It’s SPRING time! Zaszalej na wiosnę

Na drzewach pojawiają się pierwsze pąki, a świat na nowo budzi się do życia. W tym roku zaszalej na wiosnę i postaw na modowe eksperymenty. Projektanci zadbali o niebywałą różnorodność w trendach – począwszy od ostrych, futurystycznych uniformów po sorbetowe, delikatne kostiumy. Wiosenna kobieta to kobieta – kameleon, przeobrażająca się w zależności od humoru i zmieniającej się aury.

 wiosenne_trendy 2012 moda

Technikolor to wybór dla odważnych i pragnących być w centrum uwagi kobiet. Neonowe, wyraziste barwy łączymy w pary lub tercety. Fuksja, kobalt, błękit czy żywa limonka – mocne kolory od stóp do głów gwarantują, że wyłonisz się z szarości miasta. Wykreuj radosny, wiosenny wizerunek. Do wiosennych trendów wkradły się także laserowe cięcia tkanin. Nowoczesność wzorów i kolorów, a do tego lustrzane, metaliczne akcesoria są kwintesencją kobiety przyszłości.

 wiosenne_trendy 2012 moda

Na szczęście moda nie zapomina o elegantkach. Dopasowane sukienki w romantycznych, pastelowych kolorach podkreślają talię. Nawiązania do lat 20. XX wieku spowodowały renesans kreacji rodem z powieści „Wielki Gatsby”, a fascynacja stylem Art Deco wspiera proste, geometryczne fasony i wzory. Moc kwiatów daje o sobie znać w każdej części garderoby! Wyolbrzymione, awangardowe rośliny, pop-artowskie płatki lub drobne, delikatne kwiatuszki. Floral look dopuszcza mixy wzorów, a zasada jest jedna – im więcej kwiatów, tym lepiej. Wybierz trend, który najlepiej pasuje do Ciebie.

 wiosenne_trendy 2012 moda

Autorka: Klaudia Lis

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (195 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...