Inspirujący sklep internetowy marki Promod

Podczas buszowania po sieci natknęliśmy się na interesująco zaprojektowany sklep internetowy marki Promod http://www.fashion-street.promod.eu. Niewątpliwe może być on źródłem ciekawych stylizacji w tym sezonie. Wprawdzie sklep prowadzony jest tylko w angielskiej wersji językowej, niemniej można z niego skorzystać, aby podpatrzyć trendy, stylizacje czy po prostu obejrzeć kolekcję, z której modele można kupić w wielu sklepach Promod zlokalizowanych w Polsce.

fashion-street1

Naszą przechadzkę zaczynamy na Fashion Street ? ulicy na której mieszczą się cztery sklepy – obrazujące cztery kolekcje Promod w tym sezonie.

flowers-b

Wybierając według mapki umieszczonej w lewym dolnym rogu odwiedzamy jako pierwszy Boutique Trendy Flower ? gdzie wita nas Leslie i zaprasza do swojego butiku z ubraniami codziennymi, w którym królują miękkie i drapowane tkaniny z wzorami kwiatowymi w stylu ludowym.

romantic-bNastępnym w kolejności jest Romantic Boutique, w którym pozdrawia cię Juliana. Jak wskazuje nazwa sklepu, znajdziemy w nim kolekcje ubrań o charakterze kobiecym, utrzymane w pastelowych kolorach. Harmonizują one doskonale z tonacją delikatnej kobiecej cery. Kolekcji towarzyszą ciekawe dodatki.

Trzeci boutique ? Sophia?s pretty 50?s, którego gospodarzem jest Sophia, nawiązuje do lat 50-tych. Kolorystyka kolekcji utrzymana jest tonacji czarno-białej, jak i filmy powstałe w tym okresie. Inspiracje do kilku modeli kolekcji niewątpliwie pochodzą z filmów Felliniego czy Bergmana nakręconych w tamtym czasie.

sophia-in

Ostatni boutique- Cassidy?s Western Glam reprezentuje trend rodem z westernów z typową stylizacją i akcesoriami. Bohaterka tego sklepu to kowbojka nosząca ubrania z indiańskimi wzorami, całości dopełnia etniczna biżuteria i apaszka na szyi.

W każdym ze sklepów możemy wejść do przymierzalni, wybrać przykładowe zestawienia ? zobaczyć je szczegółowo w powiększeniu lub przejrzeć całą kolekcję ? przewijając pasek na dole ekranu.Oczywiście nie musimy zamawiać modeli poprzez tę witrynę, wystarczy odwiedzić jeden z wielu sklepów zlokalizowanych na terenie Polski, ale stylizacje zawsze warto podejrzeć?

Projekt sklepu utrzymany jest w interesującej stylistyce kolażu. Nawigacja jest przejrzysta, całości towarzyszy odpowiedni podkład muzyczny (który można na szczęście wyłączyć).

Zapraszamy naszych czytelników do umieszczania w komentarzach adresów innych inspirujących sklepów internetowych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (400 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. dudqa  29 lipca 2013 09:14

  bardzo fajny

  Odpowiedz
 2. Masza  1 sierpnia 2013 10:53

  Zachęca,żeby go odwiedzić i miło spędzić czas na zakupach.

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  3 stycznia 2017 06:36

  Podoba mi się

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany