Jak nauczyć partnera sztuki całowania

Masz chłopaka, narzeczonego, którego pocałunki nie są tym, na co czekasz? Wciąż jesteście na etapach wzajemnego przytulaniaOto  kilka wskazówek, aby udało ci się poprawić  jakość pocałunków!

jak się całować, udany pocałunek

Będąc realistkami wiemy, że pierwszy pocałunek a szczególnie pierwszy pocałunek z języczkiem nie zawsze bywa namiętny i ekscytujący. Częściej jest sztywny i nieudolny. Możliwe, że twój mężczyzna był spięty, a zdenerwowanie spowodowane nagłą bliskością uniemożliwiło mu pokazanie się z najlepszej strony. Przeszkodzić mogły mu także okoliczności towarzyszące: nieodpowiednie otoczenie, ciekawskie spojrzenia przechodniów, pośpiech. Może była to po prostu zwykła trema? Jeśli ? pomijając niezbyt udany pierwszy pocałunek ? nie masz mężczyźnie nic do zarzucenia, pozwól mu zrehabilitować się podczas nastepnej randki.

Na kolejny pocałunek postaraj się wybrać odpowiedni moment. Przyjemny spacer po parku, opustoszały zaułek ulicy, ostatni rząd w przyciemnionym kinie wydają się sprzyjać intymności. Być może uznasz drugi pocałunek za dużo przyjemniejszy i problem rozwiąże się sam.

Jedną z najefektywniejszych metod sprowokowania pocałunku, na jaki masz ochotę, jest przejęcie inicjatywy. Dotknij po prostu ustami ust partnera i pokaż mu jak to się robi! Przy odrobinie szczęścia zrozumie zrozumie doskonale twoja grę i zacznie naśladować twój sposób całowania. Jeśli tak się nie stanie, proponujemy zrobić następny krok. W zabawie zaproponuj mu, by dokładnie obserwował twój sposób całowania, a następnie spróbował go powtórzyć. Pokaż mu, jak bardzo lubisz, gdy całuje cię właśnie tak.

Uważasz, że dałaś mu już wystarczająco dużo przykładów tego, jak chciałabyś być całowana? Myślisz, że wypowiadanie życzeń wprost jest bezcelowe? Nic bardziej błędnego. Nie każdemu dana jest łatwość odczytywania znaków niewerbalnych. Twój chłopak może nie mieć pojęcia, o co ci tak naprawdę chodzi.

Komunikowanie się to podstawa funkcjonowania wszystkich związków, dlatego porozmawiaj z partnerem o tym czego sobie życzysz, co lubisz, a czego nie. Czułości należą do tematów drażliwych, dlatego musisz uważać, by go nie urazić. Pod żadnym pozorem nie wolno ci powiedzieć wprost: ?Nie podoba mi się to, jak całujesz. Chodź, pokażę ci, jak to się robi.?. Zdecydowanie lepszą metodą jest pochwalenie udanego pocałunku. Możesz też powiedzieć partnerowi, który rodzaj pocałunku lubisz najbardziej. Jeśli mu na tobie zależy, z pewnością postara się wyjść naprzeciw twoim oczekiwaniom. Nie zapomnij wówczas dać mu odczuć, że doceniasz jego gest.

Pamiętaj, trudno jest wymagać, by dwoje ludzi, którzy niedawno się poznali, pasowali do siebie od razu pod każdym względem. Różne może być również zdanie na temat tego, co właściwie oznacza pojęcie ?udany pocałunek?. Zdarza się, że problem ten rozwiązuje się sam. Zamiast zupełnie rezygnować z całowania, spróbujcie eksperymentować, być może z czasem uda wam się znaleźć styl, który zadowoli was oboje.

Artykuł w oparciu o materiały dostarczone przez portal: www.edarling.pl

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. kamiqa  13 stycznia 2012 21:50

    ja poprostu zaczynam calowac po swojemu, a partner po jakims czasie przestawi się na moją taktyke 🙂

    Odpowiedz
  2. dziewczyna  10 marca 2017 12:46

    Ja podobnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany