Jak odmłodzić szyję – zabieg, dzięki któremu Twoja skóra będzie napięta

Czas jest nieubłagany i i naszym problemem staje się pielęgnacja dojrzałej skóry. Coraz częściej zadajemy sobie pytanie – co jeszcze możemy zrobić, by spowolnić zachodzące w naszym organizmie procesy? Odpowiedzią wydają się zabiegi medycyny estetycznej, ale wiele pań nie potrafi się na nie zdecydować. Zastanawiają się czy to na pewno skuteczne i bezpieczne? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak odmłodzić szyję, dzięki radiofrekwencji mikroigłowej – czytaj koniecznie dalej!

Jak odmłodzić szyję

Źródło: www.pixabay.com

Jak odmłodzić szyję – zabieg, dzięki któremu Twoja skóra będzie napięta

Radiofrekwencja mikroigłowa  Inus RF to metoda stosowana w medycynie estetycznej do zwiększenia napięcia skóry. Polega na nakłuwaniu skóry pozłacanymi mikroigiełkami. Podgrzewa się ją na precyzyjnie określonej głębokości ( od 0,5-3,5 mm.  za pomocą fal radiowych. Ich częstotliwość, czas działania oraz intensywność jest odpowiednio regulowana. Ciepło ( 45-60 C) powoduje obkurczenie się skóry oraz pobudza do produkcji nowego kolagenu. To z kolei prowadzi do regeneracji i przebudowy skóry, a tym samym do wygładzenia i zwiększenia napięcia skóry.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. To dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego, a także unikatowemu systemowi Vacum Edge-Line, który powoduje zassanie obszaru poddanego zabiegowi. Przy odpowiednio dobranych parametrach  zabieg  Inus RF  doskonale sprawdzi się również do mało inwazyjnego liftingu innych partii ciała np. opadających powiek, twarzy, wiotkiej skóry brzucha, kolan, ramion czy ud. Zredukuje również znacznie rozstępy, drobne zmarszczki lub nawet obkurczania gruczołów łojowych.

Radiofrekwencja mikroigłowa  Inus RF

 

Zabieg nie wykluczy Ciebie z aktywności zawodowej

Co ważne, zabieg nie wyłącza  z aktywności zawodowej. Bezpośrednio po terapii skóra jest zaczerwieniona oraz występuje lekkie pieczenie przez około 2 godziny. Jednak już następnego dnia można iść do pracy (w przeciwieństwie do rekonwalescencji, na przykład, po zabiegu ablacyjnym laserem frakcjonującym, gdzie proces wstępnej regeneracji trwa  5-7 dni).

Terapia składa się z około 3-5 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie. Efekt jest widoczny po 1 zabiegu i w miarę upływu czasu jest coraz bardziej widoczny (jest to związane z naturalnymi procesami naprawczymi).

 


Dr Agata Kasprzyk

http://www.drkasprzyk.com/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (113 głosów, średnia: 3,82 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Alluska12  30 grudnia 2019 19:47

    Ostatnio coraz większą uwagę zwracam na swoją skórę na szyi, staram się nakładać na nią również kremy, które nakładam na swoją buzię. Często zapominamy o pielęgnacji tej sfery a jest ona równie ważna jak skóra na twarzy 😉

    Odpowiedz
  2. Joozka  3 stycznia 2020 14:24

    Sprawdźcie sobie jak dobrze działają sera. Mój faworyt to regenerujące serum przeciwzmarszczkowe od Bielendy z serii Japan lift. Troche przypadkowo nie na nie natknęłam poprzez znajomą z pracy, ale powiem tak znajomą darzę mniejszą sympatią niż to super serum 😛

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany