iPhone6 – co sprawia, że uwielbiają go „cyfrowi tubylcy”?

Właściwie każdy kolejny smartfon stworzony przez amerykańską firmę Apple budzi ogromne emocje wśród użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. Można stawiać w ciemno, że kolejne telefony z jabłuszkiem będą wielkim hitem. Pod względem popularności iPhone 6 przerósł wszystkich swoich poprzedników. Jak to się właściwie stało?

Stabilny system operacyjny

Stabilność iPhone’a 6 jest już legendarna. Osoby, którym zdarzyło się pracować na innych niż apple’owski systemach operacyjnych dla urządzeń mobilnych, już po kilku godzinach deklarują, że nigdy nie wrócą do tych pierwszych. iOS8 jest systemem niezwykle dopracowanym. Jakkolwiek da się czasami usłyszeć opinię że ma to swoje wady, bo nie pozostawia prawie żadnego pola manewru użytkownikom lubiącym modyfikować zastosowane w telefonie rozwiązania, to jednak nie da się ukryć, że dzięki temu interfejs iPhone’a 6 jest bardziej przyjazny, nie sprawia nieprzyjemnych niespodzianek i możemy na niego liczyć zawsze i wszędzie. iOS jest również niezwykle bezpieczny – dzięki temu, że Apple autoryzuje aplikacje na to urządzenie, nie musimy się obawiać, że zostaniemy zaatakowani przez wirus lub hakera.

Design i jakość

Kolejną cechą wszystkich  smartfonów Apple’a jest łączenie efektywności z przyjemnym dla oka wyglądem i doskonałą jakością wszystkich elementów wykorzystanych w urządzeniu. Ponadto są one  mniej awaryjne w porównaniu do konkurencyjnych telefonów. Obie te cechy stanowią wizytówkę iPhone’a 6 i sprawiły, że stał się czymś więcej niż  tylko urządzeniem – to symbol, z którym utożsamia się młode pokolenie.

iPhone jest modny, a dzięki subtelności designu nie przestaje być na czasie tak szybko jak produkty, które w miejsce umiarkowania stawiają na krzykliwość.

Aplikacje

Tym, co decyduje o użyteczności urządzenia mobilnego, jest jednak oprogramowanie. Aplikacje na iOS słyną z równie wysokiej jakości jak sam telefon. Większość aplikacji na nieapple’owskie systemy operacyjne stanowi tylko substytut tego, co możemy mieć na iPhone 6. Niezależnie od tego, czy interesują nas gry, edytory dźwięku lub fotografii, czy też jakiekolwiek inne narzędzia, możemy być pewni, że aplikacja na iOS będzie dokładnie dopracowana, przywita nas przyjaznym interfejsem i okaże się na tyle prosta w obsłudze, że nie sprawi problemu nawet osobom nie mającym doświadczenia z użytkowaniem iPhone’a.

iPhone 6 jest prawdopodobnie najlepszym telefonem naszych czasów. Wygląda na to, że zdetronizować może go tylko iPhone 7.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. efffciaa  5 stycznia 2017 13:39

  Dla mnie tego typu telefony są zbyt delikatne , co przy wszędobylskim trzylatku jest zbyt drogą zabawką , mnie totalnie odstrasza cena tego telefonu .

  Odpowiedz
 2. blogujemytestujemy  5 stycznia 2017 15:50

  Nie miałam go jeszcze w dłoni,choć chętnie bym przetestowała

  Odpowiedz
 3. marcia7  6 stycznia 2017 10:29

  niestety jest fatalny zimą, przestaje działać

  Odpowiedz
 4. kasia87g  8 stycznia 2017 23:55

  potwierdzam

  Odpowiedz
 5. Aneta  17 stycznia 2017 11:42

  Nie jestem fanką iPhone-ów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany