Inspirująca książka Patrycji Załug pt. „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”.

Z okazji Dnia Kobiet chcemy zwrócić Waszą uwagę na inspirującą książkę  przeznaczoną tylko dla kobiet.  „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” autorstwa Patrycji Załug to praktyczny przewodnik dla każdej kobiety, która chce zbudować ciepłą i sycącą relację z samą sobą autorstwa uznanej trenerki, coacha, współzałożycielki Akademii Kobiet Sukcesu.

jak-być-dobrą-dla-siebie

Autorka na kartach książki dzieli się sprawdzonymi pomysłami, jak stać się bardziej uważną i otwartą na własne potrzeby. Znajdziecie tutaj inspirujące porady, które pozwolą w pełni cieszyć się życiem i umiejętnie dbać o siebie oraz uwolnić się od niesłużących nawyków i poczucia winy, gdy skupiamy uwagę na sobie. Patrycja Załug pokazuje również prawdziwe historie kobiet, które stanowią motywację do mądrej troski o siebie, a także zamieszcza praktyczne ćwiczenia i zadania coachingowe, które pomogą czytelniczkom w lepszym poznaniu i zrozumieniu samej siebie.

W pewne lipcowe popołudnie zastanawiałam się nad kolejnym wpisem, który mogłabym umieścić na fanpage’u Codziennie PEWNA SIEBIE na Facebooku. Przyszła mi wówczas do głowy myśl, by zapisać kilka inspirujących pomysłów na wzmocnienie poczucia własnej wartości. Takich praktycznych porad, jak z większą uwagą i troską dbać o siebie i stać się dla siebie lepszymi.

Od wielu lat wspieram kobiety w odkrywaniu ich wewnętrznego piękna i budowaniu mocnych fundamentów pewności siebie – mogę to określić jako moją życiową misję.
Z tym większą radością patrzyłam jak pierwsze wpisy spotykają się z tak gorącym przyjęciem, są komentowane
i przekazywane dalej. Wiele osób dodatkowo dzieliło się swoimi historiami i spostrzeżeniami, co sprawiło, że Facebookowy cykl przerodził się w książkę” –
opowiada Patrycja Załug.

„100 pomysłów jak być dobrą dla siebie” to tak naprawdę zaproszenie, by lepiej poznać siebie. By z większą troską przyjrzeć się własnym emocjom, odczuciom, ale też często skrywanym potrzebom czy marzeniom. W codziennym zagonieniu – i przy tak wielu obowiązkach, jakie mają współczesne kobiety – najłatwiej jest zrezygnować z siebie. Tymczasem tylko my same możemy w pełni o siebie zadbać i dzięki temu stać się szczęśliwsze, bardziej spełnione i radosne. A to z pewnością przełoży się nie tylko na nasze samopoczucie ale też pozwoli zbudować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi” – dodaje autorka.

 

Książka dostępna w sprzedaży na stronie  www.dobradlasiebie.pl
Cena regularna: 33 zł
Ilość stron: 272, oprawa miękka lakierowana.

Patrycja-ZaługInformacje o Autorce:

Patrycja Załug – dyplomowana trenerka i certyfikowany coach. Od kilku lat prowadzi popularne wśród kobiet warsztaty „Codziennie PEWNA SIEBIE”, grupy rozwojowe, a także indywidualne sesje coachingowe, pomagając kobietom odkryć prawdziwą siebie, spojrzeć na siebie kochającymi oczami i być dla siebie dobrą. W Radio Kolor współprowadzi audycję „Liderki Uśmiechu”, poprzez którą zachęca do pozytywnego spojrzenia na życie i swoje możliwości. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych organizacji kobiecych w Polsce wspierających i edukujących aktywne, chcące się rozwijać kobiety. Wokół idei wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie – bycia dla siebie dobrą – zgromadziła już ponad 12 000 kobiet.

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  8 marca 2015 12:28

  Zwykle nie czytuję poradników, ale po ten bym sięgnęła. Zapowiada się ciekawie.

  Odpowiedz
 2. macierzanka  8 marca 2015 15:27

  Książka musi być ciekawa ,bo pozwala bardziej poznać siebie i być szczęśliwą.

  Odpowiedz
 3. Kmakolagwa  8 marca 2015 17:10

  Bardzo interesująca propozycja. Na pewno warto przeczytać.

  Odpowiedz
 4. bbo  8 marca 2015 19:25

  Lubić siebie i być dla siebie dobrą – to czasem takie trudne…

  Odpowiedz
 5. edytka38  8 marca 2015 19:42

  trzeba przeczytac .

  Odpowiedz
 6. lilkawodna  9 marca 2015 15:38

  Jesteśmy dobre dla wszystkich w koło a dla siebie najczęściej bardzo krytyczne. O siebie dbamy na samym końcu, a powinnyśmy traktować siebie tak jakbyśmy traktowały swoją najlepszą przyjaciółkę. Dobrze,że są takie poradniki jak ten, bo musi nam ktoś przypominać o tym, że my same, tez jesteśmy ważne.

  Odpowiedz
 7. Anita  18 marca 2015 09:27

  z chęcią przeczytam!

  Odpowiedz
 8. Kobietaona  31 lipca 2015 14:31

  sceptycznie podchodzę do przewodników dla każdej kobiety, kiedy czytałam podobną książkę i to nie dla mnie, choć ta zapowiada się ciekawie

  Odpowiedz
 9. plum12  25 stycznia 2016 14:17

  Chętnie przeczytam. Lubie tego typu książki.

  Odpowiedz
 10. hml  13 listopada 2017 12:36

  czasami o dziwo jest trudno być dobrym dla siebie… ja się tego pomału uczę, warto być dobrym dla siebie, jak jesteśmy dobrzy dla siebie to stajemy się lepsi dla innych ludzi 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany