Inspirujące profile na Instagramie – co i kogo warto śledzić, by się zmotywować?

Dookoła same It Girls w ubraniach od projektantów, Fit mamy bez grama tłuszczu na brzuchu, luksusowe globtroterki i miss fitnessu, przez które czujesz się tylko bardziej zdołowana i niezadowolona z własnego życia? Podpowiadamy, jakie profile na Instagramie naprawdę warto obserwować, by znaleźć inspirację i motywację do realizacji marzeń!

Chociaż przez długi czas większość internautów zdecydowanie stawiała na Facebooka, to Instagram przeżywa w tej chwili swoje drugie życie i kolejne „pięć gorących minut”, stając się jedną z najbardziej pożądanych przestrzeni do poszukiwania inspiracji. Niestety w tym wyidealizowanym mikroświecie na równi z motywacją odnaleźć można frustrację, znużenie i rozżalenie. Nasi eks sfotografowani na rzymskich wakacjach z nowymi dziewczynami, irytujące koleżanki z pracy na zdjęciach z modnego klubu, celebrytki z papugami na ramieniu na Madagaskarze, fashionistki w sukienkach od Chanel, a nawet instagramerki-widma… Dla tych z Was, które nie przepadają za podkolorowanymi zdjęciami, drogimi wnętrzami i luksusowymi dodatkami, stworzyliśmy krótki przewodnik prezentujący NAPRAWDĘ inspirujące profile na Instagramie! 

Inspirujące profile na Instagramie – co i kogo warto śledzić, by się zmotywować?

@travelawesome

Obserwowanie luksusowych podróżników to chyba najbardziej frustrujące zajęcie świata, szczególnie dla ludzi, którzy pracują na pełen etat. Internetowy vagabond jednego dnia czyta gazetę i pije kokosowe mleko w domku ze strzechą na Malediwach, drugiego robi zakupy w zaułkach Mediolanu, a trzeciego ogląda modny musical na Broadwayu. W dodatku na pierwszym planie zdjęć zwykle ulokowane są produkty od sponsorów. Zamiast śledzić osobę, która żyje wiecznymi wakacjami, zajrzyj na profil z inspirującymi zdjęciami z podróży autorstwa ludzi z całego świata. Na travelawesome odkryjesz niezwykłe lokalizacje i obejrzysz ujęcia, które naprawdę uruchamiają wyobraźnię. Jeden rzut oka wystarczy, by skonstruować listę z marzeniami na najbliższe 10 lat!

Inspirujące profile na Instagramie – co i kogo warto śledzić, by się zmotywować?

@bossladiesmindset

Masz dość influencerek i motywatorek-celebrytek, pouczających, jak przygotować zdrowy obiad ze składników za 200 złotych? Śmieszą Cię kolejne złote myśli publikowane przez gwiazdki, które nigdy nie musiały pracować? Do porannej kawy poczytaj bossladiesmindset – profil pełen motywacyjnych haseł dla kobiet zmagających się z trudną codziennością i pragnących podbudować wiarę w siebie!

@idafrosk

Nie masz ochoty na gotowanie? A może od dłuższego czasu w ogóle nie masz apetytu albo chciałabyś zachęcić do regularnego pałaszowania posiłków swoje dziecko? Oto profil, który jak mało co pobudza żołądek do burczenia. Piękne, jedzeniowe wariacje na talerzu zainspirują każdą kuchenną czarodziejkę do stworzenia własnego dzieła!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez idafrosk (@idafrosk)

 

Inspirujące profile na Instagramie – co i kogo warto śledzić, by się zmotywować?

@neverfailedsogood

Instagramerka Novalanalove posiada dwa konta. Na tym, które Wam podajemy publikuje te „nieudane” wersje zdjęć – nie najlepiej upozowane, te, na których zdecydowanie coś poszło nie tak albo – jeśli wolicie – naturalne, normalne i takie, nad którymi nie czuwały aplikacje do graficznej obróbki. To zabawna i naprawdę poprawiająca nastrój alternatywa dla doskonałych fashionistek w najpiękniejszych stylizacjach świata… Spójrzcie same!

@anniset

Lubisz oglądać zaskakujące, artystyczne zdjęcia, ale przejadły Ci się już fotografie ze słynnych konkursów i pocztówek? Zobacz, co potrafi artystyczny duet Anna Devís + Daniel Rueda, który zamienia codzienne sytuacje i zwykłe miejsca w kadry wprost z krainy baśni i snu!

Inspirujące profile na Instagramie – co i kogo warto śledzić, by się zmotywować?

@areta

Nieustannie czytasz o życiu w zgodzie z naturą, a gdy zaglądasz na profile jego propagatorek okazuje się, że wymaga to używania drogich, wegańskich kosmetyków, udziału w green manifestacjach na całym świecie i 7 rodzajów koszy na śmieci ustawionych w kuchni? Profil Arety Szpury jest pełen prostych pomysłów na ekożycie w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Areta Szpura (@areta)

Mamy nadzieję, że odnajdziecie wśród naszych propozycji garść świeżych inspiracji!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (216 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...