Jak podtrzymać temperaturę w związku

Nie chcesz, by Twój związek wpadł w rutynę? Są na to sposoby! Przedstawiamy kilka prostych sposobów, jak podtrzymać temperaturę w związku z nawet bardzo długim stażem.

 

Jak podtrzymać temperaturę w związku – sposób nr 1: Wypróbujcie nowe hobby

Uczenie się wspólnie nowych rzeczy jak i osiąganie wspólnych celów bardzo do siebie zbliża. Połączenie rywalizacji z zabawą może być świetną formą wspólnego spędzania czasu, w sposób w jaki oboje będziecie mieć ochotę. Znajdźcie rzecz, którą lubicie wykonywać oboje, może to być jazda na rowerze, gry na konsoli, skoki spadochronowe, czy np. kurs fotografii, o którym marzycie od dawna. Inwestowanie w atrakcyjne spędzanie ze sobą czasu sprawi, iż szybko się sobą nie znudzicie.

Jak podtrzymać temperaturę w związku – sposób nr 2: Ugotujcie razem coś nowego

Wspólne gotowanie może być  początkiem interesującego wieczoru. Wybierzcie coś, co oboje z chęcią zjecie – zupełnie innego niż zwykle. Pinterest lub blogi kulinarne mogą być świetną inspiracją!  Wspólne zakupy, planowanie i spędzenie wspólnego wieczoru przy gotowaniu może zakończyć się niemal jak w „9 i ½ tygodnia”. Pamiętaj jednak, żeby stawiać raczej na potrawy lekkostrawne, w przeciwnym wypadku, wieczór może zakończyć się wzdęciami, a te mogą odebrać nawet największą ochotę na seks.

Jak podtrzymać temperaturę w związku – sposób nr 3: Zostawiajcie sobie miłosne liściki

Zostawiając wiadomości dla partnera na lodówce, czy ścianie pomalowanej farbą tablicową nie muszą ograniczać się jedynie do listy zadań, czy zakupów. Spontaniczne, czułe słowa do ukochanej osoby z pewnością sprawią jej przyjemność. Podobnie jest z SMS-ami, czy e-mailami, które nasz partner może odebrać będąc w pracy. Do takich wiadomości możemy dodać trochę pikanterii i przyznać się do uczuć i fantazji, o których nie zawsze łatwo mówi się w cztery oczy.

Jak podtrzymać temperaturę w związku – sposób nr 4: Podróżujcie

Podróże nie tylko kształcą, są również formą odpoczynku, która może stać się niesamowitą przygodą. W zależności jaką formę spędzania czasu wybierzemy – pakiet all inclusive, z drinkiem na piaszczystej plaży, czy jazdę autostopem po Bałkanach, czas ten będziecie spędzać wspólnie, a to jest najważniejsze. Dobrze jest też, żebyście mieli okazję patrzeć na siebie w oderwaniu od codziennych obowiązków, stresów rodzinnych, czy tych związanych z pracą. Podróże i wspólne wakacje z dala od codzienności dadzą Wam możliwość cieszenia się sobą w 100%.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...