Jak kobiety manipulują mężczyznami? Zdradzamy sztuczki poszczególnych znaków zodiaku!

Kobiety to urodzone manipulantki. Nie bez powodu natura obdarzyła nas ponętnym ciałem, dużymi oczami i wysokimi głosami. Wiedziała, że w starciu ze złym światem i twardością męskiego charakteru będziemy potrzebować nie lada oręża. W jaki sposób reprezentantki poszczególnych znaków zodiaku wykorzystują tę broń? I z czym ją łączą? Przekonajcie się, zagłębiając się w perspektywę naszej wróżki Fortunaty!

W zeszłym roku zdradziliśmy Wam kilka psychologicznych sztuczek, do jakich uciekają się mężczyźni, by móc kierować kobietami niczym lalkami na sznureczkach. Jednak i my mamy swoje małe sekreciki, które częściowo opieramy na doświadczeniu, a częściowo na wrodzonej intuicji. Sprawdźcie, w jaki sposób ta druga przekłada się na to, jak kobiety manipulują mężczyznami!

jak kobiety manipulują mężczyznami

źródło: www.pixabay.com

Jak kobiety manipulują mężczyznami? Zdradzamy sztuczki poszczególnych znaków zodiaku!

 

Baran

jak kobiety manipulują mężczyznami

www.pixabay.com

 

Kobiety urodzone pod znakiem zodiaku do osiągnięcia celu stosują triki uderzające w ambicję ich partnerów. By przekonać chłopaka albo męża do zrobienia remontu zaczynają same zdzierać tapetę czy rozmontowywać boazerię. Wysyłają w ten sposób jasne komunikaty motywujące do działania. Co ciekawe, zwykle stosują metodę od szczegółu do ogółu. Przekonują, że chodzi tylko o drobne działanie, a w miarę upływu czasu odkrywają karty i okazuje się, że miały w planach spore przedsięwzięcia. No, ale przecież skoro już powiedziało się „a”, trzeba powiedzieć „b”.

 

Byk

jak kobiety manipulują mężczyznami

www.pixabay.com

Kobiety-Byki to wyrafinowane, uwodzicielskie manipulantki. By zyskać to, na czym im zależy, wykorzystują zasadę „przez żołądek do serca”, przy czym ulubione dania „pyśka” podają ubrane w seksowny strój. Kolejnym punktem programu są oczywiście przytulanki, namiętne pocałunki i łóżkowe szaleństwa. Na tak przygotowanym „gruncie” można później zasiać dosłownie wszystko. Kobieta-Byk zaczyna więc opowiadać o egzotycznej wycieczce, którą widziała dziś w gazecie, perłowej bransoletce czekającej na nią w jubilerskiej witrynie albo… „tym idealnym dla niej” nowym modelu auta. Chyba jej nie odmówisz?

 

giphy.com

 

Bliźnięta

jak kobiety manipulują mężczyznami

www.pixabay.com

Bliźnięta działają z zaskoczenia. „Dopadają” swojego partnera, gdy ten jest akurat zajęty czymś innym albo po prostu zmęczony. Ni stąd, ni zowąd rozpoczynają wówczas całą litanię próśb i narzekań, każąc Mu obiecać, że pomoże w wykonaniu czegoś, coś załatwi i wreszcie weźmie się za jakąś zaniedbaną sprawę. Gdy on automatycznie przestaje jej słuchać i dla świętego spokoju przytakuje, Bliźniaczka skrupulatnie zapamiętuje dzień i godzinę swojego zwycięstwa. Wkrótce potem dostaje wszystko, o co prosiła, gdyż wypomina to, mówiąc: „nic z tego, przecież OBIECAŁEŚ”!

 

Rak

jak kobiety manipulują mężczyznami

www.pixabay.com

Raki specjalizują się w emocjonalnych szantażach. Gdy nie mogą osiągnąć tego, czego chcą, chodzą zapłakane, strojąc miny skrzywdzonych kociąt. Ostentacyjnie słuchają melancholijnej muzyki, ubierają szarość i czerń, a później oglądają seriale o rozwodach lub samobójstwach. Ich łzy nie pozostają niezauważone przez partnerów, którzy nie potrafią oprzeć się swojemu biednemu, smutnemu kociątku. Skruszeni, zrobią wszystko byle tylko je pocieszyć.

giphy.com

 

Lew

jak kobiety manipulują mężczyznami

www.pixabay.com

Lwice nie muszą w ogóle stosować mechanizmów manipulacji. Zawsze mają bowiem cały prywatny dwór na swoich usługach. Dzielni partnerzy albo chór przyjaciółek chętnych do pomocy wyręcza je w obowiązkach i bierze na siebie „pojedyncze drobne sprawy”. W zamian pomocnicy mogą liczyć na uśmiech, ewentualnie na dobre słowo Lwicy. Jak one to robią? To tajemnica, z którą najwyraźniej przychodzą już na świat!

 

Panna

jak kobiety manipulują mężczyznami

www.pixabay.com

Panny nie znoszą niespodzianek, a związkowymi gierkami najzwyczajniej w świecie gardzą. By skłonić do czegoś partnera sięgają po chłodne, logiczne argumenty i wyciągają statystyki. Wytrwale obstają przy swoim, informując Go o szkodliwości używek niczym etykieta z opakowania papierosów i przytaczając obszerne fragmenty naukowych artykułów o zakłócaniu rytmu dobowego, które ostatnio czytały. Marudząc na temat tego, co On powinien, a czego stanowczo NIE powinien robić, obrzydzają Mu w równym stopniu obie te rzeczy.

 

giphy.com

 

Jak kobiety manipulują mężczyznami?

Waga

www.pixabay.com

Uprzejme, ciepłe i pogodne Wagi stwarzają pozory niewiniątek, zupełnie niezdolnych do tego, by celowo „mieszać” w swoich relacjach z partnerem. Gdy bardzo zależy im na osiągnięciu jakiegoś celu, bez większego problemu wymogą jednak na Nim, by zrobił to czego chcą, a na dodatek wmówią Mu, że to od początku był Jego pomysł. Zastosują utajnioną formę szantażu, mówiąc mimochodem, że „jeśli misiaczek nie ma siły, poproszą o pomoc swojego kolegę ze studiów”. Ale przecież to wszystko stanie się „naturalnie” i nie będzie świadomym uciekaniem się do podstępu…

 

Skorpion

www.pixabay.com

 

Uwodzicielskie Skorpiony lubią wytaczać ciężkie działa, ogłaszając seksualny strajk. Gdy partner nie pali się do działania, by zaspokoić ich oczekiwania, zaczynają nosić coraz bardziej wydekoltowane bluzki i spódniczki, w których niebezpiecznie jest się pochylać. Jednocześnie nie dają się jednak zaciągnąć do łóżka. Oczywiście dopóki On nie spełni ich „grzecznych próśb”. A zrobi to szybko, w końcu nikt nie ma tyle seksapilu co Skorpiony.

 

giphy.com

 

Strzelec

www.pixabay.com

Strzelce to chyba jedyne zodiakalne kobiety, które nie używają żadnego oręża towarzyszącego wysuwaniu żądań. Przeciwnie- to one są manipulowane, przez co często padają ofiarami bezwzględnych cwaniaków. Kończą z niekorzystnymi umowami, długami za podżyrowane raty i reklamówkami pełnymi niepotrzebnych zakupów, na które sprzedawca tak uroczo je namawiał. W życiu dopisuje im jednak szczęście, dzięki czemu zawsze spadają na cztery łapy.

 

Koziorożec

www.pixabay.com

 

Kobiety urodzone w znaku Koziorożca do omotania swoich partnerów wykorzystują słowa i podejrzenia rzucane w kierunku całego otoczenia. Wmawiają chłopakom czy mężom, że świat zewnętrzny jest pełen zła, które tylko czyha, by złapać ich w swoje sidła. Bezpieczną przystań można zaś znaleźć tylko w ich ramionach, dlatego trzeba im sprzyjać i spełniać ich zachcianki. W przeciwieństwie do kolegów z pracy, czekających, by przejąć Ich stanowisko, sąsiada, marzącego, by odbić im ukochaną albo rodzeństwa, które wpada w odwiedziny tylko dlatego, że liczy na finansowe wparcie…

 

Wodnik

www.pixabay.com

Wodniczki są w swych manipulacjach nie tylko bardzo przebiegłe, ale i nowoczesne. Wykorzystują psychologiczne tricki i podprogowe przekazy, byle tylko nakierować uwagę ukochanego na to, na czym aktualnie im zależy. Zamiast pokazywać wprost obiekt swojego pożądania w sklepie, „przypadkiem” zostawią na stole katalog z zakreślonymi markerem przedmiotami, kilka razy wypowiadają ich nazwę w niepozornym kontekście albo tak pozycjonują strony w Jego laptopie, by to, czego pragną wyskakiwało we wszystkich miejscach na reklamę. By skłonić Go do podjęcia korzystnej dla nich decyzji, puszczą Mu melodyjki z dzieciństwa i nakarmią potrawą, w której specjalizowała się Jego mamusia. A jeśli zamarzą o wycieczce do Japonii, podadzą sake i sushi, a następnie poproszą, żeby obejrzeć z nimi „Między słowami”.

 

giphy.com

 

Ryby

www.pixabay.com

By osiągnąć swój cel, Ryby nie cofną się prawie przed niczym. Będą udawać nieporadne sierotki, potajemnie niszczyć stare sprzęty (udowadniając, że potrzebujecie nowych) i symulować choroby. Jeśli zobaczą, że ich metody nie działają, obmyślą całą strategię, uderzając w najbardziej czułe punkty swojego partnera i dostosowując swoje sposoby do Jego osobowości. Miłośnikowi kina podsuną bilety na nowy film, łakomczuchowi upieką ciasteczka, a filozofa zajmą ciekawą dyskusją, byle tylko dopiąć swego.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (118 głosów, średnia: 3,93 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. as_sa  29 września 2019 10:09

  Hahaha 😀 zawsze bawią mnie tego typu analizy z rozbiciem na poszczególne znaki zodiaku 😀

  Odpowiedz
 2. macierzanka  29 września 2019 16:08

  Tak dobra zabawa.

  Odpowiedz
 3. agasam9  29 września 2019 21:27

  to prawda nie cierpię niespodzianek 🙂

  Odpowiedz
 4. Jaworka  30 września 2019 07:57

  U mnie całkowicie się nie sprawdziło

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany