Inspirujące fryzury, bo polskie – album Polish Hair Design

Polska sztuka fryzjerska na najwyższym poziomie! Ostatnio swoją premierę na rynku miał album „Polish Hair Design” zawierający wyjątkowe kreacje i inspirujące damskie fryzury. Jest on efektem współpracy wydawnictwa Yo Media Consulting i mistrza fryzjerskiego Doroty Rasek.

Sztuka fryzjerska - album Polish Hair Design

„Polish Hair Design” został stworzony z myślą o osobach zafascynowanych fryzjerstwem na najwyższym poziomie. Jest pierwszą w Polsce prestiżową publikacją tego typu. To wyraz przekonania, że uczesanie stanowi element osobowości i stylu współczesnej kobiety, podkreśla jej wyjątkowość i indywidualizm.

Album Polish Hair Design

Naczelną myślą twórców było umożliwienie profesjonalistom pracy nad nowoczesnymi fryzurami autorstwa Doroty Rasek – możliwej dzięki szczegółowym opisom strzyżenia i sposobów koloryzacji – a także inspiracja do tworzenia własnych stylizacji. Album zawiera wskazówki techniczne, zdjęcia oraz schematy, a mimo to nie ma charakteru podręcznika. Stanowi raczej natchnienie, otwiera pole do twórczego działania, a jednocześnie jest dowodem na wyjątkowość każdego uczesania.

Album Polish Hair Design

Album Polish Hair Design

Dużą zaletą książki jest elegancja, wyjątkowe wzornictwo i nowoczesna oprawa graficzna. Wzrok przyciągają artystyczne zdjęcia – efekt współpracy stylistów Hani Podrazy i Dawida Hady, makijażystek Ani Rumińskiej i Kai Krosnowskiej oraz fotograf Agnieszki Murak. Całość została podzielona na działy: Stylizacja, Koloryzacja, Dekady oraz Strzyżenie, na końcu znajduje się Słowniczek oraz schematy, które w przejrzysty sposób wyjaśniają znaczenie używanych w publikacji pojęć.

Album Polish Hair DesignNiewielki nakład albumu oraz wyselekcjonowana dystrybucja gwarantują jego wyjątkowy charakter. Książkę można znaleźć w wybranych zakładach fryzjerskich oraz zamówić telefonicznie bądź drogą mailową w wydawnictwie Yo Media Consulting.

Album Polish Hair DesignW roku 2012 planowane jest wydanie kolejnej edycji Albumu, do współtworzenia którego twórcy zapraszają wszystkich utalentowanych pasjonatów fryzjerstwa. Najlepsze fryzury mają szansę pojawić się na łamach publikacji.

Album Polish Hair Design

Album Polish Hair Design

 

Autorzy:

Dorota Rasek – mistrz fryzjerski, były instruktor marki Wella. Pasjonuje się koloryzacją, jej misją jest podkreślanie piękna i osobowości kobiet dzięki odpowiednio dobranej fryzurze. Właścicielka Pracowni Farbiarnia na warszawskim Powiślu.

Joanna Wysocka – wydawca, zafascynowana swoją pracą, sztuką, designem. Szczególną wagę przywiązuje do wyjątkowego projektu graficznego publikacji. Właścicielka wydawnictwa Yo Media Consulting specjalizującego się w prasie custom publishing dla prestiżowych polskich

fot. mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. cherry_92  14 stycznia 2012 12:35

  Na co dzień może średnio nadają się te fryzury, ale wrażenie robią niesamowite ;D

  Odpowiedz
 2. Mazzi  15 stycznia 2012 10:43

  no na ulice to bym nie wyszla…

  Odpowiedz
  • pllkizia08  16 marca 2012 12:51

   no. masakra jakaś. mnie się nie podobają.

   Odpowiedz
 3. hml  16 stycznia 2012 08:02

  Kolor włosów modelki na drugim zdjęciu marzy mi się od dawna. Obecnie mam rudy ale ciemny. Aby osiagnac taki efekt musialabym poddac sie dekoloryzacji.

  Odpowiedz
 4. Mary-Kate  16 stycznia 2012 21:01

  ja bym chciała sie w blondi zobaczyć ale ciemnym

  Odpowiedz
 5. Ann  29 stycznia 2012 15:25

  Fryzury są piękne.

  Odpowiedz
 6. pllkizia08  16 marca 2012 12:52

  bleee

  Odpowiedz
 7. dudqa  8 sierpnia 2013 09:22

  pokazali klase

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany