Jak flirtować z chłopakiem? 8 błędów których nie możesz popełnić!

Wiesz jak facet flirtuje a sama nie wiesz jak flirtować z chłopakiem? Nie wiesz, jak droczyć się z facetem, by wywołać jego zainteresowanie? Jak poderwać chłopaka , by go zaintrygować i oczarować swoją osobą? Większość z nas podskórnie wyczuwa, jak nasze zachowania czy słowa działają na faceta. Czasami jednak można przesadzić i wtedy osiągniemy odwroty do zamieszonego skutek.  Oto lista, czego NIE ROBIĆ, bowiem wiele z najgorszych sposobów na flirtowanie powielane jest w romantycznych powieściach i filmach. Niestety w prawdziwym życiu niezbyt one działają. Być może zauważyłaś, że w filmach kobiecie łatwo przychodzi poderwanie faceta, który  jej się spodobał, ale Ty raczej nie będziesz miała tyle szczęścia. Przedstawiamy Wam najgorsze sposoby na flirtowanie, których nigdy nie powinnaś używać.

Jak flirtować z chłopakiem

Jak dobrze flirtować z chłopakiem – błąd nr 1: Wywoływanie w nim uczucia zazdrości

Możliwe, że chciałabyś się umawiać z miłym i fajnym facetem, ale wydaje Ci się, że nie jest Tobą zainteresowany. Postanowiłaś więc poderwać jednego z jego najlepszych kumpli, myśląc że wywołanie w nim zazdrości sprawi, że na pewno się w Tobie zakocha. Cóż, tak właściwie to jeden z najgorszych możliwych sposobów na wzbudzenie zainteresowania mężczyzny. Nigdy nie flirtuj z innym, by zwrócić uwagę. To po prostu nie działa.

Jak flirtować z chłopakiem – błąd nr 2: Jedzenie w kuszący sposób

Oglądałaś „Szefowie wrogowie”? Pamiętasz scenę w oknie z Jennifer Aniston? Nie próbuj tego publicznie! Wszyscy będą się patrzeć, a będzie to wyglądać groteskowo. Zabawnie oglądać coś takiego w filmie, ale w rzeczywistości tylko się ośmieszysz.

Jak flirtować z chłopakiem – błąd nr 3: Publiczne wyznania uczuć

Masz zamiar komuś powiedzieć, że go kochasz? To świetnie, ale upewnij się, że zrobisz to na osobności. Spróbuj uniknąć gorących wyznać przed jego przyjaciółmi, znajomymi ze szkoły czy pracy. Jeśli on nie odwzajemni Twojego uczucia, będzie to bardzo krępująca sytuacja. Oczywiście, może się zdarzyć, że on również okaże się tak otwarty i odpowie Ci przed tymi wszystkimi ludzi, ale czy chcesz, żeby właśnie właśnie w taki sposób rozpoczął się Twój związek? Jesteśmy pewne, że nie.

Jak flirtować z chłopakiem – Błąd nr 4:  Kłamanie

W filmach pary kłamią na każdy temat, a później niezależnie od tego czy było to duże czy małe kłamstwo, muszą powiedzieć prawdę. Na koniec kłócą się i godzą przez ostatnie pół godziny filmu. W rzeczywistości nie ma powodów, by okłamywać swojego chłopaka czy męża. Mówimy z własnego doświadczenia. Znacznie lepiej jest unikać sprzeczek i spędzać więcej czasu na przytulaniu i całowaniu.

Sposoby flirtu z chłopakiem – Błąd nr 5: „Przypadkowe” wpadanie na niego

Cóż dziewczyny, niektóre z filmowych ruchów mogą nawet pomóc w poznaniu Twojego obiektu zainteresowania. Sprawdź jego plan dnia, wejdź w zakręt w tym samym momencie co on, by spowodować mała kolizję. Nie zapomnij ze sobą zabrać dużej ilości dokumentów czy notatek i w momencie stłuczki zadbaj o to, by papiery zaczęły latać dookoła. Jeśli on schyli się, by pomóc Ci w zbieraniu i sprzątaniu, to dobry znak! Natomiast jeśli nie zwróci na Ciebie zbytnio uwagi i odejdzie, zdecydowanie powinnaś o nim zapomnieć. Nie jest wart Twojego czasu.

Sposoby flirtu z chłopakiem – Błąd nr 6: Puszczanie oczka

Może wydaje się to banalne, ale wiele kobiet uważa, że zalotne puszczanie oczka, to świetny sposób, by przyciągnąć uwagę faceta. Jeśli mrugniesz w jego stronę kilka razy pod rząd, najprawdopodobniej pomyśli, że dokucz Ci tik nerwowy. Jeśli chcesz zwrócić uwagę faceta, nawiąż kontakt wzrokowy – dobry sposób, by pokazać, że naprawdę jesteś nim zainteresowana. Upewnij się tylko, że nie zostanie to odebrane jako gapienie się!

Sposoby flirtu z chłopakiem – Błąd nr 7: Komplementowanie go na każdym kroku

Komplementy są dobre z umiarem, ale straszne w nadmiarze. Dobrze jest powiedzieć facetowi parę miłych komplementów, ale nie musisz tego robić cały czas. Powiedz mu, że świetnie wygląda w tej koszuli, pogratuluj udanego i smacznego obiadu, a w mgnieniu oka się w Tobie zakocha. Jeśli lubisz spotkania z nim, o tym też możesz powiedzieć.

Sposoby droczenia się z chłopakiem – Błąd nr 8: Śmianie ze wszystkiego, co mówi

Jeśli coś jest naprawdę zabawne, śmiech to doskonały sposób na flirt, ale jeśli śmiejesz się z jego każdego słowa, możesz go lekko zmylić i pomyśli, że jesteś trochę głupiutka. Piękny uśmiech to wszystko, czego potrzebujesz do zwrócenia uwagi wybranego przez siebie mężczyzny. Kiedy Cię rozśmiesza, śmiej się – tylko nie przesadź! Zwróć także uwagę na to co mówisz. Czasami uwaga – Twoim zdaniem śmieszna może być odebrana opacznie – jako tekst ma zgaszenie.

 

Często w romantycznych filmach widzimy sytuacje, które nigdy nie zdarzają się w prawdziwym życiu. Chociaż zabawnie się je ogląda, nie wykorzystuj ich w prawdziwym życiu! Czy znacie jakieś inne kiepskie sposoby na flirtowanie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (161 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...