Inspiracje ślubne: Wesele pod namiotem

Coraz popularniejszym trendem ślubnym jest organizowanie przyjęć weselnych na świeżym powietrzu. Zachęcają do tego również nowe przepisy, które pozwalają na zorganizowanie ślubu w innym, wybranym przez siebie miejscu niż Urząd Stanu Cywilnego. Nic dziwnego – piękno przyrody zawsze będzie wyjątkowe i zawsze będzie w dobrym guście.

namioty weselne, wesele w namiocie

Wesela i przyjęcia ślubne wychodzą poza mury domów weselnych i restauracji. Piękny ogród przy zabytkowym pałacyku, ogród przy domu, czy kawałek ziemi, której właścicielem jest para młoda? Wszystko jest możliwe. Niektóre domy weselne proponują właśnie taką formę przyjęcia weselnego, innym razem para młoda woli wybrane przez siebie „swoje” miejsce.

Czy przy organizacji takich przyjęć są ograniczenia? Oczywiście tak. Para młoda powinna wybrać miejsce, do którego możliwy jest dojazd samochodów ze sprzętem firmy od której namiot wypożyczają. Miejsce powinno mieć dostęp do instalacji elektrycznej (w końcu bez tego ciężko zorganizować cokolwiek!). Również teren, który wybierze para młoda powinien być równy. Firma, która rozkłada namiot zapewni również parkiet dla gości, podwyższenie dla orkiestry.

Zorganizowanie wesela w namiocie to pomysł  w Polsce stosunkowo nowy, ale z pewnością robiący wrażenie i  pozwalający cieszyć się piękną, letnią pogodą. W chłodniejsze dni nie mamy się również się o co martwić – w namiotach można użyć ogrzewania, co umożliwia organizowanie w nich przyjęć niemal przez cały rok!

 Inspiracje ślubne: Wesele pod namiotem

DeerPearlFlowers 2

źródło: DeerPearlFlowers (z pinterest.com)

DeerPearlFlowers

źródło: DeerPearlFlowers (z pinterest.com)

IntimateWeddings. com

źródło: IntimateWeddings.com (z pinterest.com)

MODwedding

źródło: MODwedding (z pinterest.com)

Praise Wedding

źródło: Praise Wedding (z pinterest.com)

Southern Weddings Magazine

źródło: Southern Weddings Magazine (z pinterest.com)

Style Me Pretty

źródło: Style Me Pretty (z pinterest.com)

Top Wedding Sites

źródło: Top Wedding Sites (z pinterest.com)

wedding chicks 2

źródło: wedding chicks (z pinterest.com)

wedding chicks

źródło: wedding chicks (z pinterest.com)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  28 maja 2016 10:17

  Romantycznie

  Odpowiedz
 2. macierzanka  28 maja 2016 20:16

  Piękne propozycje.

  Odpowiedz
 3. Emotikonka  29 maja 2016 14:05

  Śliczne 🙂 Wygląda jak z bajki. Ale pewnie wymaga sporo pracy 🙂
  To byłaby wyjątkowo romantyczna i ciekawa odmiana dla tradycyjnego wesela 🙂

  Odpowiedz
 4. gusia.  29 maja 2016 17:57

  Kiedyś bardzo często były wesela w namiotach, to była bardzo fajna sprawa i znów powrót w odświeżonej sali weselnej. Teraz są nowe dekoracje i pomysły, więc wszystko doskonalsze i ładniejsze, nawet studniówki są w namiotach.

  Odpowiedz
 5. sylwiawes  29 maja 2016 18:55

  Świetne propozycje 🙂 Zawsze podobały mi się wesela na świeżym powietrzu 🙂

  Odpowiedz
 6. nataliaa  29 maja 2016 19:37

  Jak dla mnie pomysł z takimi uroczystościami na świeżym powietrzu jest genialny i mam nadzieję że uda mi się zorganizować coś tak równie pięknego. 🙂

  Odpowiedz
 7. kasia87g  30 maja 2016 11:02

  wow przepięknie, bardzo romantycznie i stylowo. Nawet nie chcę wiedzieć ile kosztuję taka przyjemność, ale ceny za takie ślubne namioty na pewno zwalają z nóg 😀

  Odpowiedz
 8. egui  30 maja 2016 17:25

  Jest to cudne i przecudne i jest to moim marzeniem, ale trzeba przyznać, że zorganizowanie wesela pod namiotem jest sto tysięcy razy bardziej stresujące niż w budynku. Ja pewnie 3 miesiące przed weselem bym nie spała ze zdenerwowania, żeby wszystko wyszło, żeby pogoda dopisała, żeby się nic dziwnego nie wydarzyło.

  Odpowiedz
 9. luna341  30 maja 2016 18:10

  Przepiękne aranżacje i takie romantyczne

  Odpowiedz
 10. Aneta  2 czerwca 2016 16:10

  Pięknie i romantycznie to wygląda, ale moim zdaniem nie nadaje się na naszą polską, niepewną pogodę. Już sobie wyobrażam, jak przychodzi wiatr i burza, i wszystko zwiewa…

  Odpowiedz
 11. Wusia  2 czerwca 2016 22:21

  W lecie idealne rozwiązanie i goście nie spływają potem .Przedstawione propozycje są fantastyczne, piękne aranżacje, układy stołów, kwiaty, kolory.Nic tylko wesele naświeżym powietrzu!

  Odpowiedz
 12. kobiecymokiem  9 czerwca 2016 10:21

  Przepięknie 😉 Niepowtarzalny klimat….rozmarzyłam się 😉

  Odpowiedz
 13. go beatka  28 października 2016 12:30

  Ale super wesele pod namiotem 🙂 Można sobie pozwolić na fajną aranżację!
  ja etz mialam fajną taką biało czarną, elegancką, a wniteki zamawiałam stąd artisfera.pl/winietka-na-stol-klasyczna-elegancja-p-18.html, fajny sklep dużo można tu znaleźć ciekawych zreczy.

  Odpowiedz
 14. magnolinijka  2 czerwca 2017 10:05

  Nie przyszłoby mi to do głowy, ja stawiałam na tradycyjne pomysły. Ale tak się składa, że znam chyba firmę, która mogłaby wynająć taki namiot. Sprawdźcie sobie ofertę ImperialArt. Od razu można by było dogadać się z nimi w kwestii relacji filmowej i foto z wesela.

  Odpowiedz
 15. Forsycja  2 czerwca 2017 10:27

  Aż sobie sprawdzę ImperialArt, będę niedługo organizowała dużą imprezę i szukam miejsca, a może właśnie namiot będzie najlepszą opcją?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany