Inteligentna i niezwykle stylowa bransoletka dla kobiet

Na zbliżającym się pokazie mody Opening Ceremony Spring/Summer 2015, Opening Ceremony i Intel Corporation zaprezentują inteligentną bransoletkę, będącą wynikiem intensywnej współpracy obydwu firm. Zaprojektowana przez projektantów mody i inżynierów Intel, bransoletka MICA to inteligentny element kobiecego stroju oferujący także funkcje komunikacyjne.

 

Firmy Opening Ceremony i Intel już podczas styczniowych targów CES 2014, na konferencji prasowej ogłosiły plan stworzenia stylowej damskiej bransoletki. Za ostateczny styl urządzenia byli odpowiedzialni projektanci Humberto Leon i Carol Lim z Opening Ceremony, natomiast wzornictwem przemysłowym i technologicznymi aspektami MICA zajęli się specjaliści z firmy Intel. Dzisiaj, wyniki ich wspólnych starań w procesie projektowania i powstawania urządzenia, można zobaczyć na pierwszych oficjalnych zdjęciach MICA. Zrobił je fotograf Collier Schorr, fotografując modelki Kirsten Owen i Ajak Deng podczas pokazu Opening Ceremony Fall/Winter 2014.

 

Jako dodatek, MICA sprawdza się doskonale w codziennym użytkowaniu, zapoczątkowując tym samym nową erę inteligentnych, ale też niezwykle stylowych i eleganckich części kobiecego ubioru. MICA umożliwia kobietom pozostawanie w ciągłym kontakcie dzięki wiadomościom SMS, powiadomieniom o ważnych spotkaniach czy datach, które mogą być odczytywane bezpośrednio z pozycji nadgarstka. A to nie wszystkie opcje i funkcjonalności jakie zapewnia MICA. Urządzenie stanowi idealne połączenie wszystkiego co najlepsze w świecie mody, najnowszych technologii i wzornictwa przemysłowego Intel.

 

Wyjątkowość MICA podkreśla niezwykły design. Obudowa łączy elementy kamieni szlachetnych i eleganckiej skóry węża, kryjąc w sobie zaawansowane możliwości komunikacyjne i możliwość bezprzewodowego ładowania baterii. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach – czarnej z perłami z Chin i kamieniami lapis z Madagaskaru i białej z tygrysim okiem z Afryki Południowej i rosyjskim obsydianem.

 

 

Bransoletka MICA będzie dostępna w wybranych salonach Barneys i Opening Ceremony jeszcze w 2014 roku. Dodatkowe informacje o MICA oraz pełna specyfikacja techniczna zostaną ogłoszone wkrótce.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  10 września 2014 13:39

  Dla mnie zbyt masywne…

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  10 września 2014 15:18

  Oryginalne i ciekaw.

  Odpowiedz
 3. martucha180  10 września 2014 17:24

  Ciekawe, ale nie na szczupłe dłonie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany