Inspirujące historie kobiet. Teraz możesz ich posłuchać

Brakuje ci czasu na to, żeby usiąść spokojnie z książką i oddać się lekturze? Na szczęście nie musisz rezygnować ze swojej pasji. Wystarczy, że zmienisz sposób, w jaki się jej oddajesz. Zamiast tradycyjnej papierowej pozycji wybierz audiobooki, dzięki którym będziesz mogła czerpać inspirację z opowieści o niezwykłych kobietach w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdź, jakie książki powinnaś posłuchać w pierwszej kolejności.

Spis treści:

Audiobook – wsłuchaj się w opowieści o kobietach

Nieustannie powiększające się grono fanek audiobooków nie jest przypadkowe. Książki w formie pliku dźwiękowego, czyli po prostu czytane przez lektorkę albo lektora, to odpowiedź na potrzeby kobiet, które uwielbiają literaturę, ale przez intensywny tryb życia mają ograniczone możliwości sięgnięcia po papierowe pozycje.

Brzmi interesująco? W takim razie sprawdź, jakimi zaletami może pochwalić się audiobook. Jeśli do tej pory nie dałaś mu szansy, to poniższa lista korzyści sprawi, że szybko się to zmieni.

  • Wygoda – możesz słuchać audiobooków podczas sprzątania, gotowania, jazdy samochodem i nie tylko, przez co są one idealną opcją dla kobiet z napiętym grafikiem.
  • Narracja – audiobooki są czytane przez profesjonalistów, którzy rewelacyjnie oddają klimat opowieści. Dzięki temu słuchanie książek staje się jeszcze bardziej emocjonujące i angażujące.
  • Oszczędność miejsca – mówi się, że książek nigdy za wiele, jednak czasami nie ma po prostu miejsca na kolejną pozycję. Nie musisz się o to martwić w przypadku audiobooków, bo jedyne, czego potrzebujesz, to miejsce na dysku.
  • Natychmiastowy dostęp – dzięki audiobookom nie musisz już z niecierpliwością czekać na dostawę książki kupionej w sklepie online. Po opłaceniu możesz od razu przystąpić do słuchania.

Przegapiłaś premierę „Chłopek”? Nadrób to z audiobookiem

Nieważne, czy śledzisz na bieżąco nowinki literackie – „Chłopki. Opowieść o naszych babkach” autorstwa Joanny Kuciel-Frydryszak to książka, o której mówili wszyscy. Pozycja szybko zyskała uznanie zarówno wśród krytyków, jak i czytelników, którzy kupili ponad 200 tysięcy egzemplarzy. To historia o zapomnianych bohaterkach polskiej wsi, które mimo trudnych warunków życiowych i patriarchalnego społeczeństwa potrafiły zachować godność i siłę. Niektóre czytelniczki określają ją jako najważniejszą książkę, którą do tej pory przeczytały lub przesłuchały.

A skoro o przesłuchaniu mowa – jeśli przegapiłaś premierę książki Joanny Kuciel-Frydryszak, to możesz łatwo nadrobić „Chłopki”. Audiobook czytany przez Marię Peszek przeniesie cię do dawnej Polski i czasów, w których żyły twoje babcie czy prababcie. Poznając ich niezwykłą historię, poczujesz dumę i zrozumiesz, jak wiele im zawdzięczasz.

Inne audiobooki o kobietach dla kobiet (i nie tylko)

Zgodnie z opiniami czytelniczek „Chłopki. Opowieść o naszych babkach” słusznie zasłużyły na miano bestsellera. Jeśli po przesłuchaniu tej pozycji masz ochotę poznać kolejne historie inspirujących kobiet, to polecamy ci m.in. „Służące do wszystkiego”, „Ziemianki” czy „Alchemia. Powieść biograficzna o Marii Skłodowskiej-Curie”. Te i wiele innych audiobooków znajdziesz w serwisie Audioteka.


Artykuł sponsorowany.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...