Irina Shayk, top modelka odkryta przez Intimissimi, po raz kolejny ambasadorką marki

Intmissimi kontynuuje współpracę z rosyjską top modelką Iriną Shayk. Piękność symbolizująca współczesną zmysłowość po raz pierwszy została odkryta i wprowadzona w wielki świat modeling właśnie przez Intimissimi.

Zaczęło się w 2007r, kiedy Irina została rzecznikiem kampanii reklamowej włoskiej marki. To była obopólna miłość od pierwszego wejrzenia, Irina na pierwszym castingu w Rosji natychmiast złapała fantastyczny kontakt z ekipą Intimissimi. Jej idealne ciało, oczy niczym morska woda, spontaniczna zmysłowość i złoty blask jej cery stały się ikoną marki, a młodość i wyrafinowany styl odtąd cechują markę Intimissimi na międzynarodowym rynku.
Irina, dziś 24- letnia międzynarodowa gwiazd została doceniona przez czołowe światowe magazyny: „Sports Illustrated” zagłosował na nią, jako na jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd. Zdobiła okładki wielu topowych magazynów, a także udzielała się w akcjach charytatywnych i kampaniach reklamowych.
Jej pierwsze oficjalne wystąpienie jako ambasadorki Intmissimi odbyło się 9. września 2010 roku podczas Voque Fashion Night w Mediolanie. W prawdziwie gwiazdorskim stylu podbiła serca gości i fotografów, którzy oszaleli na jej punkcie, ogłaszając ją królową stylu i seksapilu.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (397 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. dudqa  17 sierpnia 2013 08:51

    ładna

    Odpowiedz
  2. framboise  9 listopada 2015 13:20

    ona jest sliczna

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany