Jak osiągnąć idealne uzębienie?

Która z was nie marzyła o tym, aby móc cieszyć się uśmiechem godnych gwiazd filmowych? Czy zastanawialiście się, jaki jest sekret ich pięknych zębów? Sprawa wygląda jasno — korzystają one z licówek oraz wybielania zębów! Właśnie dlatego, dziś wyjaśnimy wam, jak wyglądają takie zabieg i co najważniejsze, jak mogą wam one pomóc w osiągnięciu perfekcyjnie prezentującego uzębienia. Kto wie może i wy z nich skorzystacie?

Zdziwicie się, lecz licówki czy wybielanie zębów to bardzo popularne i powszechnie dostępne zabiegi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich zastosowaniem, wystarczy skontaktować się z waszym ulubionym gabinetem stomatologicznym i na konsultacji ze specjalistą dowiecie się, co okaże się najlepszą opcją. Jeżeli mieszkacie na terenie Warszawy i okolic, stomatolog w ProSmile będzie idealną osobą do wysokojakościowej pomocy!

Licówki – gdy wygląd zębów nas nie zadowala

Idealny kształt zębów sławnych osób to czasami działo natury, ale zdarza się także tak, że sporą rolę w tym wszystkim odgrywa praca stomatologa. Licówki to świetna droga do uzyskania pięknego uzębienia. Same licówki to bardzo cienkie płatki z przeróżnych materiałów, takich jak kompozyt, ceramika czy porcelana. Poprzez ich przyklejenie do wcześniej (delikatnie) oszlifowanej powierzchni zębów możliwe jest nie tylko wymodelowanie długości i szerokości zęba do pożądanych wymiarów, ale też ukrycie drobnych uszkodzeń, takich jak pęknięcia, czy ukruszenia. To także stosunkowo tanie rozwiązanie, pozwalające na osiągnięcie natychmiastowych efektów!

Wybielanie zębów – gdy kolor jest nie do zaakceptowania

Wybielanie zębów można wykonywać na dwa sposoby — samodzielnie, jak i w gabinecie stomatologicznym. Niezmienne pozostaje jednak to, że po takich zabiegach efektem są zęby, które są wyraźnie rozjaśnione i mają kolor możliwie bliski bieli. Czym jednak różnią się od siebie te metody? Otóż samodzielne wybielanie zębów nazywamy nakładkowym i przebiega ono następująco: najpierw stomatolog wykonuje specjalne nakładki na zęby dostosowane do uzębienia pacjenta. Po ich otrzymaniu musimy wypełniać je od wewnętrznej strony specjalnym żelem wybielającym i zakładać na noc. Cały proces powtarzamy przez wyznaczony przez stomatologa okres. Natomiast wybielanie gabinetowe również wykorzystuje preparat wybielający bogaty w nadtlenek wodoru, z tym że jak sama nazwa mówi wykonuje je się w obrębie gabinetu stomatologicznego. Inną różnicą jest to, że po tym, jak stomatolog nałoży na zęby wspomniany preparat, uzębienie pacjenta zostaje naświetlone specjalną lampą. Efekt tych działań widoczny jest już po jednym zabiegu!

Jak więc widzicie, tajemnica pięknego uśmiechu wcale nie leży w tajemniczych działaniach gwiazd showbusinessu, a raczej wykorzystaniu konkretnych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Zaufajcie nam, nie trzeba być milionerem, aby móc cieszyć się pięknym uśmiechem!

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (21 głosów, średnia: 4,90 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  24 maja 2019 12:21

    Nie należy to też do tanich zabiegów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany