Jak poprawić wygląd przed Sylwestrem?

Spis treści:

Dziś pierwszy grudnia i początek wielkiego odliczania – do Sylwestra zaledwie 30 dni! Ostatni dzień w roku to czas wielkich wrażeń i ważnych postanowień, moment, w którym po prostu trzeba wyglądać doskonale! Jeśli zaplanowałaś wielkie wyjście i chciałabyś się odpowiednio przygotować sprawdź, jak poprawić wygląd przed Sylwestrem. Oto kilka zabiegów, które możesz wykonać już teraz

Jak poprawić wygląd przed Sylwestrem?

 

Jak poprawić wygląd przed Sylwestrem?

Optymalny plan

Jeśli planujesz wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, musisz pamiętać, że większość terapii wymaga odpowiednio długiej rekonwalescencji. Już dziś wybierz się na konsultacje ze specjalistą, który pomoże Ci wyznaczyć terminy zabiegów dopasowanych do Twoich potrzeb.

Wypełnianie ust, policzków i zmarszczek

Korekcja ust czy policzków i wypełnianie zmarszczek to zabiegi wykonywane szybko, ale nie zawsze gwarantujące natychmiastowy efekt. Wstrzyknięty w usta kwas hialuronowy sprawia, że pozostają one opuchnięte przez co najmniej kilka godzin, a siniaki po nakłuciach igłą utrzymują się przez około tydzień. Należy więc uzbroić się w cierpliwość, bo na ostateczny rezultat czeka się nawet dwa tygodnie. Aby uniknąć opuchlizny, można wypełnić usta toksyną botulinową. W tym przypadku trzeba jednak poczekać na rozluźnienie mięśni i widoczne wygładzenie skóry, które nastąpi najszybciej po kilku dniach, a najpóźniej po dwóch tygodniach.

 

Specjalistyczne peelingi

Seria peelingów chemicznych wybrana dla Ciebie przez specjalistę skutecznie rozwiąże problem z niedoskonałościami skóry, takimi jak: trądzik, przebarwienia, przesuszona skóra czy zmarszczki. Zabiegi złuszczające zapewniają doskonałe rezultaty, choć trzeba pamiętać, że ich skuteczność wymaga kilkukrotnego powtórzenia.

– W większości przypadków peelingi medyczne to seria 4-5 zabiegów powtarzanych co 2-3 tygodnie – wyjaśnia dr Oliwia Janiczek, lekarz medycyny estetycznej z Horizon Medical Center. – Nalezy jednak pamiętać, że pewną niedogodnością jest nie tylko konieczność powtarzania zabiegów, ale i efekt złuszczania skóry, który może wystąpić po peelingu. Jest to ważny proces w uzyskiwaniu wyznaczonego celu i trzeba go po prostu  przeczekać.

 

Lifting pod kontrolą

Pragniesz wyglądać młodziej, a wypełnienie zmarszczek nie jest wystarczające dla osiągnięcia tego efektu? Zastanów się nad liftingiem z wykorzystaniem urządzenia Jett Plasma Medical, które sprawdza się w niwelowaniu zwisających powiek, zmarszczek, bruzd w okolicach nosa i warg oraz w zwiększaniu naprężenia skóry podbródka. Ten zabieg będzie wymagał 10 dni rekonwalescencji.

– Do Sylwestra mamy jeszcze trochę czasu, ale nierzadko, by uzyskać zadowalający efekt, konieczne jest przeprowadzenie całej serii zabiegów odpowiednio wcześnie – podkreśla dr Oliwia Janiczek – Zawsze wspólnie z pacjentami staramy się tak ułożyć grafik konkretnych procedur, by we właściwym czasie osiągnąć upragniony cel.

 

Polecamy także: Modne fryzury wieczorowe na Sylwester i karnawał

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (210 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...