Intimissimi Sexy Chic! – Czarna koronka i białe perły uwodzą romantyzmem…

Intimissimi prezentuje najnowszą linię „Sexy Chic”, która urzeka wyrafinowanym romantyzmem i zmysłowością. W kolekcji znajdziemy bieliznę łączącą w sobie delikatne koronki i niezwykle kobiece perły…

Intimissimi Sexy Chic

Nowa linia Intimissimi to także współczesna interpretacja kultowej koszulki  „Baby- Doll”, która w nowym wydaniu  łączy w sobie zmysłową bieliznę i seksowną mini sukienkę. Kusząca balkonetka i majtki w stylu brazylian, pas do pończoch czy jedwabna koszula, której kołnierzyk wysadzany jest perłami… to wszystko znajdziecie w linii „Sexy chic”!

Intimissimi Sexy Chic

Intimissimi Sexy Chic

Czerń koronki i biel pereł, miękki i ledwie namacalny materiał jedwabnej koszuli, odsłaniająca plecy koszulka w stylu Baby-Doll… Najnowsze propozycje Intimissimi to doskonałe połączenie romantyzmu ze zmysłowością uzyskane dzięki kombinacji uwodzicielskiej koronki i eleganckich pereł.

Intimissimi Sexy Chic - Palermo

Zmysłowość w stylu retro przypadła do gustu również Olivii Palermo, gościa specjalnego na pokazie mody w Weronie w lipcu tego roku.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. AnnStyl  26 kwietnia 2016 09:54

    Piękna, sex i bardzo kobieca. Przyjemnie się ogląda, a na modelce wygląda cudownie. Chciałoby sie mieć coś takiego i pewnie żadna kobieta nie odmówiłaby takiej bieliźnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany