Jak poderwać faceta – 10 skutecznych sposobów

Jak poderwać chłopaka, mężczyznę, kolegę z pracy? – takie pytanie zadaje sobie wiele z nas. Jedną z najtrudniejszych bowiem rzeczy na temat poznawania mężczyzn, jest faktyczne ich poznanie. Wiele z nas spotyka przystojnych facetów w sklepie spożywczym, na zajęciach jogi czy na imprezie, ale ile z nas wie, w jaki sposób zagadać i utrzymać rozmowę? Jak doprowadzić do pierwszej randki? Większości z nas wydaje się to przerażające i niemożliwe, jednak istnieje parę prostych sposobów na przełamanie lodów i poznanie kogoś nowego. Poznajcie kilka wskazówek.

jak poderwać chłopaka

Podrywać można na różne sposoby. Zależy, jak kontaktujemy się z obiektem naszego zainteresowania. Możemy zastanawiać się jak poderwać chłopaka przez internet, sms czy przez messengera. Oczywiście najlepiej jednak wychodzi flirt i podryw osobiście – podczas imprezy czy koncertu.

Zanim rozpoczniesz jednak proces flirtowania, warto zwrócić szczególną uwagę na swój wygląd. O tym co zrobić żeby poderwać chłopaka swoim wyglądem opisujemy szczegółowo w poniższym artykule:

Jak poderwać chłopaka – 10 prostych rad

1. Poproś go do tańca albo postaw drinka

Nie wiesz jak poderwać chłopaka, który wpadł Ci w oko? Przede wszystkim- bądź odważna! Na imprezie widzisz przystojnego, samotnego faceta przy barze? Na co czekasz? Weź głęboki oddech, wyprostuj się i z podejdź z uśmiechem. Jest szansa, że doceni Twoją pewność siebie i zareaguje bardzo pozytywnie.

2. Zaproponuj swoją opinię

Proponowanie swoich przemyśleń może zainspirować do rozmowy. To doskonały sposób na to, jak zagadać chłopaka. W barze – skomentuj DJ’a. Na siłowni – podziel się swoją opinią na temat nowego sprzętu. Nie musi to być coś kontrowersyjnego, ale wykorzystaj swoje zdolności obserwacji i porusz temat, na który rzeczywiście masz coś do powiedzenia.

3. Skomentuj swoje najbliższe otoczenie

Czekasz w kolejce po kawę? Oglądasz kiepski program w lokalnym pubie? Skomentuj sytuację, w której obydwoje się znajdujecie. To doskonały sposób na poderwanie – natychmiast będziecie bowiem mieli coś wspólnego to omawiania i narzekania. Dalsza rozmowa będzie o wiele łatwiejsza.

4. Zapytaj o jego pracę

Oczywiście są osoby, które nie cierpią rozmawiać na ten temat, ale większość (niezależnie czy lubią czy też nie swoją pracę) chętnie opowiadają, o tym czym się zajmują. Pomyśl ile czasu ze swoimi przyjaciółmi spędzasz na dyskusjach na ten temat – to samo upodobanie odnośnie firmowych historii dotyczy wielu innych osób.

5. Uśmiechnij się i powiedz cześć

Szukasz prostej i sprawdzonej rady jak poderwać chłopaka? Oto ona: UŚMIECH. To najprostszy sposób na przełamanie lodów. Szczery uśmiech – najlepiej biały – przyniesie spodziewany efekt. Jak tylko nawiążecie kontakt wzrokowy, poślij uśmiech i przywitaj się.  W zależności od tego, gdzie jesteś (impreza, siłownia, biblioteka) dalszą rozmowę dopasuj do otoczenia. Nie wiesz jaki tekst na podryw przygotować? Oto kilka inspiracji:

6. Wspomnij aktualne wydarzenie ze świata

Oznacza to, że interesujesz się ważnymi wydarzeniami, które Cię otaczają. Przeczytaj gazetę, obejrzyj wiadomości i bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata polityki i popkultury. Jeżeli to duża sprawa, to istnieje duża szansa, że on też o niej słyszał i już macie potencjalny temat do rozmowy. Nawet coś mniej istotnego – jak nominacje do Oskara czy nagrody Grammy – mogą być świetnym początkiem ciekawej wymiany zdań.

7. Skomentuj książkę bądź czasopismo, które właśnie czyta

Zerknij na okładkę książki lub magazynu, który ma przy sobie? To tytuł, który uwielbiasz? A może właśnie miałaś w planach, jako lekturę na jesienne wieczory? Zapytaj go o ten tytuł, albo nawet lepiej wyraź swoją opinię na ten temat. Jeśli jego czasopismo dotyczy, któregoś z Twoich hobby – trafiłaś idealnie, na pewno będziecie mieli o czym rozmawiać!

8. Zapytaj o opinię

Ludzie chcą dzielić się swoją wiedzą i poczuć, że mają coś do zaoferowania. Nieważne czy pytasz o radę dotyczącą zamówienia danej pozycji z karty w restauracji sushi czy wybór odpowiedniej kawy do parzenia w domu, ważne, że dasz mu się wykazać. W każdym miejscu znajdą się tematy warte przedyskutowania.

9. Poproś o pomoc

Nie mówimy, żebyś była damą w niebezpieczeństwie, ale w zależności od tego, gdzie jesteś, istnieją pewne kwestie, w sprawie których możesz poprosić o pomoc. Na przykład na siłowni zupełnie normalne będzie dopytanie się o prawidłowe używanie konkretnej maszyny lub o wskazówki dotyczące ćwiczeń z hantlami. To doskonała okazja do nawiązania flirtu.

10. Powiedz mu komplement

Dobrze się ubiera? Podoba Ci się jego oryginalne wyczucie styl? Powiedz mu to! Wszyscy lubią słyszeć komplementy, tak więc zwracając uwagę na jego spinki do mankietów czy sweter, otwierasz sobie drzwi do miłej rozmowy. Później już będzie łatwiej – możesz się dopytać, gdzie je kupił albo ogólnie o ulubione miejsca zakupowe czy może też te, które wspomina najgorzej.

Wprowadź tych 10 rad w życie i już wkrótce będziesz chodzić na randki z wybranym chłopakiem. Jednak taką znajomość trzeba troskliwie pielęgnować. Pamiętaj o dyskretnym flircie – szczególnie podczas początków Waszej znajomości. Jak to robić? Oto nasze sprawdzone porady:

O tym, co robić na pierwszej randce także przeczytasz w naszych artykułach:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...