Jak być idealną kochanką?

Chcesz polepszyć swoje życie seksualne? Chcesz stać się boginią w łóżku? Przedstawiamy kilka sposobów na to jak być idealną kochanką – namiętne, dużo znaczące pocałunki to tylko wstęp do prawdziwej gry…

 

Jak być idealną kochanką? –  Seks oralny

Pewnie nie jesteście zdziwione. Niekoniecznie ten punkt jednak powinien znajdować się na pierwszym miejscu. W całym zamieszaniu na temat seksu oralnego chodzi o dominację. Mężczyźni lubią dominujące w łóżku kobiety, jednak od czasu do czasu, to oni chcą wieść prym. Dla mężczyzny sam akt miłości oralnej jest nie tylko pełnym doznań przeżyciem, ale również dowodem zaangażowania. Tu jednak nie jest tak łatwo – mężczyzna, któremu zależy na partnerce, nie chce jej do tego zmuszać, on chce by i jej sprawiało to przyjemność.

Fellatio to dla mężczyzny bardzo intymne zbliżenie, w końcu oddaje Ci w posiadanie to, co jest dla niego najcenniejsze. Najważniejszym wyznacznikiem swojej męskości. Jako kochanka idealna powinnaś rozumieć różnice w podejściu do seksu swojego mężczyzny i nie wyśmiewać ich i z pewnością nie zaniedbywać. Zapytaj go co najbardziej podoba mu się w tym co robisz, zachęć go również, by zdradził czego by chciał i co jeszcze mogłabyś zrobić. Bądź otwarta – kochanka idealna nie ma zahamowań, ani przed fellatio, ani przed różnymi scenariuszami jego finału.

 

Jak być idealną kochanką? – Zaangażowanie

Zaangażowanie oznacza między innymi inicjowanie zbliżeń. Oznacza rozmowy o seksie i oznacza czynny udział w seksie. Mężczyźni nie chcą w łóżku przysłowiowej „kłody”, tylko czynną, aktywną kobietę, która wie czego chce. Własne pomysły, inicjatywa, zainteresowanie seksem, to jest to czym powinna wyróżniać się kochanka idealna.

Może jakieś nietypowe miejsca do uprawiania seksu ?

Zaangażowanie, to również zdobywanie wiedzy o seksie.  Kochanka idealna zna nie tylko skuteczne metody antykoncepcji, ale również zna i poznaje nowe techniki. Sięga po odpowiednią literaturę, szuka inspiracji! Kochanka idealna, to taka z którą nie można się nudzić!

Jak być idealną kochanką? – Porzuć kompleksy

Nasi mężczyźni powtarzają nam czasami do znudzenia, że gdyby nie kobiety myśleliby, że cellulit był jakimś greckim filozofem. Za każdym razem jak zaczynasz przy Nim narzekać na swój wygląd on wywraca oczami, albo wpada w panikę, bo zaczynają się trudne tematy, z których może nie wyjść cało?

Wszelkiego rodzaju poradniki, pisma, podręczniki, czy męskie blogi powtarzają, iż kochanka idealna, to kobieta pewna siebie i swojego ciała. Ciało ma być dla ciebie narzędziem do seksu, a nie przeszkodą w jego uprawianiu. Twój partner decydując się z Tobą na seks kompletnie nie zwraca uwagi na tą bliznę, tamtą fałdkę, cellulit. Nie zastanawia się, czy Twoje piersi mogłyby być bardziej sterczące, lub mniejsze. On akceptuje Cię i pożąda taką jaka jesteś.

Ciesz się swoim ciałem, z wszystkimi jego wadami, jest seksowne! I to właśnie tego ciała pożąda Twój partner!

Jak być idealną kochanką? –  Mów czego chcesz

Nie tylko musisz być pewna swojego ciała, ale również powinnaś wiedzieć czego chcesz. Twój partner może próbować domyślić się co sprawia Ci przyjemność. Tylko, że nie posiada daru czytania w myślach i nie odgadnie Twoich fantazji. Podziel się nimi, nawet tymi zboczonymi i żartuj z tego. Jeśli Ty otworzysz się przed nim, On również zacznie mówić, co lubi, czego by chciał. Idealna kochanka, to taka, która spełnia swoje potrzeby, ale również dba o fantazje swojego partnera.

Pokieruj go, mów czego chcesz, na co w danej chwili masz ochotę – albo bierz to sama. Fakt, mężczyźni w łóżku chcą być macho, ale nic nie kręci ich tak, jak kobieta, która wie czego chce i która potrafi to po to sięgnąć. Widząc, jak jesteś podniecona i zdeterminowana sprawisz ogromną frajdę swojemu mężczyźnie. On przede wszystkim chce zaspokoić Ciebie i sprawić tyle przyjemności ile tylko może. Bo idealna kochanka, nie tylko potrafi doprowadzić swojego partnera do orgazmu, ale udowadnia mu, że sam jest kochankiem idealnym. I nie uciekaj się do udawania – pamiętaj, że idealna kochanka jest równie zadowolona z seksu, co jej partner!

Jak być idealną kochanką? – Zadbaj o formę

W dbaniu o formę wcale nie chodzi o rzeźbienie idealnego ciała – już ustaliliśmy, że Twoje ciało jest takie dla partnera. Chodzi o zdrowy tryb życia. O ile mężczyźni kochają krągłości, o tyle czasami zbyt duża fałdka, może przeszkadzać nam w samej motoryce zbliżenia.

Spora nadwaga może wiązać się z problemami z kondycją, której odrobina przydaje się jednak w łóżku. Nadwaga również może obniżać nasz popęd seksualny. Jeśli połączymy to z kobiecymi kompleksami, mamy naprawdę trudną przeszkodę do pokonania!

Może macie dodatkowe rady, jak stać się idealną kochanką?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (220 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  31 stycznia 2015 10:17

  Może i to jest recepta na udane życie seksualne.

  Odpowiedz
 2. basiaj  31 stycznia 2015 11:19

  Kiedy istnieje prawdziwe uczucie, wszystko inne się ułoży.

  Odpowiedz
 3. martucha180  31 stycznia 2015 12:22

  Znaleźć idealnego kochanka!

  Odpowiedz
 4. bbo  31 stycznia 2015 15:05

  I druga strona też niech się stara!

  Odpowiedz
 5. Ewelina  24 marca 2015 22:26

  artykuł ok

  Odpowiedz
 6. efffciaa  16 marca 2016 14:27

  Uwielbiam się kochać z moim mężczyzną i on też to kocha , a w tej kwestii moim zdaniem najważniejsze jest dopasowanie . CO z tego , że ja będę idealna , skoro partner będzie egoistą ???

  Odpowiedz
 7. sweet850  18 maja 2016 17:16

  obie strony powinny być w równym stopniu aktywne 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany