Inspiracje na Andrzejki. To już ostatni dzwonek, aby przygotować kreację!

Dzisiejszej nocy wszystkie wiedźmy i czarodziejki amatorki będą lały wosk, wróżyły z fusów czy rzucały skórkami od jabłek. Wiele z nas jednak na tym nie poprzestanie, bowiem wróżby będą tylko dodatkiem do eleganckiej domówki czy wyjścia do klubu. I to właśnie tam mamy prezentować się nienagannie. Poniżej prezentujemy dwie eleganckie i kobiece stylizacje, w których nie sposób nie zwrócić uwagi na buty. Oczywiście w taką pogodę, szpilki najlepiej wrzucić do torebki i gdy tylko dotrzemy na miejsce wymienić za kozaki. Co więcej, obie sukienki „zapięte” są pod samą szyję, co tylko dodaje im uroku. To również dowód na to, że kobiety bajecznie wyglądają nie tylko w dekoltach.

Iście magiczna jest propozycja pierwszej Inspirantki. Pięknie współgrają tutaj granaty z fioletem, które przenoszą nas jakby do innego świata. Do tego falbany na rękawach prezentują się naprawdę imponująco i nie można nie znaleźć nawiązania do cygańskich wróżbitek, obleczonych w ten atrybut właśnie. 

Pierwsze wyróżnienie otrzymała Weronikaa2 

#Andrzejki

 

Druga inspiracja utrzymana jest w łagodnych pudrowych nude tonach. To propozycja dla delikatnej marzycielki, która w Andrzejki delikatnie błyszczy, ale jednak z umiarem. Połysk dostrzeżemy na spódnicowej części sukienki, etno kolczykach, bransoletce i torebce z wyrazistym srebrnym zdobieniem. 

 

Postanowiliśmy nagrodzić również lunę341

#Andrzejki

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Ponieważ nie udało nam się należycie wyczerpać inspiracji z zeszłego tygodnia, pozostawiamy w mocy następujące hasztagi:

#Andrzejki

#żakardwroligłównej

#stylizacjanastudniówkę

#jesiennabiżuteria

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (51 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. luna341  29 listopada 2018 09:51

    Dziękuję .J est mi bardzo miło , że moja stylizacja Andrzejowa przypadła Redakcji do gustu. Bardzo lubię takie odcienie pudrowego różu i stylizacje tworzyłam tak ,jakby dla siebie 🙂

    Odpowiedz
  2. macierzanka  29 listopada 2018 16:27

    Dwie ładne stylizacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany