Jak flirtować z mężczyzną? Sprawdzone wskazówki łamaczek serc!

Spis treści:

Jak flirtować z mężczyzną? Flirt to wszak miłosna gra, która dla obu stron może być niewinną, choć przyprawiającą o przyjemny dreszcz, zabawą pod warunkiem, że przestrzegasz pewnych bezpiecznych granic flirtowania  bądź jesteś wolną duchem singielką. Nie jesteś pewna, jak flirtować z mężczyzną, by wzbudzić jego zainteresowanie i nie dać mu o sobie zapomnieć na długo po Waszym spotkaniu? Jakie teksty na podryw przygotować?  Przeczytaj wskazówki oparte na poradach prawdziwych łamaczek męskich serc!

jak flirtować z mężczyzną

źródło: www.pixabay.com

Jak flirtować z mężczyzną? Sprawdzone wskazówki łamaczek serc!

Zacznij od uśmiechu

Nie wiesz, jak flirtować z mężczyzną? Zasada nr 1 brzmi: pogodna i uśmiechnięta twarz zawsze przyciąga wzrok i wywołuje pozytywne skojarzenia. Uśmiechaj się, a jeśli uczestniczycie w zabawnej sytuacji, śmiej i pod żadnym pozorem nie zasłaniaj ust dłonią! 

 

Spójrz Mu w oczy

giphy.com

Obdarzając kogoś spojrzeniem okazujemy mu zainteresowanie. Spuszczanie wzroku, które zazwyczaj jest wynikiem nieśmiałości i trudnych do przezwyciężenia wewnętrznych oporów, jest natomiast podświadomie odbierane jako ignorowanie osoby, która na nas patrzy. By zafascynować mężczyznę należy więc odważnie patrzeć mu w oczy – resztę pracy nasze ciało wykona za nas! Kiedy ktoś nam się podoba, nasze źrenice ulegają powiększeniu, a oczy wilgotnieją i stają się promienne. Bezwiednie wypisane w spojrzeniu pragnienie obudzi w mężczyźnie namiętność! 

Spójrz na Jego usta

Choć nie zawsze jesteśmy tego świadomi, na co dzień potrafimy porozumiewać się bez słów. Spojrzenie rzucone w kierunku ust podświadomie jest odbierane jako sygnał do pocałunku – drobny erotyczny znak, który pomaga dwojgu ludzi zbliżyć się do siebie pod wpływem naturalnego magnetyzmu. Wykorzystaj to w swojej grze!

 

Dotknij swoich ust

giphy.com

Od spojrzeń przejdź płynnie do drobnych, ledwie zauważalnych gestów. Wyobraźnię rozbudza przede wszystkim delikatne potarcie palcem środkowej części górnej wargi – jest to bowiem ruch, który większość ludzi podświadomie wykonuje, gdy ktoś im się spodoba. Niezłym pomysłem jest też seksowne, delikatne odgarnięcie włosów za uszy. Należy jednak uważać, by nie przesadzić z gestami i nie nadać im w ten sposób teatralnego wydźwięku. Nie radzimy nawijać na palec pojedynczego kosmyka, jak robiły to aktorki w starych, niskobudżetowych filmach.

 

Delikatnie obniż głos

Nic tak nie rozpala męskiej fantazji jak kobieta z „chrypką”, operująca głęboką, niższą barwą głosu – to jeden z „żelaznych” sposobów, jak flirtować z mężczyzną.  Spróbuj więc zająć go krótką rozmową zwracając uwagę, by Twój głos brzmiał dość uwodzicielsko (oczywiście trzeba uważać, by nie brzmieć jakbyś parodiowała samą siebie, nie szarżuj). Staraj się przy tym nasycić rozmowę humorem i pokaż, że masz dystans do świata, wychodząc od lekkich i dochodząc do cięższych tematów. Zadawaj też pytania, ale sama nie odsłaniaj się za bardzo. Pozwalając Mu mówić, dasz do zrozumienia, że interesuje Cię Jego osoba, a jednocześnie pozostawisz sobie trochę tajemnicy, którą mężczyźni uwielbiają. Nie operuj jednak monosylabami – to może stworzyć wrażenie lekceważenia. Jeśli nie chcesz otwarcie odpowiedzieć na jakieś pytanie, po prostu obróć odpowiedź w żart.

 

Graj niedostępną

Badania potwierdzają, że najlepszym co możesz zrobić, to ukazywać się mężczyźnie jako „trudno dostępne dobro z najwyższej półki”. Bądź zabawna i uprzejma, ale nigdy się nie narzucaj i dawkuj uwagę, którą Go obdarzasz, przynajmniej na początku. Musisz stać się dla Niego kuszącym, zakazanym owocem, po jaki będzie próbował sięgnąć niezależnie od tego, ile wysiłku będzie musiał w to włożyć.

 

Użyj afrodyzjaków

giphy.com

Flirt (a szczególnie taki, który chcesz zakończyć związkiem) to gra, w której prawie każdy chwyt jest dozwolony. Nie wahaj się więc pomóc sobie urzekającym zapachem dobrych perfum. Zdaniem naukowców mężczyźni reagują podnieceniem na zapachy, takie jak ylang ylang, cynamon, kardamon i wanilia. Sprawdź, czy Twoje perfumy posiadają w składzie te nuty, a później delikatnie się nimi skrop (tylko uważaj, by nie zaburzyć własnego, naturalnego zapachu).

 

Chcesz poznać więcej sekretów flirtowania i budowania związku? Zajrzyj

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...