona”, na który decydują się pacjentki ze względów zdrowotnych, psychologicznych i estetycznych – uzupełnia Urszula Sztwiertnia.

Przebieg zabiegu

Laserowy zabieg „Beladona” stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych ponieważ jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. – Zabieg jest wykonywany przy pomocy specjalnej końcówki endowaginalnej, którą wprowadza się do wnętrza pochwy. Dzięki emisji odpowiedniej ilości energii lasera następuje poprawa elastyczności i nawilżenia pochwy, które przywracają komfort współżycia i odczuwanie doznań. Laser powoduje również obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej. W efekcie, zabieg przywraca cewce normalną funkcjonalność i funkcję trzymania moczu – dodaje Urszula Sztwiertnia.

Laser „Beladona” ma również działanie przeciwzapalne, poprawia odporność narządów intymnych na infekcje.

Dzięki zabiegowi pochwa staje się bardziej ciasna i elastyczna, w konsekwencji czego kobieta odzyskuje satysfakcję ze współżycia seksualnego i pewność siebie. Zabieg obkurczania pochwy jest nieinwazyjny (odczuwalne jest tylko ciepło), nie wymaga znieczulenia i trwa jedynie 20 minut. Nie pozostawia blizn i pozwala kobiecie wrócić do aktywności seksualnej już po 7 dniach.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: ciąża, miesiączka, cukrzyca, infekcje oraz choroby autoimmunologiczne i nowotworowe.

Kuracja powinna być wykonywana tylko w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  29 grudnia 2014 11:27

  Dobrze, że osoby z różnymi kłopotami mają już ratunek.

  Odpowiedz
 2. martucha180  29 grudnia 2014 11:41

  Lifting pochwy… jestem zaskoczona, pozytywnie rzecz jasna!

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  29 grudnia 2014 12:01

  Dobrze,że się pisze o takich zabiegach i problemy intymne powoli wychodzą z szufladki tematów tabu.

  Odpowiedz
 4. agnieszka  31 marca 2016 11:32

  U nas problemem w pewnym momencie stał się niepełny wzwód męża. Trochę go to zestresowało, ale w końcu zdecydował się na pójście do lekarza. Dostał receptę na maxigrę go, która ma za zadanie pobudzać erekcję. Lek sprawdza się znakomicie już od pierwszego zastosowania. Nasze życie seksualne nadal jest spontaniczne, bo maxigra go bardzo szybko zaczyna działać. No i efekt naprawdę imponujący 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany