Jak kształt brwi zmienia twarz! Gwiazdy, które zmieniły swój wygląd

Posiadanie wyrazistych brwi jest ważne z wielu powodów i nie są to przyczyny estetyczne. Przede wszystkim brwi chronią oczy przed potem i deszczem. Zabezpieczają także łuki brwiowe przed przegrzaniem. Drugą ważną funkcją brwi jest komunikacja. Poprzez ich zmarszczenie, uniesienie możemy komunikować niewerbalnie swój nastrój, zdziwienie, gniew.

Ostatnią, ale nie mniej ważną funkcją jest ich wpływ na estetykę twarzy. Ich kształt  potrafi odmienić diametralnie wygląd właścicielki. Najlepiej widać to na przykładzie Gwiazd, które nieustannie eksperymentują ze swoim wyglądem. Zobaczcie spektakularne metamorfozy Gwiazd, których przyczyną była zmiana kształtu lub grubości brwi! Te zdjęcia są doskonałym potwierdzeniem opinii, że dobrze dobrany kształt brwi to ważny element perfekcyjnego makijażu.

Jeśli chcecie samodzielnie dobrać brwi do kształtu twarzy – oto nasz poradnik:

Jak kształt brwi zmienia twarz! Zobacz jak robią to Gwiazdy

Kształt brwi Kim Kardashian

Kim Kardashian przeszła wiele transformacji na przestrzeni lat. Jeśli trudno Wam wyobrazić sobie, jak brwi mogą mieć olbrzymi wpływ na  wygląd twarzy – to najlepiej widać to właśnie na przykładzie Kim. Pod koniec lat 90. Kardashian miała znacznie cieńsze i krótsze brwi. Kardashian szczegółowo opisuje proces pielęgnacji i wizażu brwi. Ujawniła, że ​​Anastasia Soare, znana wizażystka brwi i wynalazczyni Brow Browne Duo, pomaga jej w tym. Soare uzyskuje ten spektakularny efekt poprzez woskowanie i przycinanie brwi, nakładanie podkładu wokół brwi, w celu wypełnienia wszystkich obszarów pozbawionych włosów za pomocą kredki do brwi i, co nie mniej ważne,  modeluje je za pomocą żelu do brwi.

Spodobał Ci się ten sposób modelowania? Przeczytaj jak regulować brwi:

Kształt brwi Drew Barrymore

modna fryzura z loczkami

fot. EAST NEWS


Drew Barrymore znamy praktycznie od dziecka i byliśmy świadkami wielu metamorfoz aktorki. Wraz z młodzieńczym buntem brwi aktorki stały się cienkimi kreskami. Na szczęście czas buntowniczych lat aktorka na już za sobą. Wraz z nim zniknęły cieniutkie  brwi i na ich miejsce pojawiły się pełne i naturalnie zarysowane.

Chcesz naturalnie zadbać o brwi, jak Drew Barrymore? Poznaj przepisy na domowe odżywki do brwi:

Kształt brwi Paris Hilton

fot. EAST NEWS

Wspominając  wczesne lata 2000, nie można nie pamiętać Paris Hilton! W tamtych czasach nie było ograniczeń w stylu dziedziczki. Od dresów po diademy! Hilton najwyraźniej nie bała się eksperymentować i tworzyć nowych trendów. Podczas gdy jej stroje mogły się bardzo różnić, jej brwi pozostawały w większości niezmienione, co oznaczało, że przez bardzo długi czas były cienkie i blond. Hilton mówiąc o swojej urodzie w InStyle wyjaśniła tego powody: „Wracając do tego dnia, wszyscy wyrywali sobie brwi tak cienko”. To prawda. „To był wtedy styl” – powiedziała.

Obecnie Paris Hilton przyznała się do tego, że farbuje brwi. Jej grubsze, ciemniejsze brwi są zdecydowanie lepsze i dodają jej elegancji.

Masz ochotę spróbować regulacji brwi – podobnie jak  Paris Hilton przy pomocy nitkowania? Opisujemy, jak tozrobić krok po kroku:

Kształt brwi Lucy Hale

Jak przyznała aktorka w jednym z wywiadów, zawsze miała gęste brwi. Kiedyś je jednak skubała – dzisiaj postawiła na ich pełną wersję. „Trochę się denerwuję, kiedy ludzie próbują ich dotknąć” – wyjaśniła.

Kształt brwi Megan Fox

Megan Fox i #browgoals są zasadniczo synonimami. Jednak nie zawsze tak było. Zobaczcie, że dopiero teraz udało się jej idealnie dopasować kształt brwi do twarzy.

Co sądzicie o tych metamorfozach? Napiszcie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...